LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
1.560
200
7,80
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas se preusmjerilo za raketu prema dolje. Lijepo vas vesla ovaj sa 400 kom na bidu koji se polako spušta i iskrcava…..nakon izvješća smo na 180 kn…ili prije ako će netko imati info….



@Crobex11
, ja mislim da je to ipak samo dionica, a ne raketa.

Bez uvrede.

Srdačan pozdrav.

Da dionica je definitivno, ali do konca 3 mjeseca se potpisuje ugorvor sa strateškim partnerom pa ce te sigurno znat zasto sam pisao raketa.

Jeste slušali jutros HR1,gost ministar investicija Milošević kaže da če potpisivanje ugovora sa strateškim partnerom biti do kraja mjeseca,

…slušas sam..tada lkri nema ispod 300 kn

ma on govori da je to svršen čin,očito je sve dogovoreno,spominje i cargo centar,a kolko če bit lkri odredit će tržište

Milja i pol gubitak, dobro da sam zbrisao van iz dionice…..

Neznam više šta bi rekao na vaše postove…mislite li vi da su ljudi stvarno toliko naivni i da se daju navući na ovakva neutemeljena piskaranja od pojedinaca!? Neznam dali ste informirani ni s koliko kapitala raspolazete…ali lupetate bezveze..ocito neznate sta se tu sprema!!Kako god ko hoce svako po svom navođenju.. ipak burza je samo jedna velika špekulacija!!lp.

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@ Crobex11 , sve pet. Kad raketa počne palit motore ukrcat ćemo se. Do tada sjedimo u kafiću, pijemo kavicu i držimo pistu na oku.

Pozdrav

sanja

LOJTRA kak u Belju¨?


Ništa od te dionice. Još uvijek se isplati prodati i ući u Belje. A ako ikad krene rast opet promijeniti….jer to neće još najmanje 2 mjeseca rast( ako uopće hoće) a Belje će dotad odraditi još 50 %.

Slazem se kolega s vama Belje ce 50% odraditi ali u kojem smjeru????Ne zelim se smijati tuđoj nesreći ali sami izazivate ovakve reakcije vasim pisanjem..poz

Izgleda da ce i lkr reagirati na lose izvjesce…valjda nece nize od 180..

New Report

Close