LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nosor0g @
Kaze Pavlovic da nema dokapa ako nema NOSOROGA. [kiss]

Titio je kazao”PROZOR MORA PASTI”

Pavlovic kaze”NOSOROG MORA SUDJELOVATI” [kiss]

Dokap nije vijest. Vijest bi bila kad bi objavili da sveta krava Pavlović leti iz lkpc. Na tu vijest ja bi kupio. Evo njegove najpoznatije rečenice "istina u luki imamo viška nekih 200tinjak radnika ali se možemo nositi s tim"-kraj citata. Pravo kapitalističko razmišljanje [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nevjerovatno koja zloba među investitorima.Jucer i danas LKPC napravi korekciju(mogla bi i sutra) odma se jave bolesnici sa svojiom komentarima te se naslađuju ali niti svjesni nisu koliko ispadaju smjesni tj.jadni.

Ponasate se kao LESINARI koji traze zrtvu tj.zadovoljavaju se sa ostacima.Takvi ste i od toga nemozete pobjeci jer ste u stvarnom zivotu jadni.

Kao sta trziste dotakne DNO ,Dno je u vama cijeli zivot i bez obzira sa koliko novaca raspolagali vi ste DRUSTVENO DNO!!!!

Kod vas u drustveno-psiholiskom grafikonu nema oscijacija.Nema ASK-BIDA kod vas je grafikon HORIZONTALNO DNO!

Nisam primjetio da je itko od vas cestitao dionicarima INE!
Vi bi najsretniji bili da i ina propadne da se i tamo mozete naslađivati. [lol] [yawn]

p.s. Dosadni ste [yawn]


Nevjerovatno koja zloba među investitorima.Jucer i danas LKPC napravi korekciju(mogla bi i sutra) odma se jave bolesnici sa svojiom komentarima te se naslađuju ali niti svjesni nisu koliko ispadaju smjesni tj.jadni.

Ponasate se kao LESINARI koji traze zrtvu tj.zadovoljavaju se sa ostacima.Takvi ste i od toga nemozete pobjeci jer ste u stvarnom zivotu jadni.

Kao sta trziste dotakne DNO ,Dno je u vama cijeli zivot i bez obzira sa koliko novaca raspolagali vi ste DRUSTVENO DNO!!!!

Kod vas u drustveno-psiholiskom grafikonu nema oscijacija.Nema ASK-BIDA kod vas je grafikon HORIZONTALNO DNO!

Nisam primjetio da je itko od vas cestitao dionicarima INE!
Vi bi najsretniji bili da i ina propadne da se i tamo mozete naslađivati. [lol] [yawn]

p.s. Dosadni ste [yawn]


[lol] Kolega bar bi vi kao iskusniji član ovog foruma, trebali znati i zanemarivati rasprave sa ovog foruma i selektirati ih kao usputne priče,nadam se da nitko ne uzima kao smjer ulaganja informacije koje se mogu pročitati kako na ovom tako i na drugim forumima.

i da ulažete na osnovu kvalitete kompanije a ne žutila.
Normalno je očekivati korekciju nakon ovakvih uzleta cijene,nema tu ni horizontalnog dna ni vertikalnog beskonačnog rasta.

A kad smo već kod čestitka ,što vam nisam prije nekoliko dana zaželio cijenu od 3000 kn.

ja držim fige za pad, tak da se mali dijoničar spasi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ja držim fige za pad, tak da se mali dijoničar spasi

