LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SEDAM DUGIH GODINA

Tehnički pregled ceste D-404 u ožujku

Vaš link

Kriza u sjevernoj Africi zatresla i hrvatske luke

Nemiri i krize vlasti u državama na području sjeverne Afrike odrazili su se i na prijevoz tereta prema Hrvatskoj, a posebice u suprotnom smjeru.

Koliko god se tamošnje vlasti uzdale u vojsku i smirivanje prosvjednika, koji su, među ostalim, nakratko bili blokirali i Sueski kanal, posljedice su vidljive.

U očekivanju smirivanja stanja, privremeno je na čekanju otprema drva i željeznih proizvoda iz riječke i pločanske luke. Kako je izjavio Denis Vukorepa, direktor tvrtke “Luka Rijeka”, vlasnici tereta, špediteri i brodari temeljito osluškuju aktualna zbivanja u arapskom svijetu sjeverne Afrike i Bliskog istoka koje je zahvatio val nereda kako bi pravodobno (pre)usmjerili promet prema dostupnim lukama.

Dio hrvatskog prekomorskog izvoza tako je trenutačno uskladišten u lukama, dok u suprotnome smjeru postoje teškoće u dopremi afričke soli i nafte prema Jadranu. Čak je i dio kontejnerskih luka, poput Aleksandrije, bio privremeno zatvoren, pa su brodari morali tražiti alternativne smjerove. U upravama lučkih tvrtki nadaju se kako će se taj dio tržišta vrlo brzo stabilizirati, te da se kriza neće značajnije odraziti na cjelokupni promet u oba smjera. Slične informacije stižu i iz Kopra i Trsta, vodećih sjevernojadranskih luka, koje su s obzirom na visoki opseg prometa dodatno bile pogođene krizom na Crnom kontinentu. No, svi se nadaju da će teškoće uskoro biti prevladane, jer su posljedice doista kratkotrajne, posebice u odnosu na glavne udare posljednje globalne ekonomske krize.

Izvor: Slobodna Dalmacija/Gordan Zubčić, AFP



ali sam pitao odakle vijest da su odabrani ICS, da li je gdje objavljeno ili su to špekulacije ili neke inside informacije…. žišku!!!

Upravo je na HR1 "U mreži prvog" – direktor Vukorepa na pitanje novinara izjavio da još nije izabran strateški partner. Osim toga, na temu gospodarskih posljedica zbog događanja u Africi izjavio da će LKRI morati revidirati planove poslovanja za ovu godinu – na niže.
P.S.
nemam dionice LKRI
[/quote]
Što sam vam rekao da ono što Kosorica obeća da je na rupi sviralo…. [sad]




ali sam pitao odakle vijest da su odabrani ICS, da li je gdje objavljeno ili su to špekulacije ili neke inside informacije…. žišku!!!

Upravo je na HR1 "U mreži prvog" – direktor Vukorepa na pitanje novinara izjavio da još nije izabran strateški partner. Osim toga, na temu gospodarskih posljedica zbog događanja u Africi izjavio da će LKRI morati revidirati planove poslovanja za ovu godinu – na niže.
P.S.
nemam dionice LKRI
[/quote]
Što sam vam rekao da ono što Kosorica obeća da je na rupi sviralo…. [sad]
[/quote]
…na rupi sviralo….ne vj ru jem! [wink]




ali sam pitao odakle vijest da su odabrani ICS, da li je gdje objavljeno ili su to špekulacije ili neke inside informacije…. žišku!!!

Upravo je na HR1 "U mreži prvog" – direktor Vukorepa na pitanje novinara izjavio da još nije izabran strateški partner. Osim toga, na temu gospodarskih posljedica zbog događanja u Africi izjavio da će LKRI morati revidirati planove poslovanja za ovu godinu – na niže.
P.S.
nemam dionice LKRI
[/quote]
Što sam vam rekao da ono što Kosorica obeća da je na rupi sviralo…. [sad]
[/quote]
pa jesi sam rekao da nakon onog trejdanja nećeš više prodavati
a sad opet zvučiš kao da želiš kupiti
ili možda samo još dokupiti [thumbsup]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ili ćemo dat guze 4.rajhu ili s istočnim susjedima u najboljem slučaju za 2-3 godine polako u EU.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Molim komentar na ovaj rast od jutros?!
Nigdje nikakve vijesti, na forumu nitko ne reagira, kako to…

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info

Probijen bullish pennant. [thumbsup]

Show me the Money!

isto se pitam…nitko nista nezna….mozda ipak neki znaju, pa da preduhitre one druge!!!!?????
vidicemo tokom dana hoce li stic kakav info….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


isto se pitam…nitko nista nezna….mozda ipak neki znaju, pa da preduhitre one druge!!!!?????
vidicemo tokom dana hoce li stic kakav info….

ja znam da ništa neznam [cry]

Treba Lojtru pitat, on sigurno zna 😉

ja samo znam da me netko razbaštinio od LKRI po 249,79 zarada nikakva jer sam je kupovao pri vrhu tako da me vise i bilo strah da ne bude preko 240.
ako padne ispod 230 opet kupim malo (al samo malo)

New Report

Close