LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E pa bas od tih 500 milijuna su se i kupile i pocela obnavljat pruga, koliko znam sada osim radnika su jos problem i nove lokomotive, ove su stare i nemaju veliku snagu. Za sada sta se kupuje, kupuje se od tih para, odnosno para Filipinaca

Novinari Novog Lista održali su ekskluzivan razgovor sa glavnim čovjekom ICTSI-a u Rijeci.

-samo jedan dijelić članka… "Financiranje i opremanje Brajdice?
Odgovor: Oko 75 milijuna eura ima se realizirati u narednih 5-6 godina što je daleko brže od onog što predviđa ugovor, jer je tamo ova investicija utvrđena u roku 30 godina. Mi(ICTSI) vjerujemo u ovaj terminal. Brajdica ima ogroman potencijal, zato smo je i željeli dobiti."

Izvor: Novi list 30.05.2011.

da mi je znat koja je ovo ***ala koja rasprodaje sad po 190 a pred 2 mjeseca je mogao po 260 [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kliring@ tko kaze da nije i tada prodavao …premalo je toga proslo na 250+

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

istina, ali i vrtilo se dugo na tim razinama, mogao je puno bolji poso napravit po meni.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Konacno!-Kosor-otvorila-famoznu-rijecku-cestu-D-404


http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Konacno!-Kosor-otvorila-famoznu-rijecku-cestu-D-404

eto i to smo konačno riješili….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Prošao sam po cesti, cesta odličan i već se voze kamioni sa kontejnerima, iako nisu direktno spojeni na D404, već će se to riješiti do kraja ove godine. (Tako barem kažu…).


da mi je znat koja je ovo ***ala koja rasprodaje sad po 190 a pred 2 mjeseca je mogao po 260 [bye]

Fond svojim pajdašima…treba se samo prikrpati u kupnju….


Prošao sam po cesti, cesta odličan i već se voze kamioni sa kontejnerima, iako nisu direktno spojeni na D404, već će se to riješiti do kraja ove godine. (Tako barem kažu…).

Prošao i ja.

S autom si za dvije minute na obilaznici, a s tegljačem za 4. Fenomenalno.

Još porast kontejnerskog prometa sa 170.000 teua, koji je planiran za slijedeću godinu, na 600.000

teua do 2016. Nije loše! [shocked]

Ovo je bitnije od cestice od 3km. Čitajte i kupujte!! [cool]

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Pretrazivac&WCU=285B28582863285D2863285A285828592859286328632863285D285D285F285E285E285D28632863286328592863P

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Ako Vam ovaj link neda otvoriti cijeli interview, idite na Google upišite novilist online, i kad vam se otvori stranica, u tražilicu utipkajte ITCSI i odmah će se pojaviti naslov članka (interview-a).Kliknite na naslov i eto cijelog članka. Ja mislio da će poslije ovog članka dionica u nebo, ali očito malo tko od dioničara čita Novi List. Istina, to nisu poslovne novine.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close