LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.321.215 72,26 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 68.635 1,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.447 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 5.831 0,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 90,13

EVO POSTAO SAM HAKER-nije se ništa promijenilo u prvih 10,odnosno država ne prodaje.Svaka čast kolege,uz vas stvarno čovjek uči,eto od mlađih,hvala vam.I ko veli da se na forumu ne može nešta naučiti???????????????????

peyo

@Peyo
Oko 19 sati ti je novo stanje tj. vidjet će se tko je u četvrtak kupovao/prodavao među prvih 10.

Nema promjene..država prestala s prodajom.

A to bi značilo da bi se trebalo početi kupovati,jer mali neće moći držati tako nisku cijenu.

peyo


Nema promjene..država prestala s prodajom.

da, to sam i rekao jučer da mi tako izgleda (mada država ni nije prodavala nego dijelila besplatno, zato su ovi tako mrtvi ladni tukli po bidu)
danas sam lagano počeo kupovati (a drugačije ni ne ide jer se prodaje na kapaljku)…ali bojim se da će netko od nestrpljivih kupaca uskoro počistiti prodaju do 150, možda i 160 kn, a onda će prebrzo prema 200

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Pa vidi se iz aviona da je sve manje udaranja po asku,branitelji su se ispucali,pa ima vise ode pet mjeseci kako ide dodjela od Audia njima,vrijeme je za zgrabiti po asku,dok je jos jeftino.

Cijena će dalje vjerojatno dalje padati.
Gledam povijesno kretanje cijene, možda se tu i tamo nađe koji "genijalac" koji će cijenu napucati kratkoročno, reagirajući na neku "bombastičnu" vijest o zainteresiranosti ovog ili onog, ali u načelu nema nekog posebnog razloga za rast…zadnji kvartal je, gledajući osnovnu djelatnost, u gubitku.


Cijena će dalje vjerojatno dalje padati.
Gledam povijesno kretanje cijene, ….

a zašto bi padala? država je (pre)stala s podjelom dionica, interesenata za kupnju ima svaki dan koliko hoćeš pa je jasno da ako ponuda na prodaji presuši da će dionica početi rasti, jednostavan odnos ponude i potražnje [yawn]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


Pa vidi se iz aviona da je sve manje udaranja po asku,branitelji su se ispucali,pa ima vise ode pet mjeseci kako ide dodjela od Audia njima,vrijeme je za zgrabiti po asku,dok je jos jeftino.

Ne prodaje tu samo Država tu vam izlaze i dva iz top10 a to su:
PBZ i ZABA redni broj 6 i 10 a to možete provjeriti i sami.
Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Do blokade ima 1100 komada,vani zelenilo……………..

peyo

FSA je 7. studenog 2011 odobrila nastavak trgovanja globalnim potvrdama o deponiranim dionicama INA, d.d.
na Londonskoj burzi, nakon privremene obustave trgovanja koja je počela 26. listopada 2011. godine.

To bi moglo povući za sobom sve ,videli budeme kad će otvoriti kod nas.Po mom mišljenju LKRI=INA.

peyo

Dobar ribolov ……………dionica vrijedi.

peyo

New Report

Close