LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znam frende,zasada izem na 6 ,a možda i više,jer ovakav zicer dugo nije bio na zse.

O ovome forumašu trebalo bi povesti računa gdje on dođe tu nastaje potop u roku sedam dana a po pisanju bi se reklo da nema više od osam razreda škole ali izgleda da je to taktika piši kao da si neuk navuci ekipu i onda potop.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

upitnik9, vidiš griješiš bar malo , neznam ga ali na viru je davnih dana prićao još na cca 350 što treba radit i bio je u pravu kasnije , a nebi nam svima skupa loše došlo takvog entuzijazma barem malo

pepe7

@tomo7

Da na LKPC se javio na 2000, na INGRI na 20, na KORFU na 90 i da ti dalje ne nabrajam.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

sve pet kažem zato barem malo griješiš [thumbsup]

pepe7

Pa najbolje od svega je to šta ja uvijek govorim istinu,za razliku od puno više forumaša,koji lage sami sebe.Ja kupujem,a ti ako misliš da ovdje nije dobro ,aj bok odi dalje.U lkpc sam bio na 1100 i izašao sa minusom,na korfu na 55 i izašao na70 i kusur i poslije nisam ni ulazio,a sad ti nabrajaj dalje.I reci šta nije točno šta sam u bilo kojem postu napisao.I čemu vrijeđanje…….

peyo

Peyo, dobrom vjerom i entuzijazmom na nekovencionalan način otkriva potencijal pojedine dionice
što je pohvalno.

tema ovog topica nije koeelga peyo te molim moderatora da pobriše ove "argumentum ad hominem" usmjerene protiv kolege peye

Ovdje samo slijepac ne vidi ogromnu perspektivu za rast,pa Rijeka je bastion SDP koji dobiva izbore,a nizinska pruga i proširenje kapaciteta je broj jedan posao koji ce oni izvesti do kraja,LKRI će postati vrata cijele Srednje i Istocne Europe za Kinu,Indiju,Tursku,i druge zemlje koje receciju nisu ni osjettli,već rastu i 9 posto godišnje.

rijeka nazalost ima loše rezultate od 2009 na ovamo za razliku od lkpc, ako se to i promjeni nece u iducih 18 mjeseci sigurno.


Pa najbolje od svega je to šta ja uvijek govorim istinu,za razliku od puno više forumaša,koji lage sami sebe.Ja kupujem,a ti ako misliš da ovdje nije dobro ,aj bok odi dalje.U lkpc sam bio na 1100 i izašao sa minusom,na korfu na 55 i izašao na70 i kusur i poslije nisam ni ulazio,a sad ti nabrajaj dalje.I reci šta nije točno šta sam u bilo kojem postu napisao.I čemu vrijeđanje…….

Dok je bio na topicu LKPC,pisao je O.K.
Peyo,samo tako nastavi [cool]

izgleda da je presušilo lupanje po bidu, sve je manje preostalih podijeljenih dionica na tržištu….trebat će polako skidat prodaju?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


izgleda da je presušilo lupanje po bidu, sve je manje preostalih podijeljenih dionica na tržištu….trebat će polako skidat prodaju?

Država ima samo još 5 000 000 dionicu usput danas je sve išlo po bidu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close