LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,95
986
124
7,80
7,95
1,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

CCA 1500 komada na kupnji u prvih 20. Ne sjećam se da sam to kad vidio na Lkri. Nešto se događa, zna li tko?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/vlada-obnova-zracne-luke-zagreb-za-300-milijuna-eura,103219.html


CCA 1500 komada na kupnji u prvih 20. Ne sjećam se da sam to kad vidio na Lkri. Nešto se događa, zna li tko?

Ja neznam sto se dogada, ali osjecaj mi govori da kupujem. I kupujem pomalo.

P.S. Osjecaj me u zadnje vrijeme vara, vidjet cemo za godinu dana sta ce biti :))

P.S.S. Placao sam dojave za kladenje, cak i Smiceru. Naravno, popusio sam lovu na "dojavama" a i na dojavljenim okladama…… tako da je bolje investirati u LKRI jer tu novci dulje traju 🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

Jedna od rijetkih dionica koja nije ama baš ništa odradila u ovih mjesec i pol bula(čak je i 10 kn pala) a ovih dana se očekuje ulazak strateškog partnera što će dionicu katapultirati. Znak da se sprema eksplozija na dionici je i to što se ništa ne piše na forumu. No nema ni prodavača. Čekam na bidu ako se netko ipak odluči prodati. [thumbsup]


Jedna od rijetkih dionica koja nije ama baš ništa odradila u ovih mjesec i pol bula(čak je i 10 kn pala) a ovih dana se očekuje ulazak strateškog partnera što će dionicu katapultirati. Znak da se sprema eksplozija na dionici je i to što se ništa ne piše na forumu. No nema ni prodavača. Čekam na bidu ako se netko ipak odluči prodati. [thumbsup]

izgleda da će vam se kolega strpljenje isplatiti
jer netko je tankih živaca ili ima bolju ideju gdje ulužiti
800 kom 183 kn

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


CCA 1500 komada na kupnji u prvih 20. Ne sjećam se da sam to kad vidio na Lkri. Nešto se događa, zna li tko?

Planski dogovoreno iskrcavanje pa nastavak rušenja cijene!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Vaš link

Nadam se da je u pitanju sređeno financiranje za nizinsku prugu [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

J. Kosor: Uvođenje strateškog partnera u LKRI u prvom kvartalu ove godine
Evo link ak se nekom da slušat:
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Upravo preslušao, međutim strateškog partnera su rekli odabrati još u 12 mjesecu 2010, pa nisu.

Kaže Jaca milijarda kuna investicija, ajde sačekat će mo i kraj prvog kvartla 2011.
Nije malo!! [pray]


Upravo preslušao, međutim strateškog partnera su rekli odabrati još u 12 mjesecu 2010, pa nisu.

da al sad već omča visi oko vrata. kad se mora, mora se. konačno ćemo krenuti. Eno hiljadarka već prek 180 na kupnji. danas bi mogla i pozitivna blokadica..samo dok prvi kupac krene po asku…


Upravo preslušao, međutim strateškog partnera su rekli odabrati još u 12 mjesecu 2010, pa nisu.

Istina, međutim sad je krajnji rok i vjerojatno država smanjuje svoj udio na 20%, kao i kod LKPC.
Nije svjetska banka ububala novav bez veze, evo njihova studija i projelcije koje su zastrašujuće:
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close