LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi kada će biti objavljen dogovor u vezi povlaštenih dionica za lučke radnike, ako su se uopće dogovorili? Pitam jer neznam da li će to biti objavljeno prije polugodišnjeg izvješća koje bi trebalo biti bolje nego prvi kvartal 2011.


Ljudi kada će biti objavljen dogovor u vezi povlaštenih dionica za lučke radnike, ako su se uopće dogovorili? Pitam jer neznam da li će to biti objavljeno prije polugodišnjeg izvješća koje bi trebalo biti bolje nego prvi kvartal 2011.

Po trenutnoj cijeni na burzi kao da ni nema lock up-a. A 100 % će ga bit jer su sindikati tražili da bude 2 godine a vlada da bude 5 godina. Dakle može samo gore. Ja po sitno nadokupljujem sve dane… [thumbsup]

Ovdje se očekuje najveći zaron po meni i mislim da je neizbježan.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Ri-Servis/Za-udruzivanje-rijecke-luke-Kopra-Trsta-i-Venecije-EU-daje-1-45-milijuna-eura

kupio nešto, očekujem veliki rast ove dionice čim uđemo u eu možda i prije ipak je rijeka duboko uvučena u europsko tlo, a još ako se brza pruga izradi, ajme meni… 😀

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Što mislite kakva će biti bilanca za 1. polugodište?

ova dionica će biti privlačna tek kada se ostvare svi ti planovi za koju godinu. sada sa ovim rezultatima poslovanja, fundamentima ne znam zašto mislite da vrijedi ovoliko

Nije provokacija, ako netko može ukratko …
Prije kratkog vremena cijena je odletjela do cca 250 kn.
Što je bio razlog takvog uzleta?
Što je razlog povratka na ove razine?


Što je bio razlog takvog uzleta?

Da Vam usade u glavu kako je to super kupnja na 180kn dok budu iskrcavali 20x više dionica.
[bye]
TA nije optimistična ovdje, dapače vjerujem u pad ispod 150kn, jako jako skoro.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Nije provokacija, ako netko može ukratko …
Prije kratkog vremena cijena je odletjela do cca 250 kn.
Što je bio razlog takvog uzleta?
Što je razlog povratka na ove razine?

Razlog uzleta najava ulaganja Filipinaca, a razloga za pad nema, zatišje pred buru

Koja je ovo kaša, ja sam kupovao po 215, i budala nisam htio prodati kad je bila 250 jer sam mislio da će ići još, a šta sad, šta sad da radim da je prodam po 170 ili da čekam 5 godina da dođe na 250???


Koja je ovo kaša, ja sam kupovao po 215, i budala nisam htio prodati kad je bila 250 jer sam mislio da će ići još, a šta sad, šta sad da radim da je prodam po 170 ili da čekam 5 godina da dođe na 250???

Sačekaj rezultate, kad promet kontejnera naraste 400% ovdje očekuj novu INA-u. Luke su uz šume i HEP najvrjednije što imamo, a samim time i najinteresantnije braći iz EU-a, ali i kinezima btw. i mene ovo iritira, ali burza nam je kompletno u kolapsu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close