LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledajte prodaju sto vas ceka cca 700 tisuca kn.
Nemojte se zalijecati da bi se netko iskrcao.Nije vrijeme za kupovinu dionica jer je sve rasulo oko nas.

Sacekajte sluzbenu vijest nemojte kupovati na rekla – kazala.

P.S: tako je stanje i pezimizam oko nas da i ta "sluzbena" vijest nece dignuti dionicu vec samo kratko prvih 15 min i onda ide dole jer nema podloge da ostane cvrsto UP.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Uz razne popuste radnici će ih dobiti po 30 kn, trebali su napisati sve do kraja….. [sad]
…..Sindikat zasad ne zna koliko će pojedini radnik platiti svoje dionice, a dionice koje ne budu prodane u prvom krugu ići će u drugi krug. No, dosad iskazani interes za kupnju nagovješćuje velik odaziv radnika…

da da….da se nebi dogodilo kao sa beljem…radnicke dionice bla bla…i ode belje 100% up…. [wink]
[/quote]

današnji radnici i oni iz ranih devedesetih su velika razlika
dok su ovi drugi bili skloni prodat dionice za gajbu pive jer im nije
bilo jasno šta bi oni sa time
današnji su puno obrazovaniji i svjesniji
pa će ih biti puno manje na prodaji
a 5 godina je dovoljno da se luka bitno pokrene pa će
time još više gubit volju za prodaju zlatne koke
a i većinski vlasnik će vjerojatno biti zainteresiran za dokup
već drugi tjedan smo 3xx
i zato preporuka AKUMULIRATI [thumbsup]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Pogledajte prodaju sto vas ceka cca 700 tisuca kn.
Nemojte se zalijecati da bi se netko iskrcao.Nije vrijeme za kupovinu dionica jer je sve rasulo oko nas.

Sacekajte sluzbenu vijest nemojte kupovati na rekla – kazala.

P.S: tako je stanje i pezimizam oko nas da i ta "sluzbena" vijest nece dignuti dionicu vec samo kratko prvih 15 min i onda ide dole jer nema podloge da ostane cvrsto UP.

lp

Kolega N.List su ozbiljne novine, nikad se nisu zaljetali bombastičnim najavama. Uostalom rekli su objavu do početka 3.mj. Neki dan sam ovdije pisao da imam info od zaposlenih. Ovo je samo potvrda svega toga. Nije ovo najava ručka Jure Radića, nego dolaska Jace na potpisivanje ugovora. Da najava ide 3mjeseca unaprijed bio bi skeptičan, ali ako je neko čekao sa objavom do 3 dana prije potpisivanja za pretpostaviti je da je najava ozbiljna.

Čekajte samo da se Jaca slika na TV pri sklapanju ugovora. Ali kad je slikanje obično je prekasno.

Show me the Money!

"Filipinski ICTSI najizgledniji dobitnik projekta Brajdica"

http://www.poslovni.hr/vijesti/filipinski-ictsi-najizgledniji–dobitnik-projekta-brajdica-173606.aspx

Idemo gore!!! LKRI je kao zraka sunca koja se probija u oblacnom CROBEX-u 🙂

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info



Pogledajte prodaju sto vas ceka cca 700 tisuca kn.
Nemojte se zalijecati da bi se netko iskrcao.Nije vrijeme za kupovinu dionica jer je sve rasulo oko nas.

Sacekajte sluzbenu vijest nemojte kupovati na rekla – kazala.

P.S: tako je stanje i pezimizam oko nas da i ta "sluzbena" vijest nece dignuti dionicu vec samo kratko prvih 15 min i onda ide dole jer nema podloge da ostane cvrsto UP.

lp

Kolega N.List su ozbiljne novine, nikad se nisu zaljetali bombastičnim najavama. Uostalom rekli su objavu do početka 3.mj. Neki dan sam ovdije pisao da imam info od zaposlenih. Ovo je samo potvrda svega toga. Nije ovo najava ručka Jure Radića, nego dolaska Jace na potpisivanje ugovora. Da najava ide 3mjeseca unaprijed bio bi skeptičan, ali ako je neko čekao sa objavom do 3 dana prije potpisivanja za pretpostaviti je da je najava ozbiljna.

