LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Fascinantno je koliko se želi cijena zaustaviti, ne sjećam se loše vijesti za LKRI, a cijena je manja za 30 %. Možda ipak ovo treba prenijeti seebiz, pa će krenut blokade [undecid]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Gredelj isporučuje 11 lokomotiva u Mozambik

U nazočnosti predsjednika Uprave američke kompanije National Railway Equipment Company (NREC) Stevena Beala i predsjednika Uprave TŽV-a Gredelj Ivana Tolića, TŽV Gredelj danas je započeo isporuku jedanaest dizelskih lokomotiva koje će preko riječke luke biti otpremljene u Mozambik….

PD

posla je sve više, promet raste, rezultati bi trebali biti sve bolji i bolji

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

@Mcinha

Naravno da nam nije lako gledat kako nam cijena stagnira dok nekim dionicama cijena skace svaki dan,a stecaj im vise nad glavom dok LKRI radi sve bolje i bolje…ali i ovaj koji stopira cijenu kupuje da bi ju jednog dana isto tako lansirao pa nam preostaje skupit jos malo strpljenja i cekat…eventualno dokupit dok ne predje 200kn ako se dodje do kakve love,to je barem moja taktika

Sretno

Dragi kolege forumaši,ako je točno da HFP otpušta dionice,a radnici traže od Vlade da im da još povoljnije dionice,sam HFP dakle zna kakav če bit konačan dogovor radnika i vlade,i prodaje nesmiljeno po ovim cijenama jer zna da je ovo odlična prilika za prodaju,nije li to kazneno djelo"insajderskog"!trgovanja,i nebi li HANFA trebala reagirat!Ili će to učinit kad "Mađari" počnu kupovat!

di je ta projekcija? moze link?


Dragi kolege forumaši,ako je točno da HFP otpušta dionice,a radnici traže od Vlade da im da još povoljnije dionice,sam HFP dakle zna kakav če bit konačan dogovor radnika i vlade,i prodaje nesmiljeno po ovim cijenama jer zna da je ovo odlična prilika za prodaju,nije li to kazneno djelo"insajderskog"!trgovanja,i nebi li HANFA trebala reagirat!Ili će to učinit kad "Mađari" počnu kupovat!

daj ne lupetaj, kakav god dogovor da bude, imat će zabranu prodaju najmanje 2 godine….

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Premijerka Kosor u ponedjeljak u 10 sati otvara cestu D-404
RIJEKA Cesta D-404 bit će puštena u promet u ponedjeljak, 30. svibnja u 10 sati. U Rijeku će tim povodom stići predsjednica hrvatske Vlade Jadranka Kosor i proglasiti cestu otvorenom. Prigodna svečanost održat će se kod zapadnog portala tunela Pećine u neposrednoj blizini kontejnerskog terminala Brajdica.
Iz protokola je najavljen i popis uzvanika, a među njima bi između ostalih trebali biti i ministar mora, prometa i infrastrukture Božidar Kalmeta , član Uprave Hrvatskih cesta Josip Škorić , koji su predviđeni i kao govornici, te riječki gradonačelnik Vojko Obersnel i primorsko-goranski župan Zlatko Komadina .

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Ri…ra-cestu-D-404

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Aleluja [pray]

@Damiritd.
Gdje ti živiš, u srednjem vijeku? HFP ti više ne postoji, tako da lupetaš bezveze.

Migra, kasnis s imformacijama. One dvije dizalice za brajdicu i cetiri nove dizalice vec su placene i uracunate u cijenu. Sada sve ovisi sto ce biti sa radnickim dionicama


Migra, kasnis s imformacijama. One dvije dizalice za brajdicu i cetiri nove dizalice vec su placene i uracunate u cijenu. Sada sve ovisi sto ce biti sa radnickim dionicama

sad još treba uračunat 500 milijuna kuna koje ulažu filipinci, a onako odoka, to mi dođe na oko 350-400 kn kao fer cijena dionice

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



Migra, kasnis s imformacijama. One dvije dizalice za brajdicu i cetiri nove dizalice vec su placene i uracunate u cijenu. Sada sve ovisi sto ce biti sa radnickim dionicama

sad još treba uračunat 500 milijuna kuna koje ulažu filipinci, a onako odoka, to mi dođe na oko 350-400 kn kao fer cijena dionice
[/quote]
U ponedjeljak je lagano preko 200 kuna, još ako premijerka progovori štogod o samoj LKRI na otvorenju ceste D- 404 ide i u blokadu, samo šro realno treba biti puno više od jedne pozitivne blokade.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close