LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege što se ovdje događa?

Svi pišu o perspektivi i kako to uskoro ide barem na 200, a zadnje ovakvo iskrcavanje bilo je viđeno u Normandiji?


Nije to kolega još ništa kada radnici dobiju par miliona po 15 kuna onaj potop je mila majka na LKPC a pale je ubjedljivo najviše od svih dionica od kada su radnici dobili dionice šta će se ovdje desiti tamo ima bar AZ koji štogod kupi ovdje svi samo prodaju, čak trojica iz top10 prodaju.
Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Kolege što se ovdje događa?

Svi pišu o perspektivi i kako to uskoro ide barem na 200, a zadnje ovakvo iskrcavanje bilo je viđeno u Normandiji?


Nije to kolega još ništa kada radnici dobiju par miliona po 15 kuna onaj potop je mila majka na LKPC a pale je ubjedljivo najviše od svih dionica od kada su radnici dobili dionice šta će se ovdje desiti tamo ima bar AZ koji štogod kupi ovdje svi samo prodaju, čak trojica iz top10 prodaju.
Vaš link
[/quote]

Dobit ce radnici vise znas sta . Prosao je taj sistem dijeljenja a i HDZ-a .




Kolege što se ovdje događa?

Svi pišu o perspektivi i kako to uskoro ide barem na 200, a zadnje ovakvo iskrcavanje bilo je viđeno u Normandiji?


Nije to kolega još ništa kada radnici dobiju par miliona po 15 kuna onaj potop je mila majka na LKPC a pale je ubjedljivo najviše od svih dionica od kada su radnici dobili dionice šta će se ovdje desiti tamo ima bar AZ koji štogod kupi ovdje svi samo prodaju, čak trojica iz top10 prodaju.
Vaš link
[/quote]

Dobit ce radnici vise znas sta . Prosao je taj sistem dijeljenja a i HDZ-a .
[/quote]
Čemu nervoza,ako dobiju -dobro za njih,ali po kojoj cijeni to je druga priča.

Pa da li ste bili prisutni danas na trgovanju???????Pa danas je pokazana snaga ove dionice.Ako mislite da se sa par kuna može rušati……………lomljeno na 134,cijelo jutro,povučeno crvanilom u svijetu,pa bid kreće prva kupnja 1000 komada na 136,pa bum po asku jednom ,drugi put treći put sve do 141.I do kraja kad se neko natrpao nestao sa bida.Ljudi moji ovdje se igraju gadne igre.Polovica ponavljam polovica dnevnog prometa je tržena udarcima po asku,i to po mojoj slobodnoj procjeni -cca 2000 do 2300 komada.Da li vam to išta govori???????????

peyo


Pa da li ste bili prisutni danas na trgovanju???????Pa danas je pokazana snaga ove dionice.Ako mislite da se sa par kuna može rušati……………lomljeno na 134,cijelo jutro,povučeno crvanilom u svijetu,pa bid kreće prva kupnja 1000 komada na 136,pa bum po asku jednom ,drugi put treći put sve do 141.I do kraja kad se neko natrpao nestao sa bida.Ljudi moji ovdje se igraju gadne igre.Polovica ponavljam polovica dnevnog prometa je tržena udarcima po asku,i to po mojoj slobodnoj procjeni -cca 2000 do 2300 komada.Da li vam to išta govori???????????

ma OK, kupnja je danas usisala veliku količinu dionica, čak 4.166 komada po prosj. cijeni od 137,51…
ali tebi nije čudno da je netko danas iskipao ovoliko dionica? koliko će još kupnja moći izdržavati ovakve udare po bidu? dan? dva? to je već 8000 komada…svaka čast, ali sumnjam da ste toliko jaki da to progutate, netko veči izlazi van jer ovo danas mislim da nisu bile dionice koje je podijelila država, previše je toga bilo

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

Ekipa oprostite mi zbog mog jutarnjeg pisanja o katastrofi,jednostavno sam dopustio da me iživciraju,sorry,treba ostati vjeran svom "filingu",i što bi stari Latini rekli:POST NUBILA PHOEBUS(poslje oblaka sunce),a nadam se da i "Vakula" vidi "niz sunčanih dana" nakon 4 prosinca! Ma neka se iživljavaju,odbrojavanje je počelo,pozdrav!

Jednostavno svi gledate samo ko prodaje ……………..bitno je ko kupuje i zašto.Samo tako se zarađuje i ide naprijed.Onaj ko kupuje ima novac i kupuje na veliko ,pa je i red da dobije rabat.

peyo

@peyo
kupuje nas puno malih, a prodaje netko veći. imam i ja LKRI, jučer sam i dokupio, ali sad više neću kupovati na ovoj razini, osim ako padne na 130 kn ili niže jer se ne želim zatrpati pretjerano u ovu dionicu (kao ni u bilo koju drugu)
neka prodavač koji izlazi van dade veći rabat kad mu se toliko žuri

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

Frende ..zaboravi takve cijene………ja kupujem idem na 4 znamenke………Od prvog dana kad sam ušao sam vam svima govorio da će biti finog gulaša,a i paše mi kad mogu kupiti jeftinije,jer inače je tako teško kupiti ovu dionicu.Ne znam kako da vam objasnim…………ovo je dionica na kojoj će zaraditi svi koji su unutra i na ovim cijenama ,a i na većim………….SRETNO.

peyo

Do 140 se kupi sve šta ima,samo da se ask još malo spusti ili dočekati na bidu.

peyo

malo sam pogledo ove skrivene…do 131,43 ima tri naloga sa cca 2700 kom…evo… izvolite ak se nekom žuri [wink]

Ako ste primjetili ,Ameri voze u debelom plusu,Euroma završila u debelom plusu,kosooki isto.A mi ………………………….???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????’

peyo

New Report

Close