LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za svu ovu nervozu je kriva isključivo Luka Ploče d.d. koja nije objavila prijedlog dokapitalizacije sa svim potrebnim činjenicama!

Istu ovakvu situaciju su napravili i u 5 mj. kada su objavili da kreću u proces odabira najpovoljnijeg modela dokapitalizacije, bubnuli cifru od 60 milja eura i ostali živi dok je XXX investitora je ošišano na razinama 1900-2000kn.

Izrazito sam ljut na glavne aktere koji su prouzročili ovu situaciju za koju mislim da nije slučajna i shodno svome uvjerenju sam od petka prodao 90% dionica LKPC koje sam čuvao još od 03. mj 2009. te sve koje sam kupovao prije neki dan po 1200.

Molim kolege da mi ne zamjere jer sam strašno bijesan, nego apeliram da se prestane sa prepucavanjima i izvrši pritisak na LKPC i Hanfu da se objave sve materijalne činjenice!!!

Dosad nisu napravili ništa nelogično, ako pogledamo vremenski. Prvo je ministarstvo poslalo odluku za dokap, lkpc radila na prvom modelu, koji se zbog interesa potencijalnih partnera, hanfe ili nečeg trećeg otegao, javili da se otegao, potom nedavno javili da je dogovoreno i da se ide dalje. Sljedeće ćemo čitati neki intervju ili priopćenje sa pavlovićem o modelu do 31.1.2011 pa skupština. Istina ključni detalji nisu transparentno navedeni, ali ne postoji puno kombinacija po kojem može biti nepovoljno za dioničare (gledano kroz reakciju tržišne cijene). Kroz mjesec i pol očekivanja dokapitalizacije će promjeniti fundamente lkpc, a potom će fundamenti mijenjati očekivanja. U najgorem slučaju očekujem cijenu približno na ovim razinama, iako sumnjam u to budući da je pred cca deset dana krenuo trend rasta. Odustajanje pred ciljem, šteta, kako god sretno u drugim ulaganjima. Imho sve navedeno naravno… [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Zahvaljujem kolegama na razumjevanju, međutim, ja nisam otpisao LKPC nego sam donio ovakvu odluku jer nemam viziju daljnjeg razvoja događanja.
Kada se objave neophodne materijalne činjenice na osnovu kojih mogu donijeti investicijsku udluku, nije problem ponovo uletiti, bez obzira koliko će u tome trenutku vrijediti.

[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovdje vidim ZELENO!!!

međedi ćao [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

fino, fino, danas je LKPC bila po 1640, a ja prodao neki dan po 1750…još samo 100 kn niže i evo me opet nutra sa 100-150 komada pa ćemo se opet družiti moji prijatelji petina i zeba i ja, sad do 2000 kn….
kolega barbosa samo naprijed, još taj ostatak lupnite po bidu i svi sretni [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

meni je ovdje jedina logika da slijedi korekcija koja je u tijeku do 1600 dok se nepotpuni gap, a onda nastavak prema gore, to sam vidio i ima 2 dana ali s obzirom na INU i današnji optimizam na ZSE nije mi palo na pamet to pisati, ali očito da je tako…. [undecid]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "



Eto i oni koji su jučer prodavali i po 1680 već mogu čupati kosu. A ide pločica polako više i više [cry]

pa kako?! pa lacoste, golubv, jeff, finviz kažu da ide iskrcavanje?!
Kako je to onda moguće?! [lol]
do 1720 preko 100 kom na kupnji 🙂
[/quote]

Kaj??? Opet je palo? Nevjerojatno.Tu se radi o nekoj opakoj zavjeri.LKPC mora rasti.Pa ide dokap ljudi!! Dokap i privatizacija.A možda samo uzima malo zaleta….. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Eto i oni koji su jučer prodavali i po 1680 već mogu čupati kosu. A ide pločica polako više i više [cry]

pa kako?! pa lacoste, golubv, jeff, finviz kažu da ide iskrcavanje?!
Kako je to onda moguće?! [lol]
do 1720 preko 100 kom na kupnji 🙂
[/quote]

Kaj??? Opet je palo? Nevjerojatno.Tu se radi o nekoj opakoj zavjeri.LKPC mora rasti.Pa ide dokap ljudi!! Dokap i privatizacija.A možda samo uzima malo zaleta….. [undecid]
[/quote]

Opet Vam je promaknuo rast zadnjih dana pa ste jalni?!
Nemojte biti..LKPC ce svoje rast odraditi. Samo što mene ne bi boljelo da netko zaradi 40% u par dana, a vas očito srce i duša boli od tog saznanja. Bilo Vam je ukazano da dokap ide…zatvarali ste oči pred ČINJENICAMA i sad ste još jalni i ljubomorni.
Opet je pala?! Možete objasniti taj OPET?! 🙂 pada danima?!

