LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lp forumaši
inverter i faust 55
ja mislim, da če ovako potrajati samo još koji dan , a onda če se cjena ove dionice jako brzo promjeniti i to u pozitivu, pa ajde da se kladimo, kao što sam se kladila i sa lacostom u večeru u gradu Puli kod ACI,…
ova investicija u LKPC če biti u pravo vrejeme i bit če dobra za sve nas, pa da vidimo
da se kladimo – faust i inverter ili ne – to je pitanje dana
još jednom mogu reči, da vjerujem u g. kap. Ivana Pavloviča, koji je potvrdio, da če dokap biti u početku prosinca ove godine, i vjerujem njegovoj i ostaloj ekipi, koji rade na dokapu – modelu
to je moje osobno mišljenje i nije druk na gore ili dole, pa sami odlučite,
lp liza


Ne razumijem koliko jadnika se naslađuje padom ove dionice prvenstveno zbog čovjeka
koji godinama piše pod istim imenom i koliko ja pratim prilično korektno navodi
što i kad kupuje ili prodaje.
Za sve to vrijeme navedeni genijalci su promjenili samo oni znaju koliko nickova,
a ulaganja su im nepogrešiva – sva uredno dokumentirana sa solidne vremenske distance.
Ako se i desi da se zalete, nema veze, pod novim imenom opet će uokolo solit pamet.

Dovoljno je vidjeti tko je otkada na forumu pod istim imenom da se prepozna
tko ima znanje, iskustvo a ponajviše i karakter.

[thumbsup]
Upravo tako kolega, čim izgube promijene nick i ispočetka. O burzi i ulaganju veze namaju, jer da je tako ne bi stalno mijenjali nick.
Ja piše ovdje od 28.02.2006. i po tome sam vjerojatno najstariji član foruma koji i dalje piše, dobro ste to uočili.
To su Vam pametnjakovići, koji jedva čekaju da se ja poskliznem negdje ( nikako da dočekaju ), a bojim se ( po njih ) da ću ih opet zaj. što se tiče LKPC.

lp [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi bok
ne mogu vjerovati, da neki ljudi toliko negativno pišu o LKPC i isto o tebi, što sam juče čitala, kako se smiju na tvoj račun, …
ovaj pad nije normalan i to znamo svi, al če se to sve vratiti, di joj je mjesta i to vrlo brzo
, pa čemo onda pričati tko je u pravu
isto kao mlada dama ne mogu vjerovati takvo negativno pisanje i vređanje, jer to nije u stilu dostojnog čoveka
bez brige Plavi ja sam uz tebe i Petine i mislim, da se najslađe smiju oni koji se zadnji smiju
to je moje osobno mišljenje i nije druk na gore ili dole, l
p liza

@liza

Hay liza, kak si? [smiley]
Meni Ti ne smeta što se neki sprdaju, jer mene to ustvari nasmijava.
A najslađe se smije, onaj koji se zadnji smije.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi bok
, kad me več pitaš kako sam, moram ti reči, da sam sada malo bolje -bolest
ja čekam još samo malo, pa ču se onda smijati, a neki se neče,
to znamo neki poput tebe Plavi, Petine i još nekih –
jer vjerujemo u siguran dokap LKPC koji če biti u početku prosinca

to je moje osovno mišljenje i nije druk na gore ili dole,
lp liza

Ovdje nije pitanje dali će dokapa biti nego po kojem će to modelu napraviti, a hoće li to biti u 12. ili 3. mjesecu nebitno za ozbiljnijeg investitora.


Ovdje nije pitanje dali će dokapa biti nego po kojem će to modelu napraviti, a hoće li to biti u 12. ili 3. mjesecu nebitno za ozbiljnijeg investitora.

Svi ozbiljni investitori su zbog TA -i pregrijanosti cijene u tom trenutku zbog špekulacija o DOKAPU,a ona ovako približno izgleda u zadnjih nekoliko mjeseci,realzirali profite i spustili se na nivo 1000 -900 kn.

http://www.svijet-dionica.net/grafika-analiza/919-luka-ploce-dd-lkpc-r-a-izgledan-daljnji-pad-dionice

kanger bok

pitanje je, dali če dokap biti— i bit če sigurno
-a bitnije je, po kojem modelu če iči, tu se potpuno slažem stobom
– dobar če biti model – u to vjerujem
samo još koji dan i strpen i spašen

lacosta-
ajmo se kladiti , da če dokap biti – u večeru i wisky – ajde sa mladom damom – može

to je moje osobno mišljenje i ne drukam na gore ili dole
lp liza


Ovdje nije pitanje dali će dokapa biti nego po kojem će to modelu napraviti, a hoće li to biti u 12. ili 3. mjesecu nebitno za ozbiljnijeg investitora.

Za model dokapitalizacije je zaduzena Zeljka Dodig,financijska direktorica.Da znate kome cete se zahvaliti.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



Ovdje nije pitanje dali će dokapa biti nego po kojem će to modelu napraviti, a hoće li to biti u 12. ili 3. mjesecu nebitno za ozbiljnijeg investitora.

Za model dokapitalizacije je zaduzena Zeljka Dodig,financijska direktorica.Da znate kome cete se zahvaliti.
[/quote]

nismo još dobili dionice…………..

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Ušutjeli ljudi na forumu [huh]
Da li to sugerira na buy signal !?


Ušutjeli ljudi na forumu [huh]
Da li to sugerira na buy signal !?

više na očaj i beznađe…. [embarass]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close