LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
5.515
707
7,80
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Do kraja idućeg tjedna 400 kn! [thumbsup]

joj lojtra, daj ohladi…ti si stvarno klasa optimist!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Kao što rekoh ranije prije koju godinu je LKRI lansirana 80% u par dana, ovaj skok je ok, ali to je tek početak, na ovoj dionici ne trejdam, preriskantno je

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kao što rekoh ranije prije koju godinu je LKRI lansirana 80% u par dana, ovaj skok je ok, ali to je tek početak, na ovoj dionici ne trejdam, preriskantno je

To sam upravo rekao prijetaelju…nije to dlkv ili adpl kojih sam isto pun..to je kao hdel , to je brzorastuće, s tim se ne trejda. mOJ PRIJATELJ KUPIO PRED CCA 3 GOD 400 KOM PO 250 I PRODAO PO 300, BIO SRETAN. DRUGI PRIJATELJ KUPIO PO 300 PRODAO PO 400 A DIONICA OTIŠLA NA 1000 KN, KOSU SU ČUPALI…

Ekipa svaka čast vam na ovoj dionici. Iskreno, nemam je i niti štapom je nebi dirao ( mislim na ovoj cijeni), ali nadam se da ćete skinuti bar 100%.
Ja sam ipak fundamentalista, a ne tehničar 🙂

AJDE DA VIDIMO JUNAKA TKO ĆE SKINUTI SVE DO 220..U PONEDJELJAK JE ON GAZDA…..




A što misliš zašto ja neću kupiti dionicu Lkri kao i mnogi drugi. Dionica vrijedi ali će ju radnici srozati najmanje na pola, priznali mi to ili ne. Tako je uvijek bilo. Pa zašto ne kupiti 1+1 gratis?

Kolega štenga, sory lojtra

nemojte živjeti u zabludi, budite pametni, odmjereniji u osobnom strateškom promišljanju i kupite LKRI dok je još ima ispod 200 kn!

Vidim da si uporan i kontinuirano donosiš pogrešne odluke, pogotovo kad si na temi kad neku dionicu blatiš a uredno je pratiš i komentiraš.

PS Nisam druker, al LKRI je jedan od većih potencijala na burzi a dakako i u gospodarsko-zemljopisnom-strateškom pogledu, nemojte se boriti protiv trenda.

Da znaš što će se ovdje dogoditi, i što se u zavjetrini kuha, zašto dečki (Vukorepa:::) iz Rijeke traže sve više Kineskih prevoditelja, to bi ostavio za razmišljanje lingvistima.

[thumbsup]
[/quote]

Kinezi počeli sa popisom stanovništva……uzeli neke studente iz Rijeke….ha, malo ih je

[lol]
[/quote]

Malo sam zavirio u arhivu, pa sad kada čitam postove, naših renomiranih članova foruma grohko se nasmijem…..kako ljudi s vremena radikalno mijenjaju mišljenje o pojedinim dionicama….

LP Lojtri

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

i još Vukorepa imenovan u Nadzorni odbor HŽ-Holdinga od 18.01.2011.

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

oho ho…akumulacija potrajala…ali bit ce ljepa nagrada za strpljive…znam koji su od forumasa…sretno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





A što misliš zašto ja neću kupiti dionicu Lkri kao i mnogi drugi. Dionica vrijedi ali će ju radnici srozati najmanje na pola, priznali mi to ili ne. Tako je uvijek bilo. Pa zašto ne kupiti 1+1 gratis?

Kolega štenga, sory lojtra

nemojte živjeti u zabludi, budite pametni, odmjereniji u osobnom strateškom promišljanju i kupite LKRI dok je još ima ispod 200 kn!

Vidim da si uporan i kontinuirano donosiš pogrešne odluke, pogotovo kad si na temi kad neku dionicu blatiš a uredno je pratiš i komentiraš.

PS Nisam druker, al LKRI je jedan od većih potencijala na burzi a dakako i u gospodarsko-zemljopisnom-strateškom pogledu, nemojte se boriti protiv trenda.

Da znaš što će se ovdje dogoditi, i što se u zavjetrini kuha, zašto dečki (Vukorepa:::) iz Rijeke traže sve više Kineskih prevoditelja, to bi ostavio za razmišljanje lingvistima.

[thumbsup]
[/quote]

Kinezi počeli sa popisom stanovništva……uzeli neke studente iz Rijeke….ha, malo ih je

[lol]
[/quote]

Malo sam zavirio u arhivu, pa sad kada čitam postove, naših renomiranih članova foruma grohko se nasmijem…..kako ljudi s vremena radikalno mijenjaju mišljenje o pojedinim dionicama….

LP Lojtri
[/quote]
procitaj na ini zadnjih 50 stranica,nekima cas valja,cas nevalja,cas riskantno,cas zicer,cas trejdaju,cas nikad nisu bili u ini itd…svega ima…

svakoga dana u svakom pogledu...

Hoće li ovo i sutra nastaviti rasti?
Bit će zanimljivo

bb

sanja


bb

bb=bez brige
No, prije bih rekao da biti ld.
ld=luđački divljati.
Čestitke strpljivima…i ja sam čekao 3 godine.

New Report

Close