LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da RH i dalje otpušta dionice. Znači imali smo ulazak strateškog, ulaganja u željeznicu, otvaranje superbitne prometnice koja LKRI povezuje sa zaobilaznicom da bi se izbjegao promet kroz centar, na koju se čekalo 10 godina. Od 2013 enormno povećanje dobiti, skok na 250 kuna i nakon toga svega uloženog i dovedenog konstantno urušavaju dionicu,da čovjek ne povjeruje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ja mislim da RH i dalje otpušta dionice. Znači imali smo ulazak strateškog, ulaganja u željeznicu, otvaranje superbitne prometnice koja LKRI povezuje sa zaobilaznicom da bi se izbjegao promet kroz centar, na koju se čekalo 10 godina. Od 2013 enormno povećanje dobiti, skok na 250 kuna i nakon toga svega uloženog i dovedenog konstantno urušavaju dionicu,da čovjek ne povjeruje.

šuti i kupuj, neće bedaci još dugo kipati, čim prođu izbori gotovo je

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Zagrebačka burza: Luka Rijeka zaslužuje veću pozornost

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-luka-rijeka-zasluzuje-vecu-pozornost/ar-10085/

Pa tko se to iskrcava? Ako su radnici dobili dionice a javnost nije obavještena, onda selim iz RH.
A da su i dobili cijena nije smjela pasti sa 265 na 150 kn nakon svih silnih dobrih vijesti, tj. najvećeg ulaganja stranaca u RH.


Pa tko se to iskrcava? Ako su radnici dobili dionice a javnost nije obavještena, onda selim iz RH.
A da su i dobili cijena nije smjela pasti sa 265 na 150 kn nakon svih silnih dobrih vijesti, tj. najvećeg ulaganja stranaca u RH.

Da dodam sindikati su tražili lock up od 2 godine a vlada od 5 godina. Dakle sigurno manje od 2 godine nije a to još nebi utjecalo na cijenu. A državi ovo i nije neka lova tak da mislim da ovo prodaju strašljivci…a vidjet ćemo uskoro. Ovo je dionica koja može najviše rasti a za pad više baš i nema prostora. No ako padne, čekam otvorenog novčanika.

Ljudi, cijena od 150 kn po dionici je precijenjena, jeste li vi barem pokušali izračunati realnu vrijednost dionice.
Luka Rijeka radi punom parom, ali dobiti nema, pa nemože ni cijena biti ona koju bi vi htjeli.
Ja bi isto volio da bude na 250 kn, i hoće, ali ne ove godine, tamo negdje 2013., a tada će vjerojatno prestati lock up dionica (ili 2014.), koje će radnici dobiti po cca 60 kn, pa kad počne rafalna rasprodaja…

Luka rijeka radi sa pola Brajdice, jer je polovina u građevinskim radovima koji će joj omogučiti da dobit 2013 bude barem utrostručena.
Trebaš slike kao dokaz:
Vaš link
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Točno tako 2013., ali sada je katastrofa, Luka Ploče radi duplo bolje.


Luka rijeka radi sa pola Brajdice, jer je polovina u građevinskim radovima koji će joj omogučiti da dobit 2013 bude barem utrostručena.
Trebaš slike kao dokaz:
Vaš link
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Vaš link


Točno tako 2013., ali sada je katastrofa, Luka Ploče radi duplo bolje.

Luka rijeka radi sa pola Brajdice, jer je polovina u građevinskim radovima koji će joj omogučiti da dobit 2013 bude barem utrostručena.
Trebaš slike kao dokaz:
Vaš link
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Vaš link

[/quote]

Zašto je sada katastrofa? Ne misliš li da se svakim danom operativni prostor Brajdice širi?Što misliš zašto je LKPC išla u dokap da ona neće morati raditi slične stvari kao i LKRI?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@sotozero..imaš samo jedinice, kak te nije sram više pisati. [lol]
P.S. Na bidu sam…


Zašto je sada katastrofa? Ne misliš li da se svakim danom operativni prostor Brajdice širi?Što misliš zašto je LKPC išla u dokap da ona neće morati raditi slične stvari kao i LKRI?

Mcinha imaš potpuno pravo, sada kad malo bolje razmislim, još i Kopar štrajka tako da će Rijeka pokupiti dio prometa.

Republika Hrvatska više na prodaje!

New Report

Close