LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u potpunosti se slažem sa tobom zeba. nije da mi je tip najdraži lik na forumu ali nije ni loš. samo bahatost ne volim.. ne govorim sad o dotičnom ali bahati ljudi ima li gore osobine.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



U Luci lista čekanja na vez. Viličari istovaruju da se sve praši !!Kapaciteti na asku prepunjeni.
Žao mi je samo kolege plavog. Dokapitaliziralo ga po bidu. Sve što je zaradio u cijeloj godini na svim ostalim dionicama je sad izgubio na LKPC.

Malo boli a malo i peče, ali ne zaboravimo ono što kaže poslovica velikog Tennessee Williamsa :
"Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije."

Ti mora da imaš veze brokerskim kučama, kada znaš da sam u minusu.
A i daj pojasni kako sam izgubio, pa ide to gore uskoro, a onda sam u još većem plusu nego što sam bio, kaj ne?

A evo i 6. dan zaredom da nema promjena u top 10, izgleda da se prodalo što se mislilo prodati:

Važeći podaci za uredovni dan 26.11.2010 .

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.567 1,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.878 1,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.140 0,51 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.044 0,47 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 955 0,43 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 72,87

[/quote]

Kolega plavi, zavidim vam na nepopravljivom optimizmu i vještom izbjegavanju suočavanja sa realnošću ali bojim se da je bolje prihvatiti konzekvence.

Neću sad iznositi konkretne brojke naglas da vas ne bi šlag strefio jer znam da uopće ne gledate više brokerski račun, ali mislim da naslućujete koja brojka stoji uz taj minus na LKPC. Osim ako ste suprotno silama gravitacije vi postali prvi investitor na ZSE koji je u plusu dok mu dionica pada. Ali dobro vi kolega znate najbolje.
Neću reći da sam vam rekao prije ohoho vremena kako će ovo završiti…..

“A man's got to do what a man's got to do”

lepi pozdrav jer me nije bilo neko vreme doma – bila sam bolestna.
malo sam danas pročitala šta sve ljudi pišu o temi LKPC, i to je nevjerovatno.
plavi je pravi čovek i priča istine i ja mogu samo reči, da sam i sama u minusu a mislim, da če se to okrenuti za nekoliko dana, pa čemo onda pričati, ko je bio u pravu .
stvarno me iznenadio ovaj pad dionice za oko 40 posto ali ja se nadam i sigurna sam, da bude puno bolje več za najviše 20 dana, pa čemo onda pričati, ko je u pravu, ja, plavi petina,….zašto za 20 dana, pa možda prije ili malo kasnije, jer sam g.pavlovič je rekao, da je LKPC u završnoj fazi i ja mu vjerujem, a vjerujem i u dokap, koji mislim, da če biti dobar, a puno više ljudi misli drugačije, pa da vidimo u prosincu. to nije druk na gore ili dole, vi možeeti kupiti bilo koju drugu dionicu, i to što sam napisala je moje osobno razmišljanje i još jedan put, da kažem, da vjerujem u LKPC

liza @
Kolegice ,neka ste se vi nama vratili.Zdravlje ipak na prvom mjestu a ovaj minus vrlo brzo se pretvori u plus .To nije toliko niti bitno jer ovim lesinarima po forumu je to ocito najbitnija stvar u zivotu.

poruka kolegama forumasima: U ZDRAVOM TIJELU,ZDRAVI DUH.

p.s.puno njih nema ima problema sa duhom o tijelu da i negovorim.


lepi pozdrav jer me nije bilo neko vreme doma – bila sam bolestna.
malo sam danas pročitala šta sve ljudi pišu o temi LKPC, i to je nevjerovatno.
plavi je pravi čovek i priča istine i ja mogu samo reči, da sam i sama u minusu a mislim, da če se to okrenuti za nekoliko dana, pa čemo onda pričati, ko je bio u pravu .
stvarno me iznenadio ovaj pad dionice za oko 40 posto ali ja se nadam i sigurna sam, da bude puno bolje več za najviše 20 dana, pa čemo onda pričati, ko je u pravu, ja, plavi petina,….zašto za 20 dana, pa možda prije ili malo kasnije, jer sam g.pavlovič je rekao, da je LKPC u završnoj fazi i ja mu vjerujem, a vjerujem i u dokap, koji mislim, da če biti dobar, a puno više ljudi misli drugačije, pa da vidimo u prosincu. to nije druk na gore ili dole, vi možeeti kupiti bilo koju drugu dionicu, i to što sam napisala je moje osobno razmišljanje i još jedan put, da kažem, da vjerujem u LKPC