Ili i vama treba članak LKPC dobitnik tjedna?!
pa da ponovimo:
http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-indeksi-porasli-vise-od-4-institut-igh-i-luka-ploce-dobitnici-tjedna-166181.aspx

Dobitnik tjedna a ne gubitnik…no ukoliko vi ne znate razliku minusa i plusa barem objašnjava mnoge činjenice o vašim ulagačkim uspjesima.

Tim gore ukoliko gledate sliku i stvarate dojam nakon 8 satnog trgovanja nakon rasta od cca 40% …i nakon toga pada od 2+% …

opet će neki doma za plakat za božićne i novogodišnje praznike kako su propustili kvalitetnu dionicu….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

micke, ta izlizana fraza "Opet Vam je promaknuo rast zadnjih dana pa ste jalni?!" je već toliko izlizana da je to megastravično. Sasvim suprotno, mislim da je kolega golubv na tragu mog, i slučaja nas nekoliko koji smo u ovoj dionici već prilično dugo i koji smo se opekli par puta na najave dokapitalizacije doživjevši surova otrežnjenja. Pa dobro, je li se vi toga sjećate uopće i jeste li bili dioničar LKPC tada? Isto pitanje i za ostale koji nesmiljeno drukaju prema gore, a JOŠ mi nitko nije odgovorio ZAŠTO je ISPLATIVO kupovati ovu dionicu (poviše 1700 ili čak 2000 Kn) dok se uopće sa sigurnošću ne zna model dokapa. Prije par godina dok je Polančec bio podp. Vlade barem se u najavi dokapa znalo (predlagalo) koji će model ići, a što se ovdje zna? I kako onda, tj. na osnovu čega taj silni optimizam??? Molio bih OPET drage kolege koji su uvjereni da cijena treba ići visoko gore da svoje tvrdnje i argumentiraju. Tko sretniji od mene da model dokapa bude win za male dioničare, ali toliko padanja je bilo da ovdje vrijedi ona narodna o zmiji i gušteru. Namjera mi nije prepucavati se niti ikoga vrijeđati, dapače, i stoga bih molio, zbog razmjene točnih informacija da dotični kolege obrazlože svoje tvrdnje.

Za Izvanrednu glavnu Skupštinu 31.01.2011 u točci 7. predviđeno je donošenje odluke o ”izmjeni Statuta Društva”. Prema ovome ovlašćuje se uprava Društva da u roku od 5 godina da poveća temeljni kapital za
dodatnih 44 mil. kn.

DODATNA DOKAPITALIZACIJA 5/1


fino, fino, danas je LKPC bila po 1640, a ja prodao neki dan po 1750…još samo 100 kn niže i evo me opet nutra sa 100-150 komada pa ćemo se opet družiti moji prijatelji petina i zeba i ja, sad do 2000 kn….
kolega barbosa samo naprijed, još taj ostatak lupnite po bidu i svi sretni [thumbsup]

Pre smijesan si,stvarno presmjesan!

PETINA, 14.12.2010. u 20:45
opet nutra sa 100-150 komada pa ćemo se opet družiti moji prijatelji petina i zeba i ja, sad do 2000 kn….

Ma kavi prijatelj [lol] Niti se znamo niti poznamo a kamoli prijatelj [lol] Stvarno presmjesno.Iskreno ,rađe bih te izgubio nego pronasao

p.s.mali komentar na kolicinu 100-150 kom.Napisao si nulu viska [lol]



Veliki lagano kupuju [thumbsup]

Čuj, interes je velik, kako god okreneš.
Kupnje od 1 650 ima već ravno 215 komada.
lp
[/quote]

[lol]
Kad će dokap?
Ili će dokup?

Frankly my dear, I don't give a damn!


Za Izvanrednu glavnu Skupštinu 31.01.2011 u točci 7. predviđeno je donošenje odluke o ”izmjeni Statuta Društva”. Prema ovome ovlašćuje se uprava Društva da u roku od 5 godina da poveća temeljni kapital za
dodatnih 44 mil. kn.

DODATNA DOKAPITALIZACIJA 5/1

to se namjerava u narednom periodu mozda kroz 1-2 god i odnosi se iskljucivo na strateskog partnera u ovom slucaju na EBRD(mislim da su oni u pitanju)

New Report

Close