LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
1.560
200
7,80
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kod podjele se stavlja plomba na 5 godina .

To je bilo za vrijeme socijalizma…..Sad nema lock up perioda, vidi ddjh, belje…i još puno toga…..



Nema vam od ovoga kruha dok radnici ne dobe dionice i ne iskrcaju se. Podsjetimo se prije 2 godine se nije moglo dobiti ni 25 kn na dražbi za dionice lkri. A što se toliko promijenilo od tada da bi trebale vrijediti desetorostruko? [sad]

Promjenilo se to kolega da čete upravo vi od mene kupovati po 300…naravno ako vam budem htjeo prodati!!;) Ne laprdajte bezveze o radničkim dionicama jer znamo vi i ja da niš od toga..nego požurite na kupnju jer vrijeme ide..
[/quote]
Više od 120 kn sigurno ne. Radnici će dobiti po 30kn, isplati ime prodavati i po 50 kn.

@ Lojtra

Kako to da se radnicima iz Belja ne isplati prodavati po 50? Oni su svoje vec dobili pa ne prodaju, a ovi iz lkri jos nisu ni dobili i vec bi prodavali po vama.

Nije bolest sve što boli


@ Lojtra

Kako to da se radnicima iz Belja ne isplati prodavati po 50? Oni su svoje vec dobili pa ne prodaju, a ovi iz lkri jos nisu ni dobili i vec bi prodavali po vama.


Kako ne, pa prodaju čitavo vrijeme, treba sprodat 1200000 komada, dok se oduzmu trejderi….
A ovi će dobiti puno više dionica…

Nova ministrica financija je upravo to izjavila – da ne će rušiti tržište kapitala.

Pa kolege čemu komentirati i ulaziti u polemiku sa Lojtrom, svi znaju koji je to kalibar?!


Pa kolege čemu komentirati i ulaziti u polemiku sa Lojtrom, svi znaju koji je to kalibar?!

Upravo tako. Što je najbolje to je pisao 5 stranica prije na ovoj temi. Šta on misli da su ljudi glupi i da kad idu kupit idonice pogledaju zadnju stranicu na Poslovnom?
Apeliram na moderatore da se ovakvi likovi počnu isključivati sa foruma. To je jedni način da se podigne kvaliteta foruma koji je danas zatrpan postovima ovakvih i sličnih likova.




Nema vam od ovoga kruha dok radnici ne dobe dionice i ne iskrcaju se. Podsjetimo se prije 2 godine se nije moglo dobiti ni 25 kn na dražbi za dionice lkri. A što se toliko promijenilo od tada da bi trebale vrijediti desetorostruko? [sad]

Promjenilo se to kolega da čete upravo vi od mene kupovati po 300…naravno ako vam budem htjeo prodati!!;) Ne laprdajte bezveze o radničkim dionicama jer znamo vi i ja da niš od toga..nego požurite na kupnju jer vrijeme ide..
[/quote]
Više od 120 kn sigurno ne. Radnici će dobiti po 30kn, isplati ime prodavati i po 50 kn.
[/quote]
lojtra @ sorry, ali baljezgaš vec mjesecima po istome…kako ti ne dosadi [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dosadilo mi je ali žao mi ljudi pa ih upozoravam.



@ Lojtra

Kako to da se radnicima iz Belja ne isplati prodavati po 50? Oni su svoje vec dobili pa ne prodaju, a ovi iz lkri jos nisu ni dobili i vec bi prodavali po vama.


Kako ne, pa prodaju čitavo vrijeme, treba sprodat 1200000 komada, dok se oduzmu trejderi….
A ovi će dobiti puno više dionica…
[/quote]

Prodaju ali po cijeni vecoj nego sto je bila na trzistu nego kad su dobili dionice.

Priznajte kolega da ste prodali pa sad drukate kad vidite da je cijena otisla gore.

Nije bolest sve što boli

očekivanje za sljedećih tjedan dana , oce li se ovo odlijepiti od 240



Kod podjele se stavlja plomba na 5 godina .

To je bilo za vrijeme socijalizma…..Sad nema lock up perioda, vidi ddjh, belje…i još puno toga…..
[/quote]

Vidi zračnu luku Zagreb.

New Report

Close