Mlada damo i vama lijepi pozdrav,možete i u slovenskom jeziku nije nikakav problem ,pad cijene od 40% koje navodite je na žalost realnost HR trga koji se nemože izbjeći.
posebno na dionici kao što je Luka Ploče-dali će doći do oporavka u idućih 20 dana ,nebi želio komentirati ali tokom iduće godine u drugoj polovici nakon izbora možda da,no želim obilje sreće i zarade na navedenoj dionici,dali vjerovati u dokap nakon obilja informacija u poslijednjih nekoliko godina je vaš osobni odabir,nema potrebe za žurbom.
što se tiče gos:Pavlovića moram posijetiti i da je bilo ovih izjava u svezi dokapitalizacije i sa viših nivoa u zadnjih nekoliko godina ali na žalost bile su isprazne informacije koje se nisu obistinile.
Na žalost ovo je HR tžište koje ne stoji iza informacija koje se prenose.



U Luci lista čekanja na vez. Viličari istovaruju da se sve praši !!Kapaciteti na asku prepunjeni.
Žao mi je samo kolege plavog. Dokapitaliziralo ga po bidu. Sve što je zaradio u cijeloj godini na svim ostalim dionicama je sad izgubio na LKPC.

Malo boli a malo i peče, ali ne zaboravimo ono što kaže poslovica velikog Tennessee Williamsa :
"Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije."

Ti mora da imaš veze brokerskim kučama, kada znaš da sam u minusu.
A i daj pojasni kako sam izgubio, pa ide to gore uskoro, a onda sam u još većem plusu nego što sam bio, kaj ne?

A evo i 6. dan zaredom da nema promjena u top 10, izgleda da se prodalo što se mislilo prodati:

Važeći podaci za uredovni dan 26.11.2010 .

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.567 1,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.878 1,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.140 0,51 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.044 0,47 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 955 0,43 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 72,87

[/quote]

Nadam se kolega plavi da sada shvaćate zašto sam rasprodao LKPC na 1580 – 1650,00!
Simbolično ostavio 13 komada!
A školski frend Grizelj iz desetke dokupljivao!!! Zanimljivo kako različito vidimo investicijske cikluse!

ps Paradoks je, da tvrtka ima ogroman potencijal, rast dobiti a na burzi rasprodaja!!!!

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

lacoste
pozdrav i tebi
vjerujem, da bi kupio ovu dionicu, i da ju možda kupuješ po malo, pa zato drukaš na dole, a neče to dugo trajati, jer treba vjerovati u dokap ili neku drugu stvar,
ja vjerujem u dokap i ako kaže sam kap. g. ivan pavlovič, da su u završnoj fazi i to šalje na zse onda stvarno neznam, zašto ti ne vjeruješ i ostali koji samo pišete negativne stvari o ovoj dionici.
što se tiče prošlih dokapa svi znamo kako i zašto,…nije bilo ali sada biče dokap, ja sam uverjena u to, da bude u prosincu ove godine -kroz nekolilko dana ili tjedna, pa da vidimo ko je u pravu-možemo se nas dva kladiti, pa čemo popiti na kraju po koje piče u kafiču ili bilo gdje bi ti volio
vi možete kupovati bilo koje dionice, tako , da je to moje osobno mišljenje i nije druk na gore ili dole,
pozdrav


