LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar raspon od 99 do 10


Pa Rijeka je prije 100 godina bila među 10 najvećih luka Europe uopće.
Sram vas može biti. Sramota.

Prije 100 godina je ključno ovdje…
Dobrodošli u 21 stoljeće…sada postoje moderne prometnice, luke sa gigantskim terminalima, aerodromi, plinovodi i druga čuda tehnike i inženjerstva…sve je otišlo naprijed, a Rijeka i dalje bez pruge, bez prave povezanosti cestama, bez velikih kapaciteta…
Kažete "pa bude se izgradilo"…hm možda i bude, ali trebaju proći godine, a do tada će ove postojeće ubirati vrhnje i dalje se razvijati i uvijek bumo zaostajali…
Jbga, IMHO.
Ovo sa sramom mi je ispod časti komentirati, molim suzdržite se od vrijeđanja. Imate pravo ne slagati se sa mnom u mišljenju, ali vrijeđanje ne toleriram.
Lijep vam dan uz gledalicu želim [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kolega,
Ja bi ovo nazvao velikom provokacijom.
Jeste li vi ikada išli u školu?
Rijeka je slijepo crijevo Jadrana?
Pa Rijeka je prije 100 godina bila među 10 najvećih luka Europe uopće.
Tu je bila Kraljevska mornarička akademija Austrougarske.
Tu se napravili neki od najuspješnijih brodova trgovačke i ratne mornarice.
Tu se izumilo i proizvodilo jedno od najubojitijih i tehnološki najnaprednijih mornaričkih oružja.

ne želim dalje nabrajati..

Sram vas može biti. Sramota.

Bio je to i Liverpool, pa? Na burzi kupujes buducnost, a ne proslost od prije 100 godina…

Krepat ma ne molat.

Bio je to i Liverpool, pa? Na burzi kupujes buducnost, a ne proslost od prije 100 godina…
[/quote]

a možda netko to kupi i otvori muzej ? tada bi ipak bilo da kupuje prošlost da bi zaradio u budućnosti

Vidim da su se u prvih 10 smirili, ali nema nikakvih novosti s skupštine ?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/08oAcU7YUtKx67sj84yobQ==.pdf

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kad se gazda Linić u ponedjeljak vrati u grad, biti će skupština svaki dan dok se vrijednost dionice na vrati na cca. 400,00


Vidim da su se u prvih 10 smirili, ali nema nikakvih novosti s skupštine ?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/08oAcU7YUtKx67sj84yobQ==.pdf

kakve skupštine? zar nije trebala biti samo sjednica NO s uobičajenom tematikom (razmatranje poslovanja za prvih 9 mjeseci)…

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



Vidim da su se u prvih 10 smirili, ali nema nikakvih novosti s skupštine ?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/08oAcU7YUtKx67sj84yobQ==.pdf

kakve skupštine? zar nije trebala biti samo sjednica NO s uobičajenom tematikom (razmatranje poslovanja za prvih 9 mjeseci)…
[/quote]

Točno tako, ali dužni su zaključak prosljediti na ZSE ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

optimum dali si napravio projekciju budućeg prihoda jadranskih vrata nakon što se završi master plan jer ova cijena od 400kn po meni znači prihod od 2-3 mlrd kuna godišnje a to mi je malo preoptimistično.


optimum dali si napravio projekciju budućeg prihoda jadranskih vrata nakon što se završi master plan jer ova cijena od 400kn po meni znači prihod od 2-3 mlrd kuna godišnje a to mi je malo preoptimistično.

a obzirom da su stranci vlasnici 50% Jadranskih vrata, onda bi prihod Jadranskih vrata trebao biti x2 tj. oko 5 milijardi da opravda njegovu cijenu od 400 kn [lol]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

prihodi i projekcije u ekonomskim bajkama, najmanje su važne varijable u konstruiranju vrijednosti nečega manifestiranog u nekom mjerilu.
Vi ste blagoslovljeni kad imate prostora za radit projekcije prihoda i prema tome zauzimat pozicije u realnosti.

I to bi bilo onih 2800 komada šta se šetalo po asku par dana.Jesam u pravu?

peyo

New Report

Close