LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da Kinezi bježe ili se nešto drugo gogađa ??????????????????

Samo slušajte novinare prvo kupe dionicu onda izbace lažnu vjest koja ih košta ništa
prodaju 15% zarade u dva dana
Sve se naravno sazna i iza ko vas jee… papci

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Izgleda da Kinezi bježe ili se nešto drugo gogađa ??????????????????

pucaju jeftini kineski baloni.

netko se malo zaigrao..


Izgleda da Kinezi bježe ili se nešto drugo gogađa ??????????????????

Čekaju na bidu na nekih 20 kn. Zar mislite da oni neznaju da je država na javnoj dražbi nudila dionice LKRI prije godinu dana po 25 kn i da se nitko nije javio?????

Kratko i jasno,
Veliki naquzili male !!!

Nakon blokade će tek biti panika, da se bar dobiju svoji novci ili proda s minimalnim gubitkom….
No nije mi jasno tko sad kupuje? Ovi koji misle da stvarno Kinezi mašu s milajardama? Od mahanja bi mogao biti zatvoren i zračni promet ko nedavno zbog vulkana… [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-rijeka-dionice-srusene-8%2c4%25%2c-a-jedna-dobra-vijest-konacno-potvrdena!%3f,75992.html


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-rijeka-dionice-srusene-8%2c4%25%2c-a-jedna-dobra-vijest-konacno-potvrdena!%3f,75992.html

Ovog novinara bi Hanfa trebala dobro ispitati!!!
I što sad, uplovit će Čilenski brod. Pa naravno da se stalno nekaj radi, nekad više nekad manje.
I kaj sad bi Podravka trebala napisati..prodali smo 100 kg vegete u Bosnu i naručili su još 300 kg?
Netko se silom želi iskrcati a dok god se puštaju ovakvi bezvezni članci, plaćeni pivom i ćevapima, teško ćemo mi u Uniju….

opa sad se novinari šlataju i sa upitnicim ai uskličnicima po naslovima..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Kratko i jasno,
Veliki naquzili male !!!

VELIKI??? Pa ovdje je u dva dana ostvareno 1,3mil kn prometa. Pa da je bio samo jedan prodavatelj a svi ostali kupci, baš bi to bila neka veličina… a da ne govorim da je tu bilo na desetke K/P

biom75

Ustvari ovo mi sve miriše na to da će izbaciti katastrofa izvještaj i to vjerujem još danas pa neki pokušavaju pobjeći glavom bez obzira. Vidjet ćemo da li sam u pravu kao što sam bio jučer.


Ustvari ovo mi sve miriše na to da će izbaciti katastrofa izvještaj i to vjerujem još danas pa neki pokušavaju pobjeći glavom bez obzira. Vidjet ćemo da li sam u pravu kao što sam bio jučer.

Da malo pratiš ovu dionicu, zano bi da je ova firma čak i u prošlom razdoblju imala dobre izvještaje, a tako će biti i ovaj put. Ako to toliko ne valja i ako svi lažu, što si se toliko raspisao na ovoj temi?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close