LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 21:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,90
1.383
175
7,75
7,90
1,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pun Vam je oglasnik i županijski listovi dionica LKRI-R-A. Definitivno zanimljiv raspon cijene koje se traži – vrijedi pogledati. Srdačan pozdrav


Pun Vam je oglasnik i županijski listovi dionica LKRI-R-A. Definitivno zanimljiv raspon cijene koje se traži – vrijedi pogledati. Srdačan pozdrav

sve su to cijene više nego na burzi, neke i puno više…inače bi naravno prodavali na burzi [wink]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!



Pun Vam je oglasnik i županijski listovi dionica LKRI-R-A. Definitivno zanimljiv raspon cijene koje se traži – vrijedi pogledati. Srdačan pozdrav

sve su to cijene više nego na burzi, neke i puno više…inače bi naravno prodavali na burzi [wink]
[/quote]

Naprotiv, cijene nisu definirane već su stvar pregovora,a dobar dio njih ne zna što je burza. Kriza je i to se osjeti – pogotovo na cijeni. Ups – otišao jedan paketić [wink]

Meni se čini da samim upitom o tome šta se dešava,dotepenci nisu poželjni,pogotovo ako imaju love.Ali trguje se na burzi ,a ne na forumu.P.S. našao sam samo jedan oglas u Riječkom u ostalima nema ništa tako da frende Matrix…………….lagiš?????????????Ili ti ne odgovara društvo?????????????
Perspektiva LKRI-UP.

peyo


Meni se čini da samim upitom o tome šta se dešava,dotepenci nisu poželjni,pogotovo ako imaju love.Ali trguje se na burzi ,a ne na forumu.P.S. našao sam samo jedan oglas u Riječkom u ostalima nema ništa tako da frende Matrix…………….lagiš?????????????Ili ti ne odgovara društvo?????????????
Perspektiva LKRI-UP.

Potrudi se bolje – naprotiv siguran sam da vrijeme LKRI tek dolazi.

Srdačan pozdrav

Potrudit ću se u srijedu……….i tebi lijepi pozdrav.

peyo

Defimitivno svi mali nalozi od malih dioničara koji su dobili dionice.Sad da li ih čekati ili pokupiti.Nije mi jasno šta se dogodilo u petak.Prvo petak je kraj radnog vremena,drugo korekcija tržišta u cijelom svijetu od rasta u četvrtak,a pokupljeno skoro cijeli ask,sa 2 ipol posto minusa u 5-6 posto plusa.Da li iko išta zna,lojtra ti si dugo ovdje,matrix……….Trejderi tako ne igraju.izviješće je dobro…….????????

peyo


skok dobiti je zbog prodaje 51 posto dionica Jadranskih vrata u iznosu od 92,2 milijuna kuna i knjiženja vrijednosti sudjelujućih interesa u Jadranskim vratima u iznosu od 48,2 milijuna kuna

Prihodi padaju, neto dobit vidljivo skočila (zbog gore spomenute jednokratne prodaje), ali gledajući redovne aktivnosti (EBIT), nisu se proslavili crvenom bojom…minus.

Definitivno dobra dionica,ali slaba likvidnost,prošao mi jedan maći nalog,ali nešta tu smrducaka do bola.Mislim da smrdi na skok,ali čekam da se odigra nešta,jer samo se čeka spuštanje aska,odnosno neko ne čeka dionicu po dionicu,nego kupi redom od- do određenog targeta i tako se naoružava.Pa dođe mu na isto.Vidjet ćemo koliko ljudima treba lova i do kad će se iskrcavatiJer i čeka se spuštanje aska.Podsjeća me na Inu ,kad smo kupovali dionice po povlaštenoj cijeni.Svako je uzeo odma šta je mogao,a poslije jao kuku i pomagaj.One zaostale spasio Mol dao im 2800 po komadu kao i prvoj turi,a dalje znate i sami na koliko je otišla,a tek na koliko će otići.LKRI, perspektiva- isto kao i INA,-država i tako svojim ne zna raspolagati,pa i mali investitori slijede njezin primjer.A koliko vidim na forumu se ne govori baš o njoj.Ja ću na lagano,a poslije budemo vidjeli.

peyo

Da li neko ko prati LKRI,zna target od- do koliko je kupljeno-čini mi se od 141 do 149 i koliko komada .HVALA.

peyo


Definitivno dobra dionica

U 3. kvartalu gubitak iz redovnog poslovanja (pokriven jednokratnom prodajom pa lijepo zvuči), prihodi se vidljivo smanjuju zadnjih kvartala, ROA im se vrti oko 0,xx % što je mizerija, ROE jedva da je viši, s obzirom na državno vlasništvo, za pretpostaviti je da su pripadajuća administracija i poslovodne strukture trome i neefikasne…meni se ne čini ništa posebno. Ali rado ću pročitati kontra-argumente pri čemu ću mnogobrojne izjave i članke o tome zadnjih 10-ak godina kako je ovaj ili onaj "zainteresiran za ulaganje, za suradnju, za izgradnju itd." uzeti s rezervom…

Nema se šta reći frende,ruže ne cvatu,država u banani………..i onda dođe neki Mađar ,Kinez,Nijemac……ili bilo ko i ponudi dva tri pota veću cijenu od dosadašnje?????????Jel ti to nije od nekud poznato.Jedno je kakvo je poslovanje u sred največe krize,a i nije tako loše, a drugo su nečiji interesi.A treće je taj petak, i da li u današnje vrijeme neko ima novca na bacanje i to parsto tisuća kunica u šus dva,dok je sve u minusu i likvidnost nikakva’??????????????
Uzet par sto komada pa neka stoji.

peyo

New Report

Close