LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 17:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,95
986
124
7,80
7,95
1,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sve je to istina, ali ulazak pravog za sada strateškog partnera, a nadam se da je to Hamburg, garantira brza rješenja i sve se iz temelja mijenja. Sumnjam da nijemci ulaze u nešto što je upitno. Primjer je HT

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Sve je to istina, ali ulazak pravog za sada strateškog partnera, a nadam se da je to Hamburg, garantira brza rješenja i sve se iz temelja mijenja. Sumnjam da nijemci ulaze u nešto što je upitno. Primjer je HT

dođi dragi nam partneru
mi tvoj dolazak nestrpljivo iščekujemo [pray]
ps ne zaboravit donjet novčiće

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Vratio nazad nešto po 180. Hvala prodavatelju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nije mi jasno zasto u RH svi zazivaju strateskog partnera kad nam povijest pokazuje (ovih zadnjih 20 godina) da su svi redom izvlacili novce iz nasih firmi i nosili ih van.

Trebamo sami s drzavnim blagoslovom odraditi par poslova (infrastruktura) i luka Rijeka bi mogla biti tvornica novca.

Nije bolest sve što boli


Opet danas u Novom listu negativan tekst preko cijele stranice …
Kao trogodišnji pad prometa svake g. po 10%…..

a LKPC rastura i raste po prometima i zaradi! ova uprava LKRI nema pojma o poslovanju

ovdje gubim živce


Nije mi jasno zasto u RH svi zazivaju strateskog partnera kad nam povijest pokazuje (ovih zadnjih 20 godina) da su svi redom izvlacili novce iz nasih firmi i nosili ih van.

Trebamo sami s drzavnim blagoslovom odraditi par poslova (infrastruktura) i luka Rijeka bi mogla biti tvornica novca.


U teoriji si apsolutno u pravu, u praksi barem ovaoj našoj nikako. Ako se pare budu izvlačile to će se izvlačiti dividendom, da dođemo do dividende firma treba početi i pristojno zarađivati, neš vjerovat LKRI ne isplaćije dividendu, ali hoće i te kako [proud]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Na LKPC država smanjuje svoj udio ispod 20%, a to znači da uskoro očekujte slično zbivanje na LKRI

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Nije mi jasno zasto u RH svi zazivaju strateskog partnera kad nam povijest pokazuje (ovih zadnjih 20 godina) da su svi redom izvlacili novce iz nasih firmi i nosili ih van.

Trebamo sami s drzavnim blagoslovom odraditi par poslova (infrastruktura) i luka Rijeka bi mogla biti tvornica novca.


povijest je nažalost pokazala da uglavnom što nismo(naši "tajkuni") namjerno uništili radi prodaje i sitne zarade to smo uništili svojom nesposobnošću
iznimaka je vrlo malo a prosjek jako loš
nije li 20 godina dovoljno bilo da se vidi šta smo sposobni napravit sa lkri
pa jasno da onaj tko uluži svoje novce želi i zaraditi
pa tko to od nas ne želi
nismo kupili dionice lkri da izgubimo na njma svoje novce
niti znamo a u zadnje vrijeme nemamo novaca jer je sve opljačkano
još 20 godina čekanja meni je neprihvatljivo

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Graf za LKRI i nije baš dobar, nakon propada cijene i vala 1 odigrava se korekcija a-b-c (val 2) nakon čega po meni slijedi novi pad na razine 120kn ili 140kn.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Vidim, svi ste prodali, pa tko će pobogu sutra prodavati. Uglavnom, dosadašnjih 7 godina na forumima naučio sam da treba suprotno raditi nego ekipa piše i to je tajna uspjeha. [thumbsup]


Vidim, svi ste prodali, pa tko će pobogu sutra prodavati. Uglavnom, dosadašnjih 7 godina na forumima naučio sam da treba suprotno raditi nego ekipa piše i to je tajna uspjeha. [thumbsup]

kako tko će kupovati
pa vavljda oni koj su dobro upućeni u stanje
a prvi među njima oni koji su prodali,samo po malo većoj cijeni
njima to neće biti problem
jer znaju koliko je potencijal ovdje [wink]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close