LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Stardust @
Koliko novca imam,to najbolje ja znam .
Znam da na ratiste bez municije ne mozes.Pa nisi valjda ispucao cijelu municiju i ostao bez metka.
Neprijatelj pritisce sa svih strana a ti sa rukama u zraku i izvisena bjela zastavica .Municije se ima a neprijatelj neka srlja glavom bez obzira a kad se ostane bez onda cemo na front u borbu "prsa o prsa.

Kolega, ja samo kažem da je ova tema preplavljena jeftinim komentarima i lažnom samohvalom. Ova priča o neprijateljima i bijelim zastavicama spada u tu kategoriju.
[/quote]
kolega petina jeste to krenuli vec u borbu prsa o prsa pa vas zato nema-molim vas javite se bar zbog morala ostalih vojnika-pozdrav vas vojnik u zasjedi [lol]

supertalen @
Drzim se kolega ,drzim ali vidim da su im snage pri kraju(moza se moze ocekivati jos koji napad) a municije se ima.Trenutno se oruzje hladi i cisti a pucalo se jucer i ubolo na 1215kn.

Jbemu ko da je jučer bilo kad sam Plavoga pokušavao spasiti iz ove govnare……..kad sam mu govorio da se na 1.800 prodaje a ne dokupljuje……..ali kad on mora biti najpametniji pa gotovo [lol]

Sad je pametniji ali što to vrijedi kad je to naknadna pamet [bye]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

supertalent@
Neka neprijatelj navire a pomoc stize svakodnevno.Pomazu saveznici u borbi da ne pokleknuli.
pogledaj


supertalent@
Neka neprijatelj navire a pomoc stize svakodnevno.Pomazu saveznici u borbi da ne pokleknuli.
pogledaj

nije to nista u odnosu na SVAKODNEVNO 24 h ISKRCAVANJE IZ MJESECA U MJESEC [thumbsup]

IZVJEŠĆE za 25.11.2010. god

Ime broda / vez Vrsta i količina tereta Iskrcaj / Ukrcaj Ukupno Napomena

Razzi / 1-2 koks – 31 400 t / 800 29 339 t vez 17.11. u 11,45 h
započet 17.11. u 19,30 h
ostalo 2 061 t

Ocean Trader / 6 šećer – 27 500 t vez 16.11. u 14,05 h
započet 16.11. u 15,40 h
ostalo 10 600 t

Nortdrave / 11 ugljen – 69 024 t vez 17.11. u 22,30 h
započet 18.11. u 08,00 h
ostalo 15 881 t

Tuareg / 5 sol – 5 500 t 800 / 3 400 t sidro 19.11. u 09,50 h
vez 19.11. u 16,10 h
započet 19.11. u 18,30 h
ostalo 2 100 t

Uni -K / 8 bukova građa – 2 200 m3 / 41 585 m3 vez 19.11. u 17,50 h
započet 20.11. u 07,15 h
ostalo 1 615 m3

Cdry Green / 3 gredice – 7 600 t / 850 1 322 t sidro 21.11. u 09,15 h
vez 24.11. u 08,30 h
započet 24.11. u 16.00 h
ostalo 6 278 t

Vivara / 2 glinica – 6 269 t sidro 22.11. u 18,20 h
vez 25.11. u 13,15 h
započet 25.11. u 18,30 h


supertalent@
Neka neprijatelj navire a pomoc stize svakodnevno.Pomazu saveznici u borbi da ne pokleknuli.
pogledaj

ha,ha,ha a nepricas koliko ih je izginulo što zbog padajucih nozeva sto zbog bitke prsa o prsa [lol]

di je plavi ,,jel dokupljuje…evo ima nesto kupnje na 1000 kn…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

To što se maj prijatelj Plavi ne javlja je siguran znak da dokupljuje………..iako mi ga je jako žao što je bio tvrdoglav i kupovao kad sam ja prodavao……….

Ali esemu…….. to je tako kad se sretnu osoba sa iskustvom i osoba s tuđim novcima…………

Iskreno……ja sam na bidu

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


di je plavi ,,jel dokupljuje…evo ima nesto kupnje na 1000 kn…

ovih 200 kom je moje , ako se ko zaleti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


di je plavi ,,jel dokupljuje…evo ima nesto kupnje na 1000 kn…


To što se maj prijatelj Plavi ne javlja je siguran znak da dokupljuje………..iako mi ga je jako žao što je bio tvrdoglav i kupovao kad sam ja prodavao……….

Ali esemu…….. to je tako kad se sretnu osoba sa iskustvom i osoba s tuđim novcima…………

Iskreno……ja sam na bidu

Nema sta [lol] Sve junak do junaka.

Jedan broji posadu a drugi drzi digitron i zbraja kojiko dnevno "putnika" uplovi u luku.




Stardust @
Koliko novca imam,to najbolje ja znam .
Znam da na ratiste bez municije ne mozes.Pa nisi valjda ispucao cijelu municiju i ostao bez metka.
Neprijatelj pritisce sa svih strana a ti sa rukama u zraku i izvisena bjela zastavica .Municije se ima a neprijatelj neka srlja glavom bez obzira a kad se ostane bez onda cemo na front u borbu "prsa o prsa.

Kolega, ja samo kažem da je ova tema preplavljena jeftinim komentarima i lažnom samohvalom. Ova priča o neprijateljima i bijelim zastavicama spada u tu kategoriju.
[/quote]
kolega petina jeste to krenuli vec u borbu prsa o prsa pa vas zato nema-molim vas javite se bar zbog morala ostalih vojnika-pozdrav vas vojnik u zasjedi [lol]
[/quote]

Ja sam u rovu i čekam zračnu podršku……
Ovim putem pozivam druga poFuka da izađe iz šume i pridruži se…..



supertalent@
Neka neprijatelj navire a pomoc stize svakodnevno.Pomazu saveznici u borbi da ne pokleknuli.
pogledaj

ha,ha,ha a nepricas koliko ih je izginulo što zbog padajucih nozeva sto zbog bitke prsa o prsa [lol]
[/quote]
ako sam izgubio bitku nisam RAT [kiss]

New Report

Close