LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JOŠ UVIJEK NIJE POZNATO KOJE ĆE TVRTKE GRADITI NOVI TERMINAL U ZAPADNOM DIJELU RIJEČKE LUKE

Zagrebačka obala na čekanju zbog načina gradnje

http://img191.imageshack.us/img191/213/552404.jpg (http://img191.imageshack.us/i/552404.jpg/)

RIJEKA Vrednovanje tehničkih ponuda za izgradnju Zagrebačke obale ušlo je u završnu fazu, nakon čega će financijska ponuda odrediti tko će obalu graditi, kazao je Bojan Hlača, ravnatelj Lučke uprave Rijeka. U uži krug kandidata za gradnju 680 metara duge operativne obale još prošle godine ušle su tri tvrtke, Strabag iz Njemačke s kooperantom Pomgradom, Vinci Construction iz Francuske s kooperantom Dredging International i Coedmar iz Italije zajedno s Osijek Koteksom, no prije nego što se odluči kome će posao pripasti, revizori projekta odlučit će o tehničkom dijelu, odnosno metodi gradnje.
– Riječ je o vrlo složenom poslu, a zna se da je i prije bilo problema s tehničkim dijelom zbog kojega je projekt prolongiran, no evaluacija tehničkih ponuda je pri kraju, nakon čega će se steći uvjeti za prikupljanje financijskih ponuda koje će biti presudne u odabiru izvođača. Projekt je vrlo zahtjevan, no riječ je o renomiranim tvrtkama, doraslim takvoj zadaći, kazao je Hlača, ne precizirajući, međutim rokove, kako za odabir izvođača, tako ni za početak gradnje, iako je, prije samo šest mjeseci najavljivao kako će ugovori biti potpisani do konca travnja ove godine.

Vaš link

Več je sam dovršetak Brajdice puno, a početak radova ovdje i najvaljivana obnova željeznice + filipinci s lovom [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vaš link

Znaju li naši dragi filipinci nešto više, čim toliko spomnju prugu [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

izvješće,
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

perfektno

izvješće,
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

perfektno

izvješće je solidno, ali kao takvo nije sad previše bitno jer govori o prošlosti u kojoj još nije bilo filipinskog giganta u LKRI…. tek dolazi vrijeme kad će se uz izvješće LKRI s pravom pisati riječ PERFEKTNO! [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


izvješće,
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

perfektno

izvješće je solidno, ali kao takvo nije sad previše bitno jer govori o prošlosti u kojoj još nije bilo filipinskog giganta u LKRI…. tek dolazi vrijeme kad će se uz izvješće LKRI s pravom pisati riječ PERFEKTNO! [cool]
[/quote]
Nadam se da će to vrijeme biti u jako bliskoj budućnosti [thumbsup]

mozete mi molim vas objasniti zasto je izvjesce "perfektno" odnosno "solidno"… jer kolko ja vidim dobit se smanjila…a i ne samo dobit…i prihodi takoder vise nego rashodi

hvala na pojasnjenju

kako ste konstatirali da su dobit i prihodi smanjeni, objašnjenje Vam nije potrebno i pozornost možete usmjeriti na kompanije koje su ostvarile rast dobiti i prihoda.

"U prva tri mjeseca tekuce 2011. godine u kons fin izvjescu iskazani su ukupni prihodi od 51.15mil kuna. U odnosu na prva tri mj prethodne 2010. godine, ukupni prihodi nizi su za 8%."…citiram izjavu

ako pogledate RDG u XII stavci (Dobit razdoblja)…prethodno razdoblje = 3.050.704, tekuće razdoblje = 2.533.827

ili neznam citati ili kaj?

Točno sam prognozirao da če se dionica vratiti na 180kn,ipak su radničke dionice i neizvjesnost sa njima nadjačale pozitivne vijesti o Filipincima,samo se bojim da ni tu nije dno,mislim da oko 150kn bi mogli doseć za par tjedana,počinjem lagano dokup na 176,bok


"U prva tri mjeseca tekuce 2011. godine u kons fin izvjescu iskazani su ukupni prihodi od 51.15mil kuna. U odnosu na prva tri mj prethodne 2010. godine, ukupni prihodi nizi su za 8%."…citiram izjavu

ako pogledate RDG u XII stavci (Dobit razdoblja)…prethodno razdoblje = 3.050.704, tekuće razdoblje = 2.533.827

ili neznam citati ili kaj?


Ostvarili su solidnu dobit i to je najbitnije, a pojašnjeno je u izvješću u djelu o stanju društva gdje je bilo velikih problema u poslovanju sa sjevernom afrikom zbog rata i prosvjeda. Treba imati na umu da su se tek krajem kvartala pojavili filipinci koji su odmah krenuli s investicijama teških 70 milja eura. Iskreno sumnjam da bi netko ulagao toliki novac da ne očekuje enormno povećanje dobiti u narednim razdobljima, pogotovo ako se radi o strancu.
Osim toga čini se da je HFP stao sa prodajom dionica, pošto zadnjih dana su sitne promjene jedino na pojedinim skrbničkim računima.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nije los izvjestaj…ako uzmemo u obzir situaciju u svijetu tj sj Africi…tu se slazem

ali mi nije jasno da netko napise da je perfekt.

btw. imam dionice LKRI i niti jedan moj post nije druk ni gore ni dolje 😀

izgleda da je netko odlučio uletit, počelo je nabidavanje, možda već danas nazad preko 200,00….

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close