LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.06.2024. u 15:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,90
1.383
175
7,75
7,90
1,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dečki,ako nije tajna šta se kod vas desilo?Nemam trenutno luku,ali mi je zanimljiva,a pošto mi je stalno na oku,vidio sam par lijepih udara po asku i to čini mi se lijepe količine.Jel možda šta procurilo?Hvala unaprijed.

peyo


Dečki,ako nije tajna šta se kod vas desilo?Nemam trenutno luku,ali mi je zanimljiva,a pošto mi je stalno na oku,vidio sam par lijepih udara po asku i to čini mi se lijepe količine.Jel možda šta procurilo?Hvala unaprijed.

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.326.267 72,34 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA 28,10.

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.338.398 72,54 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA 20.09.

– 12 131 dionica, evo lagano curka [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

A to bi značili da bi se trebalo pridružiti vama dok je vrijeme.evo me u srijedu.Ako država prodaje onda ja kupujem.

peyo


A to bi značili da bi se trebalo pridružiti vama dok je vrijeme.evo me u srijedu.Ako država prodaje onda ja kupujem.

Prodaju već duže vrijeme.

Ako sam dobro proanalizirao,izgleda da se puštala cijena ispod 150,ali na sitnjaka jer je pobrano30 -40 tak naloga u šusu,na dva puta,bez puno biranja.Dva šusa sa cca 1300-400 komada,ako sam dobro zbrajao.A ask je bio na gusto,i na sitno,pa je neko samo iskoristio gužvu u prostoru.Gledao sam malo cijeli ask……..ovo je jako vruć materijal,gdje se sa malo love cijena diže u nebo.Tržio sam sa LKRI,i izlazio na 205-210,i šta vele dečki na forumu dionica spremna za ženidbu.Možda ne baš na 300,ali preko 2 glave sigurno.Pa idemo se zabavljati.Sretno kolege.

peyo


A to bi značili da bi se trebalo pridružiti vama dok je vrijeme.evo me u srijedu.Ako država prodaje onda ja kupujem.

dobro nam došao…ali mi ovdje ne računamo na neke lude zarade, nama je dosta da dođe na fer cijenu 300-400 kn, a za dalje ćemo vidjeti [wink]

Previse mastate u doba ove krize 300-400 . LOL

Kakve so ovdje cifre spominju hehe. Mene zanima zašto ovdje prihodi padaju iz godine u godinu?

I zanima me odakle ove godine tolika dobit? U izvješćima su poslovali sa minusom, koji se povećava.


A to bi značili da bi se trebalo pridružiti vama dok je vrijeme.evo me u srijedu.Ako država prodaje onda ja kupujem.

Jedino mali problem je što su povećali gubitak u poslovanju ;
http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKRI-R-A

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@kanabis

pa toliki skok dobiti je zbog prodaje 51 posto dionica Jadranskih vrata u iznosu od 92,2 milijuna kuna i knjiženja vrijednosti sudjelujućih interesa u Jadranskim vratima u iznosu od 48,2 milijuna kuna što je još objavljeno u polugodišnjem izvješću….

ma kakav cash-r-a, 100% in

LKRI bi trebala biti na 200 kn bez ikakve dileme. pad ispod te cijene uzrokovala je "pametna" država koja je otpuštala malo po malo tisuće komada LKRI i dijelila ih (branitelji stradalnici?) koji su onda njima tukli po kupnji i srušili cijenu na 140 kn. čim prestanu oni prodavati ovo što su dobili, cijena ide nazad na 200 kn, to je jasno

New Report

Close