LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://zse.hr/userdocsimages/novosti/s8eJvut3uaLdIVTFQmueuw==.pdf

Jedna informacija 1200-1500
Druga informacija 800-1500

Btw. ovaj Pavlović bi trebao naći neke pravne savjetnike. Ovo je smješno.
[/quote]

Zato ja trubim da svete krave treba maknuti……neš ti kapetana koji nezna držati jezik za zubima [tongue]

evo što sam napisao neki dan…


Točno je da je najmanje 200 radnika viška i da to uništava bilance ali točno je i to da Pavlović to ne smatra problemom i kako sam kaže "mi se s tim možemo nositi". E pa neka otvori d.o.o. i zaposli 200 radnika više nek mu treba pa da vidim kako će se s tim nositi. Pavlović je sveta krava i dok njega dioničari ne maknu lkpc će jesti samu sebe. Naravno,nakon dokapa kad država padne na 20% Pavlović leti na prvoj skupštini,otpušata se višak radne snage i luka će se pokrenuti. Pa pogledajte samo kakav je to odnos do malih kad neće reči kakav dokap slijedi.On zna model a male ko šljivi.Njega je politika postavila i tako se i ponaša.I nije točno da radi 1000 radnika.Prijavljenih-zaposlenih je 1000 a koliko ih radi??? Koliko ih je na bolovanju trajno,nikako da ozdrave…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Inace, onaj clanak koji se spominje u rijesenju HANFE iz businessa je na temelju podataka iznesenih na forumu. Sumnjam da je kolega Sucec u navedeno vrijeme slusao radio Dubrovnik.

Bilo bi bas smijesno da se HANFA pozvala na forum kao izvor informacija.
Kolega, to ste trebali staviti danas, prije pocetka trgovanja a ne jucer da svi vide, ukljucujuci i novinare. HANFA ne bi tako brzo mogla reagirati i vec bi bila blokada zbog porasta cijene.

Dobar post kolega.
Sad sve raste, a mi bi i bez tog rasta bili u pozitivnoj blokadi.
Ovako stojimo na mjestu!

[angry] [angry] [angry] [angry]

lp!
[/quote]

kolega plavi, žuri vam se istovariti? čemu žurba i nestrpljivost?

Evo malo matematike

Trenutna cijena 1800
Dokap ide po 1000
Da bi bili na 0 cijena u drugom krugu mora biti najmanje 1400
S obzirom da će se pojaviti puno veći broj dionica na tržištu znamo šta to znači za dionicu

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Ja sad sumnjam da je ono uopće bio kap. Pavlović?!
Kapetane, kapetane… [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Evo malo matematike

Trenutna cijena 1800
Dokap ide po 1000
Da bi bili na 0 cijena u drugom krugu mora biti najmanje 1400
S obzirom da će se pojaviti puno veći broj dionica na tržištu znamo šta to znači za dionicu

Tko je spomenuo 1000 kn?!
Gdje je spomenuto 1000 kn?

Jedine brojke je spomenuo 800,1200,1500 kn.
Zašto se pustaju ovakve laži na forumu da se i dalje iznose?!

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Ja sad sumnjam da je ono uopće bio kap. Pavlović?!
Kapetane, kapetane… [lol]

Misliš ima dvojnika za opasne scene [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Trebalo je tako odmah, objaviti sve materijalne činjenice na na osnovu kojih će se donijeti investicijska odluka a ne ovako kao da igraš instant lutriju ili grebalicu

Ja sam još neki dan zvao Luku ( prije 20 dana slao mail i Luci i Hanfi , no odgovora do danas nema )i pokušao se interesirati dali će možda prije skupštine nama postojećim dioničarima poslati neki prospekt o uvjetima dokapitalizacije ( pogotovo s naglaskom na drugi krug ) i odgovoreno je da se nezna ništa do skupštine i neka čekam odluku skupštine.Nije vrijedilo nikakvo moje uvjeravanje da se mi postojeći dioničari s time dovodimo u neravnopravan položaj prema onima koji će to možda tek postati u drugom krugu i stoga mi je drago da je Hanfa konačno reagirala ( odnosno Pavlović si je zabio autogol ) i sada će se valjda nešto morati pokrenuti, a ne da čekamo " blind date " dokapitalizaciju neznajući uvjete i gdje je transparentnost čitavog posla svedena kristalnu kuglu i bacanje graha !


Meni nije jasno o kakvoj vi blokadi pričate pa zar ne vidite da će se u drugom krugu prodavati dionice po 1000 kuna a vi pričate o nekoj pozitivnoj blokadi pa tko je lud sada plaćati po 1800 a može za mjesec dva po 1000, pa zar mislite da će biti neka velika navala na dionice, ja osobno mislim da nam slijedi hlađenje cijene i pad do nekih 1400 kuna.


Evo malo matematike

Trenutna cijena 1800
Dokap ide po 1000
Da bi bili na 0 cijena u drugom krugu mora biti najmanje 1400
S obzirom da će se pojaviti puno veći broj dionica na tržištu znamo šta to znači za dionicu

Ti si malo neuk također, barem što se tiče tržišta kapitala.
Misliš da će fondovi i institucionalni ulagači kupiti u 2. krugu po nekoj tržišnoj cijeni ili blizu nje, pa to prodavati odmah?
Pa neće, već će dokupiti kako bude cijena ( ako ) pala, ipak će veću količinu dobiti u dokapitalizaciji, stoga im neće odgovarati da padne cijena.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sad im je zbrka u Upravi jer ocito ih je ovo uhvatilo nespremne.Trebaju se ocitovati.Cinjenica je da nemogu objaviti u smislu:Na upit Upravi Luka Ploce d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

a sta ce objaviti To cemo vidjeti.Sto prije to bolje.Vrijeme istice.


a sta ce objaviti To cemo vidjeti.Sto prije to bolje.Vrijeme istice.

Objaviti će ili demantij ili potvrdu raspona. Ali doista bi bilo dobro da objave što prije kako bi uhvatili ovo zelenilo [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Mišljenja sam da je ovo jedna neviđena blamaža.

Čak i da se objavi nekakav najpovoljniji prspekt pitanje je koliko će biti interesa za ulaganje u dionicu kada je:

Uprava netransparentna prema postojećim dioničarima – kakva će biti prema budućim?

Pitanje je utjecaja i zahtjeva politike u radu (transparentnosti) Uprave: neka netko pronađe na što se točno odnose/pozivaju one točke(sjednice vlade iz ožujka 2010), iz prve objave o kretanju u postupak dokapitalizacije.

Mislim da bi bilo potrebno transparentno objaviti sve informacije o načinu dokapitalizacije i (nažalost) odgoditi sjednicu GS na barem 30 dana kako bi svi mogli pripremiti za donošenje investicijskih odluka.





a sta ce objaviti To cemo vidjeti.Sto prije to bolje.Vrijeme istice.

Objaviti će ili demantij ili potvrdu raspona. Ali doista bi bilo dobro da objave što prije kako bi uhvatili ovo zelenilo [thumbsup]
[/quote]

Nemogu demantirati vec iznesene cinjenice.Sta ce reci Pavlovic.Malo sam popio prije emisije.
[/quote]
ne bi me čudilo
[/quote]

A kako zvuči na snimci i moglo bi proć [lol]
Šalim se, uvijek se može iskombinirati nešto. Ne bi im sad davao ideje za slučaj da netko iz luke čita [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close