LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 23:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,95
986
124
7,80
7,95
1,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Štos je u tome da se lkri ne može ništa kupiti bez veeeeelikog dizanja cijene…kad netko lupi 1000 komada i podigne dionicu 15% tad će mali početi kupovati po 10-20 komada po još 20 % skuplje. Tako to ide.
Umjesto da kupe ovu siću do 200 kn sada.

šta se čudiš sad
prvo si svima uterao strah u kosti sa radničkim dionicama
a sad kao šta ne kupuju
mislim ok ako si htio što jeftinije kupiti
ali to ima i svoje posljedice
sad ljepo ljudima objasni da si se samo šalio
ponovi to bar nekoliko puta
i kupnja će krenuti a samo je nebo granica(na dugi rok naravno) [wink]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Nisam se šalio nego je pisalo o tome po medijima. No naknadno se prijatelj iz Rijeke raspitao i rekli su mu da od toga ništa, možda tek dok dionica pređe 300 kn će se o tome raspravljati. Nažalost nemam love da nadokupim. Imam dionice lkri još od 2005. ali htio sam još. Sigurno će pasti desetak posto ako radnici dobiju ali to će biti s 350 na 300 kn, 450 na 400 i sl. svakako se sad treba iskrcati.
Ne prodajem prije 1000 kn a ako me ova cijena dočeka do proljeća ili još niža kupit ću još.-


Nisam se šalio nego je pisalo o tome po medijima. No naknadno se prijatelj iz Rijeke raspitao i rekli su mu da od toga ništa, možda tek dok dionica pređe 300 kn će se o tome raspravljati. Nažalost nemam love da nadokupim. Imam dionice lkri još od 2005. ali htio sam još. Sigurno će pasti desetak posto ako radnici dobiju ali to će biti s 350 na 300 kn, 450 na 400 i sl. svakako se sad treba iskrcati.
Ne prodajem prije 1000 kn a ako me ova cijena dočeka do proljeća ili još niža kupit ću još.-

Sorry, htio sam reći svakako se sada treba ukrcati! [shocked]

Evo i Ćire da malo Arapima digne cijenu!
http://www.seebiz.eu/hr/spajanja-i-preuzimanja/ciro-blazevic-kupit-cu-nk-rijeku,102250.html
P.S. Znam da NK Rijeka i Luka Rijeka nisu isto ali imam neki pozitivan osjećaj. [thumbsup]

Vaš linkOvdje upišite svoj komentar…

Vaš link

uspavana nam je nešto najveća luka. cjenovno naravno. s obzirom gdje je krobi morala bi biti barem na 220 ali ima vremena.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Nisam se šalio nego je pisalo o tome po medijima. No naknadno se prijatelj iz Rijeke raspitao i rekli su mu da od toga ništa, možda tek dok dionica pređe 300 kn će se o tome raspravljati. Nažalost nemam love da nadokupim. Imam dionice lkri još od 2005. ali htio sam još. Sigurno će pasti desetak posto ako radnici dobiju ali to će biti s 350 na 300 kn, 450 na 400 i sl. svakako se sad treba iskrcati.
Ne prodajem prije 1000 kn a ako me ova cijena dočeka do proljeća ili još niža kupit ću još.-

odvozio si 2 kruga na lkri…nemoj da ostanes unutra i ovaj trecu krug…koji jos nije ni poceo…ovo je ticker na kojem sam odvozio prosle god od 150 do 300 kn…,,ovo kad i ako krene jako brzo ide… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Nisam se šalio nego je pisalo o tome po medijima. No naknadno se prijatelj iz Rijeke raspitao i rekli su mu da od toga ništa, možda tek dok dionica pređe 300 kn će se o tome raspravljati. Nažalost nemam love da nadokupim. Imam dionice lkri još od 2005. ali htio sam još. Sigurno će pasti desetak posto ako radnici dobiju ali to će biti s 350 na 300 kn, 450 na 400 i sl. svakako se sad treba iskrcati.
Ne prodajem prije 1000 kn a ako me ova cijena dočeka do proljeća ili još niža kupit ću još.-

odvozio si 2 kruga na lkri…nemoj da ostanes unutra i ovaj trecu krug…koji jos nije ni poceo…ovo je ticker na kojem sam odvozio prosle god od 150 do 300 kn…,,ovo kad i ako krene jako brzo ide… [cool]
[/quote]
Mislim da u slijedeće 2 godine ova dionica može imat samo jedan smjer-A TO JE GORE- po meni jedan od najboljih tickera na ZSE ove godine…
Približavanjem Hrvatske ulasku u EU i dolaskom stranih fondova ovo će poletjeti i mnogi se tu više neće stići ukrcati…a naravno mnogi će žaliti što su je ovih dana prodavali po ovim cijenama.. [smiley]


Evo i Ćire da malo Arapima digne cijenu!
http://www.seebiz.eu/hr/spajanja-i-preuzimanja/ciro-blazevic-kupit-cu-nk-rijeku,102250.html
P.S. Znam da NK Rijeka i Luka Rijeka nisu isto ali imam neki pozitivan osjećaj. [thumbsup]

Bok, Lojtra, kako si?
Okrenuo si plocu, legendarno.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Neko se httio ukrcati povoljno danas pa naručio ovaj bezvezni članak ali neće ići. [thumbsup]

Vec je i ovo jako povoljno,nize od ovog ne moze

New Report

Close