LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li tko zna kada će objaviti odluku o radničkim dionicama?



Neznam zasto vecina vas pise da treba prvo preskocit 200 kn, a onda ce na 250 (na cemu temeljite takvo razmisljanje??) Istina je da je dionica dosta podcijenjena, ali to neznaci nista ako trziste nije zainteresirano za dionicu( a vidimo da nije).
I tako dok vi razglabate o nekim astromonskim cijenama ja sam u zadnjih mjesec i pol zaradio 24% na trejdu između cca 183 i 197 kn. Lp

Na koliku zaradu ideš 5%, ili više?
[/quote]
4 puta po vise od 6%

@ labb

zar nije logicno da prvo mora na 200 ako zeli do 250? [rolleyes]

znalo se cesto dogadjat da cijena dionice odleti u jednom danu 15-20 pa i vise kuna,a to vas trejdere moze skupo kostat

i ja znam trejdati nekim dionicama ali na LKRI sam srednje do dugorocni ulagac i ne brinu me sitniji padovi,eventualno su mi dobra prilika za dokup

neda mi se nabrajat sve dobre stvari koje su se dogodile,koje se dogadjaju i koje ce se tek dogodit za LKRI tako da na ovoj dionici nisam da bi zaradio malih 24%


SDP-ov zastupnik Slavko Linić opet je potegao pitanje privatizacije luka. "Troši se novac na neracionalne projekte umjesto da se privatiziraju luke, a trebaju nam i međunarodni operateri da uzmemo dio inozemnoga kolača", smatra Linić.

Vaš link
[rolleyes]

Za par mjeseci Linić će vjerojatno biti u vladi, a SDP na vlasti. Privatizacija luka nije sigurno samo Linićeva ideja nego vrha SDP-a, a to znači ubrzana privatizacija LKRI za par mjeseci…. sad se još cijede mali ulagači koji svako toliko prospu po bidu, ali neće to još dugo. Ja što sam kupio ne prodajem bez lijepog plusa, a kad vidim da se bliži rasplet dokupit ću,makar i na 220 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Upravo zato sam i citirao Linića

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Moram priznati da volim pročitati postove na LKRI jer ovdje uglavnom vlada pozitivna atmosfera. Nema nekih drukova ni velikih prepiranja kao na drugim postovima. Izgleda da smo mi koji posjedujemo dionice ove firme uglavnom pozitivci i optimisti.
Pozdrav takvima


Moram priznati da volim pročitati postove na LKRI jer ovdje uglavnom vlada pozitivna atmosfera. Nema nekih drukova ni velikih prepiranja kao na drugim postovima. Izgleda da smo mi koji posjedujemo dionice ove firme uglavnom pozitivci i optimisti.
Pozdrav takvima

Već dugo ovdje nije bilo loših vijesti:
– strateški partner
– otvaranje super bitne prometnice
– tehnička modernizacija luke
. modernizacija djelova željeznice
– intenizivan rad na proširenju Brajdice
– bolji kvartalni rezultati
– planovi filipinaca za četverostruko veći promet od sadašnjeg 2013 godine

Cijena u međuvremenu -30% a poslovne novine gotovo da ništa ne prenose, pitam se zašto? Nema prodaje,nisam lud,pa nije ovo HGSP ili MGMA

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mchina,

Sve je to točno kolega što navodite samo što je jedan od top 10 dioničara izlazio (otpuštao) dionice i cijena je pala na razinu na kojoj je.
Sada uz korekciju svjetskih burza i nikakvu likvidnost kod nas stojimo na ovim smiješnim razinama.
U iščekivanju stranog kapitala na ZSE srdačan pozdrav!

PBZ je otpustio 52 kom a ZABA 2084kom.

@klisko

Pretpostavljam da pričaš o skrbničkima?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

mcinha
da
e sad koje otpušta?

http://www.lukarijeka.hr/hr/press_room/vijesti/rgp_-_uvodenje_strateskog_partnera_na_kontejnerski_terminal/default.aspx

New Report

Close