LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RIJEKA – Filipinska tvrtka International Container Terminal Services u Brajdicu će uložiti 70 milijuna eura, a tvrtki »Luka« mora platiti dodatnih 92,9 milijuna kuna naknade za 51 posto dionica Jadranskih vrata, gdje će uskoro doći i do promjena u Upravi, koju je dosad uspješno vodio Goran Manfreda , a sada bi taj posao trebala obavljati tri člana Uprave, dva iz ICTS-a i jedan hrvatski predstavnik.
Ovo je gore citat iz Novi list.
Luka Rijeka dobiva na osnovu 51% dionica Jadranskih vrata 92,9 Milj.kn.
Pa zar to nije prihod ?
Nemam LKRI. Prodao na 245 ?
Zahebao sam se ?

du du du .. nema nam pomoći

Nisi ti ništa prodao a da si pametan, prodao bi. Ja prodao ostatak od davnih dana. Hvala kupcima i vidimo se opet jaaaaako nisko. [thumbsup]

Lojtra@ i tako ces ti i dalje laprdat ,,,a cjena LKRI sam up up…. [wink] [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Moze vas biti sram drukeri!
Navukli ste ljude na kupnju i sto sad?
Rekao sam prije neki dan…euforija traje samo prvih 15-ak min….

Vidimo se na nizoj stepenici.

P.S. neznam koji mozak ovih dana moze da kupuje dionice kad se oko nas sve raspada,pa i svijet.

Cuvajte novac nekoliko dana…bit ce boljih prilika za ulaz

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Moze vas biti sram drukeri!
Navukli ste ljude na kupnju i sto sad?
Rekao sam prije neki dan…euforija traje samo prvih 15-ak min….

Vidimo se na nizoj stepenici.

P.S. neznam koji mozak ovih dana moze da kupuje dionice kad se oko nas sve raspada,pa i svijet.

Cuvajte novac nekoliko dana…bit ce boljih prilika za ulaz

lp


objasni molim te kako je netko navučen ovdje. ko je kupio 100 komada po 251 i izašao na 264 ima 1000 kuna u džepu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


P.S. neznam koji mozak ovih dana moze da kupuje dionice kad se oko nas sve raspada,pa i svijet.
Cuvajte novac nekoliko dana…bit ce boljih prilika za ulaz

A za par dana ne bude više ista situacija. Jer ako se svijet raspada isto ti je i sad i za par dana. A ni novac ti u tom slučaju neće ništa vrijediti. [lol]. Možda tebe ipak samo muči što nisi kupovao po 240 prošli tjedan.

ma ovo se iz aviona vidilo da je obična navlakuša i da danas ide ona poznata "SELL on NEWS", tj. iskusni izlaze, a početnici ulaze i ostaju sa sakupim dionicama u rukama [rolleyes]

Ako postoje razvojni planovi za neku firmu, ako postoji plan ulaganja, koja je vjerojatnost veća:

a) vrijednost dionice će padati ?

b) vrijednost dionice će rasti ?

sanja


Ako postoje razvojni planovi za neku firmu, ako postoji plan ulaganja, koja je vjerojatnost veća:

a) vrijednost dionice će padati ?

b) vrijednost dionice će rasti ?

ako je dionica narasla sa 170 na 260 kn upravo zbog tih razvojnih planova i najave ulaganja , rekao bih da je sve to debelo uračunato u cijenu! tko je kriv vama koji niste kupovali na 170-200 kao mi ostali, nego sad kupujete kad mi prodajemo na 250-260 kn?!

Jedna stvar mi nije jasna. Zasto oni koji nemaju ovu dionicu pisu na temi LKRI?

ICTSI wins 30-year port concession in Croatia

Vaš link

Dobar pocetak dana u 10.06 sati kupljeno 2509 komada.

New Report

Close