lacoste
pozdrav i tebi
vjerujem, da bi kupio ovu dionicu, i da ju možda kupuješ po malo, pa zato drukaš na dole, a neče to dugo trajati, jer treba vjerovati u dokap ili neku drugu stvar,
ja vjerujem u dokap i ako kaže sam kap. g. ivan pavlovič, da su u završnoj fazi i to šalje na zse onda stvarno neznam, zašto ti ne vjeruješ i ostali koji samo pišete negativne stvari o ovoj dionici.
što se tiče prošlih dokapa svi znamo kako i zašto,…nije bilo ali sada biče dokap, ja sam uverjena u to, da bude u prosincu ove godine -kroz nekolilko dana ili tjedna, pa da vidimo ko je u pravu-možemo se nas dva kladiti, pa čemo popiti na kraju po koje piče u kafiču ili bilo gdje bi ti volio
vi možete kupovati bilo koje dionice, tako , da je to moje osobno mišljenje i nije druk na gore ili dole,
pozdrav

Pozdrav i vama mlada damo.
na žalost ne kupujem ovu dionicu ,ne drukam jer mi to nije u interesu ,trenutno je preskupa ako krene cijena ispod 1000 kn prema 900-800 kn možda razmislim o tome.
Osobno ne vjerujem u dokap ,ne zbog toga što ne vjerujem u pozitivan rasplet situacije već zbog obećanja i izjava koje su se na žalost u poslijednjih nekoliko godina pokazale netočnim i zbog kojih izjava su monogi članovi ovog foruma izgubili obilje novaca,na ispraznim obećanjima.
Biti će mi izuzetno drago da ste u pravu u svezi dokapa za nekoliko tjedana i da zaradite novce,
što se tiče opklade ,mlada damo stojim iza ponude,možemo otići u naj skuplji restoran po vašem izboru i ako budete u pravu -račun je moj,ako ne račun je vaš.
Moj izbor je Ljubljan -restoran na ljubljanici,Bled-vila Prešer -restoran Avsenik u Begunjama,ili restorani po Kranjskoj Gori ,može LIPA, ili Opatija-Bevanda ili Anfora,može i Najade u Lovranu,ili Zagreb-Okrugljak-kod Bobana,ili neki drugi restoran po vašem izboru.

i tebi još jednom pozdrav
drago mi je , da stojIŠ iza ponude, a u prosincu možemo otiči u najskuplji restoran ili hotel – bolje oboje, što kažeš na ovo, a sigurno ču ja pobjediti, može u grad Pula u A,,,,,
a cjena na LKPC če krenut jako brzo natrag, tamo gde je bila, pa ču onda pjevati I WANNA FLAY SO HIGH,
dobro, ovo na kraju je moje osobno mišljenje, pa nije druk ni na gore ni na dole,
tako da svatko kupuje što mu je volja,
lp liza


i tebi još jednom pozdrav
drago mi je , da stojIŠ iza ponude, a u prosincu možemo otiči u najskuplji restoran ili hotel – bolje oboje, što kažeš na ovo, a sigurno ču ja pobjediti, može u grad Pula u A,,,,,
a cjena na LKPC če krenut jako brzo natrag, tamo gde je bila, pa ču onda pjevati I WANNA FLAY SO HIGH,
dobro, ovo na kraju je moje osobno mišljenje, pa nije druk ni na gore ni na dole,
tako da svatko kupuje što mu je volja,
lp liza

može,mlada damo -hah,hah,bilo bi mi izuzetno drago da ste u pravu i da zaradite novce,i da uživate u svojoj pijesmi.
slažem se sa time da svak ima svoje mišljenje i odabir.
uvjek stojim iza svog mišljenja.

ne treba biti nerealan pa čekati pad LKPC na 400 kn, ali BV je vrlo lako ostvariv…malo crvenila u EU uz crnua gospodarsku sliku RH te 6.-ta odgoda dokapa (obećani rok upravo opet ističe) i na 800 kn smo ko metak [thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


ne treba biti nerealan pa čekati pad LKPC na 400 kn, ali BV je vrlo lako ostvariv…malo crvenila u EU uz crnua gospodarsku sliku RH te 6.-ta odgoda dokapa (obećani rok upravo opet ističe) i na 800 kn smo ko metak [thumbsup]

insajderi vjerojatno imaju info o odgodi ,sam im nema bida [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close