LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Činjenica je da netko dobro iskrcava.

Btw. Di je plavi? Jel na asku?


kada cijelo tržište raste 5+% LKPC pada -4,23% [huh]
ne znam što vam je još više potrebno da shvatite koliko tržište cijeni ovu dionicu [bye]

Vi ste na "tržištu" pa ja i dalje vidim da samo pišete na ovoj temi LKPC..mislim da bi trebali biti oduševljeni svojim portfeljom onda danas i slaviti i gledati sto i kako dalje a ne se baviti LKPC osim ako Vam je u nekakvom interesu?! pa se otvara pitanje je li?!

[tongue]

opet će te podviti rep kad skoci cijena kao i zadnjih dana?!

Za LKPC nema straha, jer sve će to doći na svoje 🙂
A ni kojima nije jasno prvo moraju pogledati što znači DOKAPITALIZACIJA + PRIVATIZACIJA u jednom…. dalje ne moraju razbijati svoje sive stranice.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


kada cijelo tržište raste 5+% LKPC pada -4,23% [huh]
ne znam što vam je još više potrebno da shvatite koliko tržište cijeni ovu dionicu [bye]

Tipičn hrvatski jal na djelu, izvlačiš samo ono šta ti odgovara.
O tvojoj opsesiji prema LKPC govori sama činjenica su ti svi zadnji komentari vezani uz ovu dionicu.
Dok je LKPC (od 02.12 do 10.12.) narasla od 1.160 do 1900kn (64%) Crobex je za to vrime narasta 6.4%, ali te onda nije bilo za čut. Nije ni čudno da je nakon onolikog porasta došlo do pada i korekcije, budući da su i svi oscilatori pregrijani. Realno je neko vrime očekivat konsolidaciju na ovim razinama, pa opet rast.

Mislim da se mnogi ovdje " nabrijavajaju" po " osobnim željama ", no činjenica je da će se neke stvari znati tek po objavi konačnog " prospekta " kako će ići dokapitalizacija – pogotovo – najvažnije način prodaje dionica u drugom krugu ( ako ga bude ) i sve dok to nebudemo znali sva pisanja na ovom forumu vrijede kao druk gore , ili dolje – naravno i neki naivni će tu ostaviti svoje mišljenje u vidu nekih slova !!!


Forum je mjesto na kojemu izmjenjujemo svoja misljenja a svjedoci smo da se napise svakakvih gluposti između ostalog i vase spadaju u tu kategoriju.

Slažem se. Svakakve gluposti se tu mogu pročitati.

Nego, jeste li locirali svojeg gurua?

frckavi @ ne razumijem?

@ gohiza

ukoliko gdin Jeff kaze da je lkpc gubitnik dana onda je gubitnik dana

iako neki se ne bi složili…No šta oni znaju..tko je još lud da se povodi za statistikom koja je egzaktna znanost…tko je jos lud pa da gleda širu sliku od 8-satnog trgovanja.

http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-indeksi-porasli-vise-od-4-institut-igh-i-luka-ploce-dobitnici-tjedna-166181.aspx

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Mislim da se mnogi ovdje " nabrijavajaju" po " osobnim željama ", no činjenica je da će se neke stvari znati tek po objavi konačnog " prospekta " kako će ići dokapitalizacija – pogotovo – najvažnije način prodaje dionica u drugom krugu ( ako ga bude ) i sve dok to nebudemo znali sva pisanja na ovom forumu vrijede kao druk gore , ili dolje – naravno i neki naivni će tu ostaviti svoje mišljenje u vidu nekih slova !!!

Slažem se s vama o nagađanju-znamo za sada da ide 1×1,5 a o privatizaciji slabo znamo ali predpostavljamo da je model idealan i znamo da privatizacija ide jedan dio o države a OSTALO fali do min 50,1% pa zar mislite da će država dati svoj dio po 1700 kn MOŽE ALI NEVRIJEM na tk je ina vrijedila1600 a SADA JOŠ NEMAJU DOKAP KO MI…………….

Za svu ovu nervozu je kriva isključivo Luka Ploče d.d. koja nije objavila prijedlog dokapitalizacije sa svim potrebnim činjenicama!

Istu ovakvu situaciju su napravili i u 5 mj. kada su objavili da kreću u proces odabira najpovoljnijeg modela dokapitalizacije, bubnuli cifru od 60 milja eura i ostali živi dok je XXX investitora je ošišano na razinama 1900-2000kn.

