LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i jel ko pratio stanje top 10 ili ne nakraju?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Fino fino gap se popunjava a vi fino prodajte [tongue]

Od Gap-a nam nije niti G ostalo.

p.s.ne prodajem.

kolega valjda samo tehničari tu ostali!!!

……jebate ja mislio da s obzirom da ce smjenit pola majstora u vladi da ce burza povuc 10% gore kad ono figa sve dole, valjda placu za silnim strucnjacima

[lol] [lol] [lol]

Ja danas nadokupio 6 komada i ovog a bogami i Ht – eja

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Razlog ovom padu vidim u tome da su ivestitori zbunjeni ne transparentnoscu Uprave kod objave o dokapitalizaciji te je ista dovele Nas investitore u trenutnu zbunjenu situaciju.


Razlog ovom padu vidim u tome da su ivestitori zbunjeni ne transparentnoscu Uprave kod objave o dokapitalizaciji te je ista dovele Nas investitore u trenutnu zbunjenu situaciju.


ja razloge vidim u TA
Danas sam vam se pridruzio s cca 30-ak komada po 153xx
Vidjet cemo jel bila dobra kupnja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Svi prijavljuju kupnju, ali ipak pada. Mora da su investitori nešto zbunjeni.

Poludio sam danas kad sam vidio da mi je nalog na kupnji samo djelomično realiziran [angry] i to samo jedan komad. Što se gapa tiče.. malo je ošlo ispod mora se priznat [sealed]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Eno ga deluks na bidu već [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Poludio sam danas kad sam vidio da mi je nalog na kupnji samo djelomično realiziran [angry] i to samo jedan komad. Što se gapa tiče.. malo je ošlo ispod mora se priznat [sealed]

Kolega, pa samo inverter vjeruje u gap-preciznost…
bilo je potpuno jasno da ce ici do 1520-30…

a ja kupio , nije mi proslo kolko sam htio, al opet dobro

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Razlog ovom padu vidim u tome da su ivestitori zbunjeni ne transparentnoscu Uprave kod objave o dokapitalizaciji te je ista dovele Nas investitore u trenutnu zbunjenu situaciju.


ja razloge vidim u TA
Danas sam vam se pridruzio s cca 30-ak komada po 153xx
Vidjet cemo jel bila dobra kupnja

[/quote]
Djelomicno se slazem ali su me zbunjuju kolicine a 5 min.graf TA kaze da bi trebalo doci do odbijanja.

A vidim da se prodaja povukla.




Razlog ovom padu vidim u tome da su ivestitori zbunjeni ne transparentnoscu Uprave kod objave o dokapitalizaciji te je ista dovele Nas investitore u trenutnu zbunjenu situaciju.


ja razloge vidim u TA
Danas sam vam se pridruzio s cca 30-ak komada po 153xx
Vidjet cemo jel bila dobra kupnja

[/quote]
Djelomicno se slazem ali su me zbunjuju kolicine a 5 min.graf TA kaze da bi trebalo doci do odbijanja.
[/quote]
sto vas zbunjuje kod kolicina…zelite li transakcije?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close