LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon dokapitalizacije i nove emisije od 330 000 komada novih dionica, dionica lkpc će najvjerojatnije pasti na cijenu ispod 1.000 kuna…ako sada dionicu platite 1.600 kuna, a novu dionicu 400 kuna to vam je ukupno 2.000 kuna…hoćete li nakon dokapitalizacije uspjeti svaku od te dvije prodati po cijeni od 1.000 kuna kako bi ste samo vratili uloženi novac ?

A to zaključujete na osnovi …. čega?

Mean people suck and nice people swallow!



Nakon dokapitalizacije i nove emisije od 330 000 komada novih dionica, dionica lkpc će najvjerojatnije pasti na cijenu ispod 1.000 kuna…ako sada dionicu platite 1.600 kuna, a novu dionicu 400 kuna to vam je ukupno 2.000 kuna…hoćete li nakon dokapitalizacije uspjeti svaku od te dvije prodati po cijeni od 1.000 kuna kako bi ste samo vratili uloženi novac ?

A to zaključujete na osnovi …. čega?
[/quote]
REKLE SU MU KUMICE SA PLACA [lol]


Nakon dokapitalizacije i nove emisije od 330 000 komada novih dionica, dionica lkpc će najvjerojatnije pasti na cijenu ispod 1.000 kuna…ako sada dionicu platite 1.600 kuna, a novu dionicu 400 kuna to vam je ukupno 2.000 kuna…hoćete li nakon dokapitalizacije uspjeti svaku od te dvije prodati po cijeni od 1.000 kuna kako bi ste samo vratili uloženi novac ?

Ako, ako ako………….

A što ako se pojavi gosp. Mohamed Al Fajed i kaže: Draga moja Jadranko molim da mi prepustite dionice uz mali bonus recimo 5800kn i to nije puno dal….

I početkom mjeseca je bila užasno precijenjena i preskupa na 1175, čekala se REALNA cijena 800-600…



Nakon dokapitalizacije i nove emisije od 330 000 komada novih dionica, dionica lkpc će najvjerojatnije pasti na cijenu ispod 1.000 kuna…ako sada dionicu platite 1.600 kuna, a novu dionicu 400 kuna to vam je ukupno 2.000 kuna…hoćete li nakon dokapitalizacije uspjeti svaku od te dvije prodati po cijeni od 1.000 kuna kako bi ste samo vratili uloženi novac ?

Ako, ako ako………….

A što ako se pojavi gosp. Mohamed Al Fajed i kaže: Draga moja Jadranko molim da mi prepustite dionice uz mali bonus recimo 5800kn i to nije puno dal….

I početkom mjeseca je bila užasno precijenjena i preskupa na 1175, čekala se REALNA cijena 800-600…

[/quote]
OD TAKVOG SCENARIJA NISMO DALEKO [thumbsup]

kojeg scenarija? ovog na 5800 kn ili ovog na 600 kn? [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


kojeg scenarija? ovog na 5800 kn ili ovog na 600 kn? [lol]

Ni jedan ni drugi najrealniji je onaj na 4500 kuna.



kojeg scenarija? ovog na 5800 kn ili ovog na 600 kn? [lol]

Ni jedan ni drugi najrealniji je onaj na 4500 kuna.
[/quote]

Znači kupio si?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

skovacin @
Ocito je dosa pameti ,nego sta se tice koliko,kada,gdije!!!!
Trzisna cijena ce zavisiti po kojem modelu se bude islo u dokap. Cinjenica je da po nominalo nece ici a po kojoj cijeni to cemo uskoro vidjeti.Jedan od najizglednijih scenarija je da bude cca preko 1000 kn sta bi u konacnici izuzetno promjenilo krvnu sliku ove inace " punokrvne" firme [proud] .Uzmemo li model koji se nudio 2007 po nominali od 400kn to je tada bilo izuzetno prihvatljivo ali nemojmo zaboraviti da se mnogo pozitivnih stvari dogodilo u korist (u ova recesisko doba ostvaruje rekordne rezultate) firme te da su to prosla vrema kada se davalo po 400 kn.Ako uzmemo da se taj novac investira u prosirenje koje ce povecati dobit 3-4 puta tako da sam misljenja da nece ici ispod 1000kn.Mozda bude i po trzisnoj.Vidjet cemo.

Njgori scenarij je da ide po 400 kn a i takav model je SUPER Sve iznad je JOS BOLJE. [thumbsup]

nije valjda nitko toliko lud da mirovinci uđu unutra po 400 kn, valjda će to biti barem dvostruko više.

Vi će te dokapitalizirati luku Ploče, a kad će luka Ploče vas dokapitalizirati…je l’ znate barem okvirno? [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

neke je već dokapitalizirala.

Hipotetski…. [wink]
A zašto recimo država ne bi sada prodala sve svoje dionice strateškom partneru po cijeni od cca 5000kn, a nakon toga taj ima pravo sudjelovati u dokapu u prvom krugu i uprosječiti cijenu stjecanja zbog dokapa po nominali na cca 2200 kn i na taj način je elegantno kupio za male pare ovu strateški bitnu firmu. Ovaj scenarije je odličan za vladu jer je dobro, obzirom na tržišne uvjete, utržila svoj udio, dobro je za strateškog partnera jer može toliko platiti vladi, a zbog dokapa zna da će uprosječiti cijenu. Čak ga niti obveze na objavu za preuzimanje ne smeta jer opet zna da će sve dionice u prosjeku steći za 2200 kn. Tako da, ako ovako pogledamo, strateškom partneru zaista nije nikakav problem platiti 5000 kn po dionici, pa čak i više od toga…. Eto ovo je sve IMHO naravno [cool]

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close