Tako je lane.
Zašto bi postojeći dioničari ostvarili pravo prvenstva po dokapitalizaciji u 1. krugu ( do 31.1.2011.)
Bolje je da to prodaju, pa da to pravo ostvari netko drugi.
Nadalje, zašto bi uopće bili u dioinci koja ima perspektivu već u idućoj godini dostići rekordne promete u povijesti? A pogotovo.. zašto bi bili u dionici kod koje će se dokapitalizacijom dogoditi praktički privatizacija, jer država će smanjiti svij udjel na 20-25 %, gdje je to još nekome nešto dobro donijelo? Zamislite da uđu neki egipčani, mirovinski fondovi, strani fond, EBRD ili netko sličan? Pa tko je vidio da nakon toga dioinca poraste? A postoji realna mogučnost i da država proda svoj udio prije dokapitalizacije po nekoj cijeni nekom strateškom partneru ili dugoročnom ulagaču, i na taj način izbjegne gubitak nesudjelovanjem u dokapitalizaciji. Pa naravno da neće prodati po 1 700 u tom slučaju ( jer se tom prodajom tom novom ulagaču omogučuje pravo prvenstva kao postojećem dioničaru u 1. krugu dokapitalizacije ) – cijena bi bila gotovo sam siguran iznad 2 000 kuna, pa zašto onda biti u takvoj dionici?
Postavlja se pitanje i zaštp biti u dionici koje je po zadnjem izvješću objavila 5 puta veću dobiti i koja ima cijelu godinu rapidno bolju od prošle, pa tko još ulaže u firme koje poboljšavaju poslovanje?
A u zadnjoj obavijesti na burzi je već najavljena i nova dokapitalizacija nakon ove… pa jel to može biti dobro? Još svježe love i vjerojatno novi strateški partner.

I još.. pa čemu biti dioničar firme koja je na pragu dokapitalizacije, jer naravno.. pa kome je dokapitalizacija donijela dobro još, ako dobiš svjež kapital u tvrtku to nikako ne može biti dobro, zar ne? A možda postojeći dioinčari ( oni koji to budu na dan 31.01.2011. ) i izgube svoj novac? Možda je i to moguće.. aha… postoji pravo prvenstva za postojeće dioničare, očito da je Upravi stalo do toga da se postoječim dioničarima ide na ruku, ili.. ?
Predsjednik Uprave sam kaže da je interes za dokapitalizaciju ogroman, miriši li to na dobro?

[lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ja držim fige za pad, tak da se mali dijoničar spasi

Molis Boga da padne ali u tvoj đep. [lol]

Izgleda da su vam se molitve uslišile. Opet neki prodaju. Valjda su to ti "mali dijoničari".

Dragi kolege,

a- neupitno je da država neće sudjelovati u dokapitalizaciji
b- neupitno je da će do 31. siječnja objaviti ime strateškog partnera koji će upisati dionice u dokapu
c- za očekivati je da će HFP prodati svoj udio strateškom partneru za cijenu x ili dio udjela
d- za očekivati je da će se strateteški partner nakon b i c obratiti nama malim dioničarima s fer ponudom y
– sve drugo niti je ozbiljno za očekivati, niti je moguće

dalje zaključite sami…



ja držim fige za pad, tak da se mali dijoničar spasi

Predsjednik Uprave sam kaže da je interes za dokapitalizaciju ogroman, miriši li to na dobro?

[lol]

Ogroman je interes za dokapitalizaciju članova Uprave, logično, no to što je dobro za njih ne mora biti dobro i za male dioničare. Meritum je da se ovdje ne radi o dokapitalizaciji nego o privatizaciji na mala vrata i naravno da je to interesantno grupaciji što može skupiti i kontrolirati 51%.

lp
[/quote]

Znaci tu ce biti borbe izmedu 1620 – 1700, uff uff bit ce napeto [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Situacija ne izgleda dobro, ona dva skrbnička žele prodati po svaku cijenu, onaj ZABIN ima brdo dionica i ako taj bude želio sve prodati ne bude dobro, onaj PBZ-ov taj nema puno i njega bi bilo lako srediti, ta dvojica očito nemaju nikakve povlaštene informacije jer da imaju nebi se iskrcavali kao blesavi na 1200, e šta je u njihovim lavama to se i ja pitam, skratio 30% i čekam niže da ih sve vratim nazad.

New Report

Close