LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo nam je danas krenulo i koliko god navijao za rast cijene htio bi da netko poklopi ovog na kupnji sa 1000 komada…pa ni on sam ne zna sto zeli,zahebava se,a izvuci ce deblji kraj


Lijepo nam je danas krenulo i koliko god navijao za rast cijene htio bi da netko poklopi ovog na kupnji sa 1000 komada…pa ni on sam ne zna sto zeli,zahebava se,a izvuci ce deblji kraj

ah, Kolega…što ga preplaši!?!?
sakrio se u mišju rupu, a tako ga je lijepo bilo vidjet…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



Lijepo nam je danas krenulo i koliko god navijao za rast cijene htio bi da netko poklopi ovog na kupnji sa 1000 komada…pa ni on sam ne zna sto zeli,zahebava se,a izvuci ce deblji kraj

ah, Kolega…što ga preplaši!?!?
sakrio se u mišju rupu, a tako ga je lijepo bilo vidjet…
[/quote]

ma vratit će se on, svaki dan dođe, čeka i kad vidi da ga nitko ne poklapa onda se makne….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@azul

njemu ni nije u cilju da ga netko poklopi,da on zeli kupit te dionice napravio bi to na drugi nacin,a ne ovako…to je neki amater koji se igra


@azul

njemu ni nije u cilju da ga netko poklopi,da on zeli kupit te dionice napravio bi to na drugi nacin,a ne ovako…to je neki amater koji se igra

DA, rekao bi da se kupac ispod 200 može igrati sa bilo kojom količinom na kupnji a na prodaji to je već malo rizičnije…

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo, sad kad Rijeka dobije plin ode lkri u nebesa. [thumbsup]


Evo, sad kad Rijeka dobije plin ode lkri u nebesa. [thumbsup]

O čemu sad ti trabunjaš ???


Evo, sad kad Rijeka dobije plin ode lkri u nebesa. [thumbsup]

[lol] misliš doslovno "u nebesa", a čuj svašta se dešava, jučer i sudar broda i ribarice kod lukobrana…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Zašto čovjek ne može sam sebi dati ocjenu da se dobije realnija situacija? [rolleyes]

Ovdje se čeka rasplet priče sa radničkim dionicama,bilo kakva "negativna"vijest i dionica pada na 130-150Kn,nažalost ni pola milijarde kuna ni završetak pregovora u lipnju neče to spriječiti,jer "veliki igrači" igraju svoju igru i neče dati da mali "omaste brk".to sam na našoj burzi vidio nebrojeno puta,i dok neki "Mađari" ne uđu u igru neče biti bolje,promet od jučer i prekjučer je priprema za daljni pad,tak se to radi u Hrvata,pozdrav

Pa nema se sta cekat rasplet price…prica o radnickim dionicama je do kraja raspletena…


Ovdje se čeka rasplet priče sa radničkim dionicama,bilo kakva "negativna"vijest i dionica pada na 130-150Kn,nažalost ni pola milijarde kuna ni završetak pregovora u lipnju neče to spriječiti,jer "veliki igrači" igraju svoju igru i neče dati da mali "omaste brk".to sam na našoj burzi vidio nebrojeno puta,i dok neki "Mađari" ne uđu u igru neče biti bolje,promet od jučer i prekjučer je priprema za daljni pad,tak se to radi u Hrvata,pozdrav

Radničke još duuuugo neće doći na burzu. Pa sindikati su tražili lock up 2 godine a država im daje 5 godina. Da ispadne i po sindikalnom dionica će prije otići na 500-600 kn pa tek onda pasti koju stotku… [thumbsup]

New Report

Close