LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni puno je bolje bez blokada
jer upravo zbog njih je recimo DIOKI dignut s 400 na 700 kuna na vrlo malom prometu
sve u službi malih ljudi [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kolega skrivenih naloga nema više a blokade bi trebale kao štititi male ulagače od njih samih tj od vlastite gluposti

Ma nemojte, kak su nas zaštitili dok je Crobex pao sa 5400 na 1300 bodova? Sa navlačenjem da dlkv ide sa 2000 kn na 5000 kn i slično…..a otišao je na 200 kn. Dok se išlo dolje nije trebalo blokada, nego sada dok se treba ići gore…ajte molim vas. Ne mislim tu na lkri nego na sve dionice….

kaj je ovdje gotovo za danas??fajrunt?..mislim 12 proslo, kaj cekaju 4sata..


Kolega skrivenih naloga nema više a blokade bi trebale kao štititi male ulagače od njih samih tj od vlastite gluposti

u mojem postu pise proslo svrseno vrijeme za skrivene naloge….znam da ih nema otkad je zavrsila silna distribucija….ali ove blokade su po meni najkretenskija stvar na zse….zastita malih ulagaca [rolleyes]
pa ovdje se odigrala najveca pljacka naroda….sad brokeri placu da su na rubu prezivljavanja…ukinite blokade pa da vidis igre ko zadnji magarac
ja se prvi ukljucujem u igru sa svime sto imam….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ljudi ova dionica je cudo i treba znati kad dokupiti ili prodati,,kad raste leti ali i obratno!!!samo pametno! i sam posjedujem dionice pa se malo premisljam,Pozdrav

300?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

CESTITKE imateljima Luke Rijeka.

BRAVO BRAVO BRAVO !!!

TILT TILT TILT !!!

Izgleda da sam ja bio u krivu, barem kratkoročno, a kolega Mcinha u pravu.

Čestitke svim dioničarima, ovako nešto očekujemo i mi dioničari LKPC, jer se i tamo spominju famozni kinez..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

lijepo je vidjeti LKRI na +18% nakon jučerašnjeg plusa i to sve u vrijeme dok je tržište u minusu… ali na burzi nema mjesta emocijama, a i novac se nikad ne broji dok je još na stolu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ovaj na kupnji sa 461 komad se je fino iskrcao danas..i njemu svaka čast!

Zašto misliš da je on navlačio?
Navlačili su neki, ali protiv kupnje, i to dan prije ovoga rasta.
Vjerojatno ekipa iz Nacionala [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hHhAAhahahaha
kakva glupost pa ovo je i od nacionala previše
pa iste su takve priče za malu djecu bile još tamo 1992-93.g.
kad se pričalo da bu Hong Kong došel u riječki akvatorij
hahaha
kakva navlakuša
ovo je prestrašno

više ovaj jad od hr burze ne bu vidio moje pare

btw ovaj sam jad od dionice zatukao na 950
bolesno bolesno

Postanite Eu-robovi

New Report

Close