LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Domagoj Milosevic ocigledno ne zna koji je glavni filipinski izvozni proizvod…

Nego jesu li uveli najavljenu redovnu brodsku liniju izmedju Rijeke i Manile?

Krepat ma ne molat.


Luka Rijeka je prije nekoliko mjeseci potpisala ugovor o koncesiji i zajedničkom ulaganju s filipinskom tvrtkom, koja u 16 zemalja upravlja sa 22 morske luke. Završetak te investicije učetverostručit će kapacitete luke, što bi trebalo biti samo početak trajnijeg projekta kojim će se Luka Rijeka pojaviti kao bitna luka na cijelom Mediteranu, ali i karti Europe i svijeta. Ona će biti ulaz na buduću nizinsku prugu, odnosno koridor Vb. Sa druge strane, Zagreb je glavno sjecište koridora X koji se proteže od Istanbula prema srednjoj i zapadnoj Europi. Luka Rijeka će biti konkurentnija i svima globalno atraktivnija, prije svega Dalekom istoku. Ne zaboravimo i da imamo sjajnu cestovnu infrastrukturu.
Domagoj Milošević

Odlično sutra bi mogli testirati 140. Samo ne znam zašto se ovo ne prodaje u komadu nego kidaju na komadiće kao da im treba svaki dan za vodu bez okusa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Prodavatelj iz TOP 10 nema cjenovni kriterij, bitna mu je samo količina i ne znam zašto se neki guraju na bidu. Trebali bi se postaviti na 100kn pa neka prodaje. Već sam spomenuo i neke pakete koji se redovito pojavljivaju a nisu iz TOP 10…
(nažalost imam LKRI-R-A)


Prodavatelj iz TOP 10 nema cjenovni kriterij, bitna mu je samo količina i ne znam zašto se neki guraju na bidu. Trebali bi se postaviti na 100kn pa neka prodaje. Već sam spomenuo i neke pakete koji se redovito pojavljivaju a nisu iz TOP 10…
(nažalost imam LKRI-R-A)

pitanje je samo kako znati gdje je dno pa se postaviti…mogu ja čekati na 100 kn 5 godina, ali neće biti po toj cijeni… neće ni država još dugo prodavati jer bi mogli pasti ispod 75%, a onda bi im bilo zahebano…na 100 kn ja bih ovdje ušao ALL IN pa spavanac 2 godine [cool]
uostalom, za par mjeseci su izbori, pa i ovaj HDZ-ejac koji rasprodaje ovako jeftino dionice odletit će skupa s jacom!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Prodavatelj iz TOP 10 nema cjenovni kriterij, bitna mu je samo količina i ne znam zašto se neki guraju na bidu. Trebali bi se postaviti na 100kn pa neka prodaje. Već sam spomenuo i neke pakete koji se redovito pojavljivaju a nisu iz TOP 10…
(nažalost imam LKRI-R-A)

pitanje je samo kako znati gdje je dno pa se postaviti…mogu ja čekati na 100 kn 5 godina, ali neće biti po toj cijeni… neće ni država još dugo prodavati jer bi mogli pasti ispod 75%, a onda bi im bilo zahebano…na 100 kn ja bih ovdje ušao ALL IN pa spavanac 2 godine [cool]
uostalom, za par mjeseci su izbori, pa i ovaj HDZ-ejac koji rasprodaje ovako jeftino dionice odletit će skupa s jacom!
[/quote]
Nastave li sa ovakim tempom prodavati nećeš dugo čekati 100 kn.
Prije bih rekao da se do izbora žele iskrcati sa što većom količinom,ne glede na cijenu,no možda griješim,ne želim ništa sugerirati…

@fajrunt
stavi sutra barem 1000 kom na bid i neka je cijena troznamenkasta, znat ćeš gdje je dno…….

Nitko ne komentira izvješće!?

fijuuuuuuuu [thumbsup]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2011-2Q-NotREV-K-HR.pdf

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

A gdje su nestala "Jadranska vrata"?
Ova izvanredna dobit je od prodaje dotičnih filipincima, ako se ne varam… znači jednokratna dobit lijepo izgleda, a budućnost…

Jadranska vrata prodana su 51%, 49% ostalo je u LKRI

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Mda, 49% vlasništva je i inače jako perspektivno, kad drugi ima 51% (dovoljna su tri slova: INA), posebno za mogućnost sudjelovanja u budućoj dobiti, kako i rekoh.

Prodana su kome? Hebi ga, nije dobro ako novci ne sjednu na račun ko u slučaju prodaje Montaže od Đure Đakovića a nije dobro ni ako sjednu kao sada. Na ZSE nikad ništa nije dobro. Mislim na zadnje 4 godine….

New Report

Close