LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Peyo, 72,26% je postotak države, samo kolega nije upisao %.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@peyo
4.321.215 je broj dionica koje ima RH , a to je u postocima 72,26% ukupnih dionica. Inače RH je ubjedljivo najjači prodavač već mjesecima.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dobra je stvar kad država prodaje (zapravo ona ne prodaje te dionice nego ih dijeli) jer to je uvijek s velikim popustom…briga državu kad to nije njeno. Da su te dionice privatno vlasništvo prodavale bi se na +300 kn. Blago nama s ovakvim "dobrim" gospodarom kakva je država. No bar se jeftino može kupovati (doduše, još manje od mjesec dana jer Linić će ovakve svinjarije pod hitno zaustaviti).

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

To me i shebalo u mojoj računici,zahvaljujem od srca,i ne zamjerite,malo sam slabijeg vida,jedno oko ostalo 91. pa nosim đoze.Pet puta sam gledao štato piše pa mi je bilo jednostavnije pitati.Eno i frend gizmo mi je pojasnio,HVALA dečki.I kad vidite grešku u pisanju evo razlog znate.Zato me je i frend upitnik danas oprao da nemam ni osnovnu školu……….a hebiga,nemam ni jednog uha -tenkovska 28.11.1991.destinacija-pola kod siska,nakon dva tjedna u bolnici opet na prvoj crti,sa 18 godina.Ne zamjerite.

peyo


Ne nije bilo otpuštanja za sada, međutim iskustvo s ovom dionicom mi govori da će ovaj tjedan zasigurno to otpuštanje biti evidentirano jer su bili solidni prometi,a cijena se gotovo ne miče.

nisam baš siguran jer način prodaje zadnjih dana više asocira na prodaju od strane forumskih ulagača (neki su to i potvrdili na "što smo danas tržili"), a manje od strane onih koji su dobili dionice LKRI od države. vidjet ćemo za dan-dva, ali moguće da je država podijelila što je namjeravala prije izbora….

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Dajte prodavači dignite letvicu po cca 5 kn na dan, onda će kupci radije kupovati, bit će više prometa i dobit ćete više novaca. Ovako, kako ide zadnjih dana liči na štopanje cijene. Evo i ja ću se nakon 3 dana rasta po 5 kn ukrcati po 155 kn. [thumbsup]

LKRI trenutno jedina dionica koja ima dinamičku moć za de lux rast, ali junaci na prodaji blokiraju.
Izbjegnite razočarenje i pomaknite se.


LKRI trenutno jedina dionica koja ima dinamičku moć za de lux rast, ali junaci na prodaji blokiraju.
Izbjegnite razočarenje i pomaknite se.

To je sigurno tako kako vi kažete kolega:
– fundamenti katastrofa ubjedljivo najgori na burzi
– Država prodaje svoje dionicer
– radnici će dobiti brdo dionica po 15 kuna
stvarno ako ovo ne bude raslo ništa neće.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



LKRI trenutno jedina dionica koja ima dinamičku moć za de lux rast, ali junaci na prodaji blokiraju.
Izbjegnite razočarenje i pomaknite se.

To je sigurno tako kako vi kažete kolega:
– fundamenti katastrofa ubjedljivo najgori na burzi
– Država prodaje svoje dionicer
– radnici će dobiti brdo dionica po 15 kuna
stvarno ako ovo ne bude raslo ništa neće.
[/quote]

opet LAŽEŠ!
1. fundamenti nisu najgori na burzi, ima dionica s daleko gorim fundamentima
2. država ne prodaje svoje dionice nego je podijelila određen broj hrv. državljanima
3. radnici neće dobiti brdo dionica, pogotovo ne po 15 kn!!!!

ovo je već drugi put da lažeš i manipuliraš lažnim informacijama među ulagačima na ZSE i sad će ići prijava HANFI!

fundamenti u zoni stabilnosti.Kod prirodno determiniranih entitet /luka…/ fundamenti u promatranom trenutku nisu relevanti i pouzdani, jer u istom repliciraju oscilacije cjelokupnog gospodarstva.
Radnici nikada više neće osvajati dionice ultimativnim zahtjevima na temelju evidencije fizičke prisutnosti i trenutnih političkih konstelacija. Recentni primjer kriterija i uvjeta je ESOP-ADPL.Posebno u Luci Rijeka gdje novi igrači/stranci/konceptualiziraju realnost.

Još samo nešta šta sam zaboravio-ono tučenje po asku šta sam vidio,i ono šta ste mi rekli-uvijek pred zatvaranje burzei krajem tjedna,i tako se sakuplja veća količina dionica sa aska.Možda je to formula koju bi trebalo isprobati ,jer ovakvo natezanje i liparenje……….nema smisla.

peyo




LKRI trenutno jedina dionica koja ima dinamičku moć za de lux rast, ali junaci na prodaji blokiraju.
Izbjegnite razočarenje i pomaknite se.

To je sigurno tako kako vi kažete kolega:
– fundamenti katastrofa ubjedljivo najgori na burzi
– Država prodaje svoje dionicer
– radnici će dobiti brdo dionica po 15 kuna
stvarno ako ovo ne bude raslo ništa neće.
[/quote]

opet LAŽEŠ!
1. fundamenti nisu najgori na burzi, ima dionica s daleko gorim fundamentima
2. država ne prodaje svoje dionice nego je podijelila određen broj hrv. državljanima
3. radnici neće dobiti brdo dionica, pogotovo ne po 15 kn!!!!

ovo je već drugi put da lažeš i manipuliraš lažnim informacijama među ulagačima na ZSE i sad će ići prijava HANFI!
[/quote]
Ovi u Hanfi će te izrugati i popljuvati jer sve napisano je istina i samo istina a to što vas boli istina to je vaša stvar.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close