Kako sam ja u LKPC još od 10.mj 2007. i kako sam prošao već dvije neuspješne dokapitalizacije LKPC te kada još zbrojim onu objavu u 05. mj i ovaj krnji polu-prijedlog dokapitalizacije onda mogu samo zakljućiti da LKPC mene kao investitora drži za mulca tj. magarca.

Ćak sam pisao i Hanfi a odgovor ste mogli pročitati koju str. prije. gdje piše da će sve biti objavljeno u prospektu ali, naravno, ne piše kada će se prospekt objaviti .

Izrazito sam ljut na glavne aktere koji su prouzročili ovu situaciju za koju mislim da nije slučajna i shodno svome uvjerenju sam od petka prodao 90% dionica LKPC koje sam čuvao još od 03. mj 2009. te sve koje sam kupovao prije neki dan po 1200.

Ostavio sam si još 20 dionica ako se što promijeni u skorjem vremenu, međutim ako mene i moje novce i dalje nastave tretirati kao nužno zlo ode i to na bubanj.

Molim kolege da mi ne zamjere jer sam strašno bijesan, nego apeliram da se prestane sa prepucavanjima i izvrši pritisak na LKPC i Hanfu da se objave sve materijalne činjenice!!!

U nastavku je mail koji sam poslao Hanfi:

Poštovani,
9.12.2010 u 15:09:09 na ZSE je objavljen dokument Luka Ploče d.d. – Održana sjednica N.O. Luka Ploče d.d u kojemu je između ostalih i prijedlog dokapitalizacije društva.
Kako iz predmetnog dokumenta nije razvidno više materijalnih činjenica, kao cijena novoizdanih dionica ćijim izdavanjem bi se dokapitalizacija provela, nejasnoće u modelu dokapitalizacije i nejasnoće oko sudjelovanja u 2.krugu iste a koje su važne za donošenje investicijske odluke i mogu dovesti investitore u zabludu, molim da suspendirate trgovanje vrijednosnicom LKPC-R-A dok se ne utvrde sve potrebne materijalne činjenice kao što ste to odlučili u slućaju sa INA-R-A.

Srdačan pozdrav!

i odgovor Hanfe:

Poštovani, zahvaljujemo na Vašem upitu te Vas izvješćujemo kako slijedi.

S obzirom na sadržaj objavljenog prijedloga saziva na Izvanrednu glavnu skupštinu društva LUKA PLOČE d.d., društvo je sukladno odredbama Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine br. 88/08, 146/08 i 74/09; dalje ZTK) uredno ispunilo svoju obvezu objave javnosti propisanih informacija.

Sve informacije za koje smatrate da bi trebale biti navedene u sazivu na Izvanrednu glavnu skupštinu društva u svezi predmetne dokapitalizacije bit će definirane prospektom, a sukladno odredbama ZTK i odgovarajućih podzakonskih propisa.

Društvo LUKA PLOČE d.d. je upoznato sa svojom obvezom izrade i objave prospekta u konkretnom slučaju, pri čemu prospekt mora biti sastavljen sukladno odredbama ZTK i Pravilnika o minimumu informacija o prospektu, formatu prospekta i objavi prospekta i oglasa u vezi s prospektom (Narodne novine br. 05/09) i odobren od strane Agencije.

Društvo LUKA PLOČE d.d. također je upoznato sa svojom kontinuiranom obvezom transparentnog izvještavanja javnosti, kako u navedenoj stvari, tako i u svezi svih ostalih informacija koje su neophodne da ulagatelj donese najbolju investicijsku odluku.

Iz svega naprijed navedenog, trenutno ne postoje razlozi zbog kojih bi trebalo privremeno obustaviti trgovanje dionicom LKPC-R-A.

S poštovanjem.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

lanica @
Niste li kupovali danas u dva navrat i to neposredno prije nego ste ovo napisali. [undecid]

Barbosa @

Svaka cast na iskrenoscu ali zao mi je sta ste izgubili zivce.


lanica @
Niste li kupovali danas u dva navrat i to neposredno prije nego ste ovo napisali. [undecid]

kupuje lanica i dalje…spašavam male investitore pa bodrim da rokaju po bidu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close