LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja lovio val i izašao, nije bogznašto ali par %. Oscilatori su pred taljenjem bili

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Evo i meni se strpljenje isplatilo od jučer pa do danas ja sam napustio ekipu mislim da je sigurnije vrabac u ruci već golub na grani

pozdrav dečki

Čestitke svim imaocima i onima koji su zajedno samnom proteklih tjedana ovo marljivo skupljali ispod 170kn i koji su znali bez obzira na fundamente da će im ova dionica to obilato vratiti.
E sad glavno je pitanje kad prodati.Osobno vjerujem da bi se bez problema mogao ponoviti prošlogodišnji scenarij i dostizanje 300kn tamo krajem 5 mj.,te da je ovo tek uvod u pravi rast,mada opet kako je na ovoj burzi sve puno manipulacija za one koji imaju podosta toga možda bi bilo dobro malo pokratiti pozicije i uzeti tih 30% u 2 dana,jer takva zarada se rijetko događa na burzi,te obično poslije ovakvog naglog rasta bez konkretnih informacija slijedi malo hlađenje.
Al opet teško je tu biti pametan,uglavnom 5 mj. će sve pokazati.




Ne, nego je bolesno za onog ko ulazi preko 170 kn unutra a najbolesnije za onog ko ulazi sad.
ovo je čista lutrija a u tome ne sudjelujem.

sigurno je sigurnije uložiti u one koje imaju konstantan blagi rast, navedite ih ?
a za sve ostalo tu je HT–?
[/quote]
ali dok jedni zarađuju, drugi gube, da vam nacrtam. Evo svi se hvalite da ste prodali a ovi koji nisu, će šutjeti. drugi put ćete biti u obrnutim ulogama a zarađivat će samo brokeri.
btw, sigurnije je uložiti u ddjh, jdpl isl. ne dajem više besplatne savjete…
[/quote]

na kojem osnovu bi se odvijala trgovina ako bi kupci i prodavatelji svi jednako mislili ?
ne mora biti besplatan odgovor , dajem 1 LKRI – 170, 200,220,250 , 300 ?? 150 ??

http://www.poslovni.hr/146169.aspx

A dije sad HANFA a dije sad Bajić pa ovog lopovluka nigdje nema ovi portali pišu u dogovoru i nikom ništa

Ja sam pobjegao al dokle više ovaki lopovluci

pa koliko vidim ostavili su mogućnost……….


pa koliko vidim ostavili su mogućnost……….

upravo tako, LKRI = utovar, istovar, prekrcaj,ukrcaj,pretovar, dotovar……………pa to sam naziv govori


pa koliko vidim ostavili su mogućnost……….

Je ostavili su mogućnost jednog ljepog dana a dotad ………

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=59411

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Oni koji su danas kupovali LKRI na vlastitoj će koži osjetiti šta znači biti dugoročni ulagač.
Fundamenti su živa katastrofa nisu mi jasni koji ovo kupuju.
To vam je kao da kupite fiću i nada te se da će se pretvoriti u mercedesa, znam da se ono ružno pače pretvorilo u prekrasnog labuda ali ipak to je samo bajka a ovo je ipak stvarnost.
Pazite na svoj novac i prije svake odluke odvagnite dva pa ako treba i pet puta da vas ne bi namagarčili, poslije će biti kasno.

Od samo dvije rečenice Uprave, pišu se tekstovi na različite način. Zanimljivo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ova dionica postaje za dugoroćno ulaganje

New Report

Close