LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo ti je samo dokaz frende Mcinha koliko je država dobra maćeha.A i broker koji to prodaje a zna da u tom danu može dobiti više.Ali njima je svejedno,nije njihovo ,državno je ,a para se nema.Dionice su tako i tako bile mukte,pa prodaj i ne pitaj ni kako ni zašto.Na jednu ruku je dobro,jer dobivamo dionice po povlaštenoj cijeni,a na drugu ruku jadno,kad vidiš kako rasprodaju Hrvatsku imovinu budzašto.Ali kud su išli,ako su stali na kraj fondovima na sumnjivim transakcijama,tako će i za ovo neko nekada pitati,a mi ćemo se uredno zahvaliti i otići.Frende rassim,to ni meni nije bilo jasno,ali evo kroz desetak dana mi je postalo normalno.Teško,praktički nemoguće je kupiti na čeku na bidu,pa naguravanje na vrh bida.Pitanje vremena kad će puknuti po asku,a vjerujem da bi danas moglo,baš zato šta je petak,a grčka se do ponedjeljka bude riješila,pa svijet u UP,debeli plus,a i mi za njim.SRETNO.

peyo

Grčka službeno odustala od referenduma i prihvaća paket mjera,a večeras izglasavanje povjerenja premijeru odnosno vladi.Očekivano,ali opreza nikad dosta,jer smo se stvarno opekli na puno toga.Sad se može mirno dalje.

peyo

Ovo je premalo zavoja na tako veliku ranu rekli bi liječnici…

Ovo je agonija koja samo prolongira ono najgore, bolje je da su napravili rez čim prije, al odgođeno je…

Sad će EU ponovo dat novac Grcima i time produžiti patnju mlade unije!!

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

E- još nešta ,jel prošli petak u ovo vrijeme pokupljen ask i to 40 -tak naloga,i oće li i danas isti scenarij???????????Ugodan vikend.

peyo

netko se ovdje debelo krca, svaki dan kupi se preko 2000 komada LKRI bez promjene cijene?? [huh]

from the face of the place: kolona šlepera na ulazu u terminal, nekoliko kompozicija vlaka nakrcano sa kontejnerima, raqdi se punom parom….

ma kakav cash-r-a, 100% in

promet u zadnja 3 dana 7300 komada tj. preko milijun kuna…a vjerojatno i dalje neće biti nikog novog u top 10?? maheri lukavo kupuju malim nalozima, ali se fino trpaju [cool]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Evo iskreno ja sam među njima……..cca 2000 komada.Još tri puta toliko i ja sam kvotu ispunio.Uvjeren sam u rast.SRETNO.

peyo


Evo iskreno ja sam među njima……..cca 2000 komada.Još tri puta toliko i ja sam kvotu ispunio.Uvjeren sam u rast.SRETNO.

ako rasprodaja potraje do izbora, tj. do kraja ovog mjeseca, vjerojatno ćeš se na trpati do kraja na 140-150 kn…a onda nakon izbora će sve fino poletjeti, LKRI negdje do 200 kn. imaš dobar tajming s ovom dionicom [wink]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

U karlovačkom kazalištu „Zorin dom“ o programu HDZ-a govorili su Milošević i Martina Dalić, ministrica financija i koordinatorica HDZ-a za VII. izbornu jedinicu. Milošević je predstavio i projekte Terminali Zagreb, Brijuni rivjera, Luka Rijeka i gradnju nizinske pruge.


U karlovačkom kazalištu „Zorin dom“ o programu HDZ-a govorili su Milošević i Martina Dalić, ministrica financija i koordinatorica HDZ-a za VII. izbornu jedinicu. Milošević je predstavio i projekte Terminali Zagreb, Brijuni rivjera, Luka Rijeka i gradnju nizinske pruge.

kod investiranja je bitno ne gledati metar ispred sebe, nego kilometart naprijed…a onda tu vidiš efekte ulaganja 70 milijuna EUR, gradnju pruge, drastično povećanje kapaciteta, velik porast prevezene robe pogotovo prema Mađarskoj itd.
kod investiranja ulagač mora biti pomalo i vizionar jer ako gledaš samo taj 1 metar onda si tek – burek trejder [wink]

nego, ima netko od kolega podatke za zadnjih 30 i 60 dana koliko je komada LKRI protrgovano na ZSE? hvala

Znam frende,zasada izem na 6 ,a možda i više,jer ovakav zicer dugo nije bio na zse.

peyo

New Report

Close