[/quote]

sve izgleda da ti je info bio dobar kolega, još samo da dođe potvrda.

nego nažalost zbog sveopćeg stanja na burzi preslaba reakcija na pozitivne vijesti, i porastom i prometom…

ma kakav cash-r-a, 100% in




Pogledajte prodaju sto vas ceka cca 700 tisuca kn.
Nemojte se zalijecati da bi se netko iskrcao.Nije vrijeme za kupovinu dionica jer je sve rasulo oko nas.

Sacekajte sluzbenu vijest nemojte kupovati na rekla – kazala.

P.S: tako je stanje i pezimizam oko nas da i ta "sluzbena" vijest nece dignuti dionicu vec samo kratko prvih 15 min i onda ide dole jer nema podloge da ostane cvrsto UP.

lp

Kolega N.List su ozbiljne novine, nikad se nisu zaljetali bombastičnim najavama. Uostalom rekli su objavu do početka 3.mj. Neki dan sam ovdije pisao da imam info od zaposlenih. Ovo je samo potvrda svega toga. Nije ovo najava ručka Jure Radića, nego dolaska Jace na potpisivanje ugovora. Da najava ide 3mjeseca unaprijed bio bi skeptičan, ali ako je neko čekao sa objavom do 3 dana prije potpisivanja za pretpostaviti je da je najava ozbiljna.

[/quote]

sve izgleda da ti je info bio dobar kolega, još samo da dođe potvrda.

nego nažalost zbog sveopćeg stanja na burzi preslaba reakcija na pozitivne vijesti, i porastom i prometom…

[/quote]
ista shema se ponavlja po tko zna koji puta
do prije mjesec dana na 180 kn prometi 100 000 kn
a na 250 preko 1 mil
sad će se granica pomaknuti na 300
znači milionski prometi iznad 300
tko je do sada izdržao može ćekat još par dana
a i oni koji prodaju iznad 300 će se tući po glavi jednog dana
jer bit će ovo jedan od predvodnika rast u budućnosti [rolleyes]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...




Pogledajte prodaju sto vas ceka cca 700 tisuca kn.
Nemojte se zalijecati da bi se netko iskrcao.Nije vrijeme za kupovinu dionica jer je sve rasulo oko nas.

Sacekajte sluzbenu vijest nemojte kupovati na rekla – kazala.

P.S: tako je stanje i pezimizam oko nas da i ta "sluzbena" vijest nece dignuti dionicu vec samo kratko prvih 15 min i onda ide dole jer nema podloge da ostane cvrsto UP.

lp

Kolega N.List su ozbiljne novine, nikad se nisu zaljetali bombastičnim najavama. Uostalom rekli su objavu do početka 3.mj. Neki dan sam ovdije pisao da imam info od zaposlenih. Ovo je samo potvrda svega toga. Nije ovo najava ručka Jure Radića, nego dolaska Jace na potpisivanje ugovora. Da najava ide 3mjeseca unaprijed bio bi skeptičan, ali ako je neko čekao sa objavom do 3 dana prije potpisivanja za pretpostaviti je da je najava ozbiljna.

[/quote]

sve izgleda da ti je info bio dobar kolega, još samo da dođe potvrda.

nego nažalost zbog sveopćeg stanja na burzi preslaba reakcija na pozitivne vijesti, i porastom i prometom…

[/quote]
Ma radnici ti sigurno kupuju dionice..nije to ko prije..ovdje u pločama su davali dionice za vreću brašna prije 12 godina, a oni pametni što su kupili i zadržali su kupili dobre nekretnine 2007g.

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Kakav uzas! Svi cekali stateskog partner i investicje od milr kuna a na kraju zatisje.


Kakav uzas! Svi cekali stateskog partner i investicje od milr kuna a na kraju zatisje.

Da ali cifra je smanjena na pola i nije odmah nego u nekoliko idućih godina. No badava pišem, moderatoru ne odgovara moje pisanje….
P.S. dionica je zrela za negativnu blokadu…


Kakav uzas! Svi cekali stateskog partner i investicje od milr kuna a na kraju zatisje.

stigao je sluzbeni demant…nemaju jos partnera niti je ugovor potpisan.
Onaj tko ima imalo mozga prodat ce sada

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Tu se zapravo radi o preuzimanju većinskog dijela tvrtke "Jadranska vrata" (51%) koji su vlasnici koncesije.
Pa i ovo malo smrdi : radnicima luke paket jeftinih dionica a dobit u ruke gore navedene tvrtke.
ili sam samo previše skeptičan…. ispravite me, molim.. [undecid]

New Report

Close