LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega lojtra ako je navlačenje pisati pozitivno o dionici na 175 kuna koja onda sutra ode na 210 dao Bog da me navuku svaki dan [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

kad je hoće kinezi,dobra je i nama [lol]

za njih ništa nije skupo, tko zna koliko će preko nje proturiti svojih u Europu, a tek kod nas, a Trst, a Italija, a sve će požutiti

borism@ nije bolesno za onog tko je uzeo 30% u dva dana….. [yawn] bolesni je za onog koji ne sudjeluje u tome…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

usporedite malo 15.5.2009-28.5.2009 i ovaj pocetak rasta,,nema li slicnosti??

Ne, nego je bolesno za onog ko ulazi preko 170 kn unutra a najbolesnije za onog ko ulazi sad.
ovo je čista lutrija a u tome ne sudjelujem.

konačno da i mi zaradimo na koji smo dugo držali ovu dionicu ,strpljenje se isplatilo.

Meni se i naplatilo [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kolega inverter čudi me da vi niste ušli barem 25 posto da uzmete
nisam bil doma pa ne pratim sav žuti tisak al vi? c c c

Postanite Eu-robovi


Ne, nego je bolesno za onog ko ulazi preko 170 kn unutra a najbolesnije za onog ko ulazi sad.
ovo je čista lutrija a u tome ne sudjelujem.

sigurno je sigurnije uložiti u one koje imaju konstantan blagi rast, navedite ih ?
a za sve ostalo tu je HT–?

ajd da u ovom crvenilo ovako možeš zaraditi,hvala ti lkri [thumbsup]

i još da pohvalim see.biz i njihove igrače.Hvala od srca


kolega inverter čudi me da vi niste ušli barem 25 posto da uzmete
nisam bil doma pa ne pratim sav žuti tisak al vi? c c c

osla sredstva u usa….nema se ovdje za sve ,ali lkri mi je medju prvim dionicama koje sam kupio…i ljepe novce uzeo….nostalgija

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ne, nego je bolesno za onog ko ulazi preko 170 kn unutra a najbolesnije za onog ko ulazi sad.
ovo je čista lutrija a u tome ne sudjelujem.

sigurno je sigurnije uložiti u one koje imaju konstantan blagi rast, navedite ih ?
a za sve ostalo tu je HT–?
[/quote]
ali dok jedni zarađuju, drugi gube, da vam nacrtam. Evo svi se hvalite da ste prodali a ovi koji nisu, će šutjeti. drugi put ćete biti u obrnutim ulogama a zarađivat će samo brokeri.
btw, sigurnije je uložiti u ddjh, jdpl isl. ne dajem više besplatne savjete…

New Report

Close