LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je LKRI samo žrtveno janje vlade ,zbog LKPC.Jadranska vrata su preplitka za ulaz velikh brodova i trebao bi skupi zahvat za rješavanje tog problema.Inače svi čekamo prospekt LKPC da se sazna investitor,kad ono pljus LKRI ode.Radnici nisu dobili dionice po istim uvjetima……A LKPC dobiva kredit od svjetske banke i to sa 12 godina odgode.Slučajnost ili igra.Država se mora odreći većinskog paketa zbog EU,…………..neko tu nekog hebe u zdrav mozak.
Šta se tiče LKRI i dalje tvrdim da je ovo ulaganje prava stvar jer se pokreće zamrlo gospodarstvo,da ne govorim o pristupnim cestama,željeznici,i pratećim objektima.Rijeka će debelo profitirati ,jedino ne znam kako će se uklopiti sa turizmom.Nadam se dobrom kompromisu i vrijeme je da se izađe iz ove krize,a ovo je pravi put.
Šta se tiče cijene LKRI mislim da njezin debeli rast uopće nije upitan.Vidim da se drukeri za pad sve više skupljaju ali ovaj put druk u prazno.Pitanje je samo na kojoj će cijeni stati.
Sad se čeka atak na LKPC.U svakom slučaju od male iskrice nastaje požar a gospodarski požar je prijeko potreban našoj zemlji.SRETNO.

peyo

dio lkri je prodan i taj dio ima novog većinskog vlasnika a taj vlasnik može raditi sa svojom imovinom što hoće i tako će se i ponašati a to prije svega znaći da neće dijeliti nikakvu dobit sa lkri , pa nisu zato došli ovdje


dio lkri je prodan i taj dio ima novog većinskog vlasnika a taj vlasnik može raditi sa svojom imovinom što hoće i tako će se i ponašati a to prije svega znaći da neće dijeliti nikakvu dobit sa lkri , pa nisu zato došli ovdje

tako je!
ne znam o čemu ovdje ljudi pričaju o nekakvom novom rastu kad je LKRI već narasla sa 190 na 240 kn! sutra će biti SELL on NEWS, tj. svi iskusni sutra će izaći iz ove dionice jer se više nema na temelju čega bjesomučno pumpati cijena, pogotovo sad kad se vidi da je ovaj ulazak stranaca u biti prevara malih dioničara!!!
fundamenti LKRi su bili očajni i na 190 kn, a na 240 kn vrište PRODAJA!!!!

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Po koliko mi prodaš svoj dio ja ću te riješiti te dionice koja ti samo nosi gubitak.

peyo

znači novi većinski vlasnik Jadranskih vrata d.o.o. ulaže 150 mil EUR na rok 30 godina. kad to podijelimo, ispada da prosječno godišnje ulaže samo 5 milja EUR, a za to je dobio većinsko vlasništvo!?!
što dulje razmišljam o ovome, sve mi se manje čini dobar posao za RH i LKRI [sad]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Vaš link

samo pratim i kaj sam skuzio?????
sutra imamo dvije blokade i pozitivnu i negativnu….

ali ima i ona 3. razmislite i o njoj….obustava trgovanja do dalnjeg….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

pa di je ta prodaja na, 600kn?



dio lkri je prodan i taj dio ima novog većinskog vlasnika a taj vlasnik može raditi sa svojom imovinom što hoće i tako će se i ponašati a to prije svega znaći da neće dijeliti nikakvu dobit sa lkri , pa nisu zato došli ovdje

tako je!
ne znam o čemu ovdje ljudi pričaju o nekakvom novom rastu kad je LKRI već narasla sa 190 na 240 kn! sutra će biti SELL on NEWS, tj. svi iskusni sutra će izaći iz ove dionice jer se više nema na temelju čega bjesomučno pumpati cijena, pogotovo sad kad se vidi da je ovaj ulazak stranaca u biti prevara malih dioničara!!!
fundamenti LKRi su bili očajni i na 190 kn, a na 240 kn vrište PRODAJA!!!!
[/quote]
to su fundamenti prošlosti
sad sljedi budućnost
rast teu od 500% u nekoliko godina
ulaganje od 70 mil eura,od toga 34.3 mil eura pripada lkri
plus 93 mil kn za 51% jadranskih vrata
gradnja nizinske pruge novcem iz pretpristupnih fondova
daj bože da radi sveg navedenog da padne ispod "190"
ali prije toga ću nadokupit nešto i na 250
ako stignem od vas skeptičara i pesimista[lol]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Filipinska tvrtka International Container Terminal Services u Brajdicu će uložiti 70 milijuna eura, a tvrtki »Luka« mora platiti dodatnih 92,9 milijuna kuna naknade za 51 posto dionica Jadranskih vrata

koliko će biti dobit za 2010 [shocked][thumbsup]

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Filipinci-od-ponedjeljka-preuzimaju-Brajdicu

Dobit će se povećati već samim dolaskom stranih menađera.


znači novi većinski vlasnik Jadranskih vrata d.o.o. ulaže 150 mil EUR na rok 30 godina. kad to podijelimo, ispada da prosječno godišnje ulaže samo 5 milja EUR, a za to je dobio većinsko vlasništvo!?!
što dulje razmišljam o ovome, sve mi se manje čini dobar posao za RH i LKRI [sad]

Kako si smješan i proziran, nevjerojatno!
Prodaj ako ti ne valja, nemoj puno razmišljat, ne ide ti.
Ova dionica će rasti na dobrim poslovnim rezultatima jer će to biti u interesu novom vlasniku koji je sam dužan dovesti nove terete, što će biti vidljivo na kvartalnim izvještajima.
a tek nakon proširena i izgradnje novog termimala…hiiii!

[proud]

Kupujem 2000 komada po 200 kuna jel ima zainteresiranih?????????????????

peyo

New Report

Close