LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Koja je ovo kaša, ja sam kupovao po 215, i budala nisam htio prodati kad je bila 250 jer sam mislio da će ići još, a šta sad, šta sad da radim da je prodam po 170 ili da čekam 5 godina da dođe na 250???

Sačekaj rezultate, kad promet kontejnera naraste 400% ovdje očekuj novu INA-u. Luke su uz šume i HEP najvrjednije što imamo, a samim time i najinteresantnije braći iz EU-a, ali i kinezima btw. i mene ovo iritira, ali burza nam je kompletno u kolapsu
[/quote]
Kada će to narasti 400%, 2014?, 2015?, do onda sam mogao uzeti brdo para na trejdanju na ostalim likvidnijim dionicama. Ne kažem da mi je žao, samo sam malo u banani sa lovom pa bih volio da sam i zaradio par desetki.




Koja je ovo kaša, ja sam kupovao po 215, i budala nisam htio prodati kad je bila 250 jer sam mislio da će ići još, a šta sad, šta sad da radim da je prodam po 170 ili da čekam 5 godina da dođe na 250???

Sačekaj rezultate, kad promet kontejnera naraste 400% ovdje očekuj novu INA-u. Luke su uz šume i HEP najvrjednije što imamo, a samim time i najinteresantnije braći iz EU-a, ali i kinezima btw. i mene ovo iritira, ali burza nam je kompletno u kolapsu
[/quote]
Kada će to narasti 400%, 2014?, 2015?, do onda sam mogao uzeti brdo para na trejdanju na ostalim likvidnijim dionicama. Ne kažem da mi je žao, samo sam malo u banani sa lovom pa bih volio da sam i zaradio par desetki.

[/quote]
Kolega kupnje ima, prodajte i zaradite brdo para na drugim likvidnijim, nema ljutnje samo napred i sretno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vaš link
Na bilateralnome sastanku razgovaralo se o mogućnostima daljnjeg poboljšanja suradnje u prijevozu tereta, osobito u prijevozu rude, te o usmjeravanju prijevoza roba prema jadranskim lukama, ponajprije prema Luci Rijeka. Da bi dogovorili konkretnu suradnju, uskoro će se sastati odjeli prodaje HŽ Carga i Carga Slovakia

Eto sad možemo i ispod 170 [shocked] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ljudi treba nam samo jedna dobra vijest i ode ovo gore, ovo je najniža cijena u zadnjih šest mjeseci uz sve dobre stvari koje su se dogodile. Plašljivi su prodavali i mislim da su pred kraj sa prodajom, neznam koja je osnova da ovo ide još niže?

Ista ko i na drugima. Plasi da kupis jos nize.

Nije bolest sve što boli


Ljudi treba nam samo jedna dobra vijest i ode ovo gore, ovo je najniža cijena u zadnjih šest mjeseci uz sve dobre stvari koje su se dogodile. Plašljivi su prodavali i mislim da su pred kraj sa prodajom, neznam koja je osnova da ovo ide još niže?

Odgovor je jednostavan

– fundamenti najgori na burzi
– brdo radničkih dionica koje će oni plaćati po 30 kuna

zar treba nešto više od ovoga

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

terminal na brajdici radi punom parom, kontejneri se pretovaraju sa brodova, odlaze prugom, kamionima…
već drugi put u par dana vidim da su istovremeno 2 broda privezana i na istovaru/utovaru, prije sam mislio da one stare dizalice sastrane više ni ne koriste a sad vidim da svako malo tamo neki manji brodić, krca se i iskrcava…

ma kakav cash-r-a, 100% in

http://www.poslovni.hr/vijesti/luka-ploce-investira-300-milijuna-eura-u-nove-kapacitete-183355.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/luka-ploce-investira-300-milijuna-eura-u-nove-kapacitete-183355.aspx

kolega uplovio si u krivu luku. [lol]

Što bolji FI to veće tiskanje za što jeftiniji ulaz

Zanimljivo je primjetiti da se o luci Ploče piše naveliko ovdje, u zadnjih mjesec dana ima više od 10 članaka, koji uglavnom govore o jednom te istom. Luka Rijeka se spomene baš kada se mora, jer 70mil E je sitnica, a trenutna cijena dionice na tržištu je priča za sebe……

Interesantno je da je dionica sa 280 pala na 166. Također je interesantan bio Dnevnik u podne kad se napokon sa Slovenske strane počela najavljivati izgradnja autoceste Rijeka – Postojna [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close