LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
1.560
200
7,80
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


očekivanje za sljedećih tjedan dana , oce li se ovo odlijepiti od 240

Odlijepit ce se kada objave ime strateskog partnera do tada ce se vrtit oko 230

Ja jucer prodao i natrpo se INGRE, prinos preko 25% u dva mjeseca na LKRI (meni dosta).
Ostavio sam simbolicnih 5 komada tek toliko da vidim sto ce biti.

Ali vratiti cu se ja u LKRI, hocu sigurno, ubrzo…..

Pozdrav 🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

Hoće se odlijepit, hoće. Ali prema 200 kn.
Za Pelješki most je već Jaca s lopatom bacala beton, pa ništ od njega. A ovo je sve još na vrbi sviralo. Inače bi cijena bila već 300 kn kad bi bila istina to o strateškom partneru. trebalo je biti do kraja prošle godine pa ništa, samo obećanja. [sad]

lojtra je djelomično u pravu ak gledamo tko je rekao " o strateškom partneru"
vlada koja u izbornoj godini kenja na veliko samo da bi još živili 4 godine


lojtra je djelomično u pravu ak gledamo tko je rekao " o strateškom partneru"
vlada koja u izbornoj godini kenja na veliko samo da bi još živili 4 godine

Lojtra u pravu?

Hahaha

Ništa od te dionice. Još uvijek se isplati prodati i ući u Belje. A ako ikad krene rast opet promijeniti….jer to neće još najmanje 2 mjeseca rast( ako uopće hoće) a Belje će dotad odraditi još 50 %.

vozdra…

malo pisem po ozbiljnim temama tek tu i tamo…
lkri sam odradio jednom i ak se ponovi prilika jos koji put he, he…a sad ozbiljno…

ako kaj bude (nije mi vazno, ja cekam) tesko da ce bit prije jeseni, jel bez euforicnih najava danas slusajuci radio martin – izgradnja cargo centra tesko da ce pocet prije jeseni…u fazi je (zurnoj) sredivanje papirologije koja u biti i je najveca prepreka…
budi li kaj krenulo prije, tj pocne li bager prije vremena kopat, bit cete obavijesteni iz prve ruke…
dobro prvo ide prva lopata, ali o tome vas necu ja moci izvijestit vec netko drugi…
daklem doticni cargo centar je jako vazan luci rijeka stoga …..stand by….

eto tome i jedan link u prilog….

dakle autor ima lkri i nije ga trenutno briga ide li to gore ili dolje…
meni je dobro odradila, a ostali prodajte-kupujte

LP

http://dugoselo.org/dugoselo/hrvatska/cargo-centar-zagreb-kod-dugog-sela/

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pun sam lkri i čekam je na 900kn ,to če malo duže biti od jeseni,ali siguran sam da če biti. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Mislim da griješe oni koji otpisuju ovu dionicu.
Ja sam na njoj u siječnju zaradila 18%, u par dana. Mogla sam i nešto postotaka više ali sam izašla. Ništa zato. Vjerujem da će tu uskoro ići novi krug.
Držim je na oku.

sanja


Mislim da griješe oni koji otpisuju ovu dionicu.
Ja sam na njoj u siječnju zaradila 18%, u par dana. Mogla sam i nešto postotaka više ali sam izašla. Ništa zato. Vjerujem da će tu uskoro ići novi krug.
Držim je na oku.

Da ići će drugi krug, samo je tesko drzat na oku i onda uskočit jer kad krene to je raketa.


Pun sam lkri i čekam je na 900kn ,to če malo duže biti od jeseni,ali siguran sam da če biti. [thumbsup]

900 kn….bila je, jedne jeseni…ali bila je 20 kn jedne jeseni …. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Crobex11 , ja mislim da je to ipak samo dionica, a ne raketa.

Bez uvrede.

Srdačan pozdrav.

sanja

New Report

Close