LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ooppaatt

Meni je drago da si ti kupovao po 170 i sada prodaješ po 260. Međutim griješiš ako misliš da ćeš ju opet kupovati po 170.

sanja

TA sugerira rast do cca 300kn…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

do sada se pazilo da ne uđe u blokadu
bili smo na lipu do blokade
znači sljedi još jedno čišćenje danas [cool]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Pa di se oprt sakrila ta prodaja od 7k komada. Ja vidim samo 2k do 265kn


do sada se pazilo da ne uđe u blokadu
bili smo na lipu do blokade
znači sljedi još jedno čišćenje danas [cool]


Ja sam se priključio ponovno još jutros, te sam ponovno u obje luke

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

zadnja 250 kn…započeo je pad
do kraja tjedna realno na 230-240 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Lijepo sam vam govorio….cuvajte novac bit ce boljih prilika!

zao mi je osisane,a sad kolege samo cekajte i cekajte

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Lijepo sam vam govorio….cuvajte novac bit ce boljih prilika!

zao mi je osisane,a sad kolege samo cekajte i cekajte

Dragi kolega hvala vam puno na brizi, iznimno smo počašćeni što brinete o malim dioničarima baš na ovoj dionici!


Lijepo sam vam govorio….cuvajte novac bit ce boljih prilika!

zao mi je osisane,a sad kolege samo cekajte i cekajte

najgora stvar koju neisksuni rade na ovakvim navlakušama je da idu u dokup kad pada, pa im se minusi tek neznatno smanjuju, a dobiju hrpu skupih dionica u portfelju.
navučeni sad ili trebaju srezati minus dok je mali, ili čekati odbijanac od dna pa tek onda dokupljivati. a dno – tko zna…možda bude na 220 kn, a možda i niže

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

haha……ide ovo…ide do 300+ i sve ispod je đabe!!!Do kraja dana…pozitivna blokada!!

Manuel Armando Fernandez , stariji potpredsjednik ICTS-a u subotu je na svečanosti potpisivanja ugovora sa »Lukom« Rijeka održanoj u dvorani Povijesnog i pomorskog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka, poslovne ambicije povećao do brojke od 600.000 TEU jedinica na Brajdici, te je najavio značajno povećanje efikasnosti terminala, koji ima postati europski »gateway« za tržišta Mađarske, Češke, Slovačke, Poljske, Srbije i BiH .
Vaš link

Činjenica je da smi imali prilike čuti ovakve izjave naših političara, ali činjenica je da ovo nije izjavio naš političar nego stranac koji je ovdje investirao svoje značajne novce, a koji isto tako nije no name u svjetskim razmjerima.
Ja sam bio 100% uvjeren da će ovdje doći luka Hamburg, međutim ako su ovi došli znači da su ponudili nešto jako veliko, jako dobro za LKRI, ali i za hrvatsku.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Lijepo sam vam govorio….cuvajte novac bit ce boljih prilika!

zao mi je osisane,a sad kolege samo cekajte i cekajte


ja čekam od 180 i ne žalim,baš naprotiv čekat ću
još do druge godine a možda i duže
ali mnogi će žalit jer na ovim razinama nisu ušli
a poneki će možda i uspjeti neku siću ulovit ispod
sretno u tome lovu[thumbsup]
javit ću ti se za godinu dana
tada će biti nebitno 260 ili 240
samo dali si ušao ili nisi [wink]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close