LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da bi se malo približilo stanje u LKRI, citirat ću kolegu s jednog drugog foruma, dakle luka Koper je u štrajku, pa se događa sljedeće:

Prvi brod koji je umjesto u Kopar otišao u Rijeku je Independent Venture,poslije Rijeke i Venecije opet u Rijeci,Kopar storniran,ja ne znam gdje oni misle s tim kontejnerima jer je na terminalu kaos prava oranica

Dakle zbog radova na Brajdici su spriječeni u znatnijem povećanju prometa, sa završetkom radova dolaze zaista slatke brige.
Otprilike to znači kao da je potražnja za Kraševim čokoladama toliko velika da se radi u tri smjene i još nije dovoljno [shocked]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vaš link

A kod LKRI su se svjedno utrkivali najveći svjetski igrači, što mislite zašto? [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ljudi, cijena od 150 kn po dionici je precijenjena, jeste li vi barem pokušali izračunati realnu vrijednost dionice.
Luka Rijeka radi punom parom, ali dobiti nema, pa nemože ni cijena biti ona koju bi vi htjeli.
Ja bi isto volio da bude na 250 kn, i hoće, ali ne ove godine, tamo negdje 2013., a tada će vjerojatno prestati lock up dionica (ili 2014.), koje će radnici dobiti po cca 60 kn, pa kad počne rafalna rasprodaja…

Forumaši, ne dajte da Vas pumpaju kronično navučeni na LKRI.
Slušajte glas razuma forumaša Sotozera !
Potražite informaciju o book-u ove dionice i sve će Vam biti jasno ! [bye]

Sve će to na 0,1 book !

Jesam vam lijepo napisao da će cijena sa 180kn pasti na 130kn???
Sve ste imali i opet nećete zaraditi ništa.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Ljudi, cijena od 150 kn po dionici je precijenjena, jeste li vi barem pokušali izračunati realnu vrijednost dionice.
Luka Rijeka radi punom parom, ali dobiti nema, pa nemože ni cijena biti ona koju bi vi htjeli.
Ja bi isto volio da bude na 250 kn, i hoće, ali ne ove godine, tamo negdje 2013., a tada će vjerojatno prestati lock up dionica (ili 2014.), koje će radnici dobiti po cca 60 kn, pa kad počne rafalna rasprodaja…

Forumaši, ne dajte da Vas pumpaju kronično navučeni na LKRI.
Slušajte glas razuma forumaša Sotozera !
Potražite informaciju o book-u ove dionice i sve će Vam biti jasno ! [bye]
[/quote]
Meni je i na 130kn preskupa! Ima kvalitetnijih i boljih prilika

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Machete,
A što si lijepo pisao o Vijaduktu i Tisku i gdje su oni sada??

crobex11@ On lijepo piše samo o onim dionicama koje je upravo kupio, sve ostale su "smeće"!

http://www.seebiz.eu/antonio-passaro-direktor-kontejnerskog-terminala-brajdica/ar-10786/

Vaš link
Gle čuda ovoga nema u našim novinama, živili filipinci [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Bilo bi lijepo da LKRI ostane na ovoj razini još 1-2 mjeseca tako da kad zatvorim neke druge pozicije pojačam ovdje [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Tako isto mislim ali me zabrinjava upit na stranicama LkRI ,kao mali investitor sa cca ooo,kom ipak se radi o tisučama,da mi niko nije odgovorio na upit sramota ,,,,dabogda pala na 100kn [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ja se pretplatio na njihov newsletter, kad sam vidio post od Mcinhe. Pozdrav. Trenutno u minusu kupio po 182 kune, čekam barem 200 kn.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close