LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Majko mila, lude burze….
Ovjde i malo dijete zna da se planski ruši ova dionica, a da za to nitko ne odgovara.
Slučaj za HANFU !

dobro je, ovo je prvi znak da bi uskoro mogao neki odbijanac
[thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Obveza ZSE je da izvjesti HANFU.

Neka obrazlože kako je moguće da dionica u par mjeseci s 2050kn padne na 1250kn, dobrim rezultatima usprkos.
Namjerno se sustavno iz dana u dan ruši cijena dionice

Neka pogledaju tko trguje, pa će vidjeti da njih par jedni drugima prodaju i kupuju, pa zato se i ne mjenja drastično odnos u top10.


Dosta toga je poslijednjih mjeseci duboko zaronilo, a LKPC se dobro držala.
Sad jednostavno hvata korak s ostalim dionicama. U prijevodu, što bi to luka trebala zaprimati/otpremati kad su industrije RH i BiH devastirane. Nije ni Mađarska bolja.

U prvih 10 mjeseci ove godine luka Ploče je pretovarila cca 3,6 mil. tona, a u istom razdoblju prošle godine cca 2,3 mil. t. Samo u listopadu ove godine pretovareno je 510.894 t.



Dosta toga je poslijednjih mjeseci duboko zaronilo, a LKPC se dobro držala.
Sad jednostavno hvata korak s ostalim dionicama. U prijevodu, što bi to luka trebala zaprimati/otpremati kad su industrije RH i BiH devastirane. Nije ni Mađarska bolja.

U prvih 10 mjeseci ove godine luka Ploče je pretovarila cca 3,6 mil. tona, a u istom razdoblju prošle godine cca 2,3 mil. t. Samo u listopadu ove godine pretovareno je 510.894 t.
[/quote]
I u kakvoj je to vezi sa trenutnom tržišnom cijenom LKPC???
Koliki je BV?
Koliki je P/E?
To može biti dobra investicija,ali na nekim drugim nižim razinama!Pogotovo sada kada ima niz daleko potcjenjenijih dionica!
Dobra dionica ,kao je previše plaćena, je loša investicija.
To je moje mišljenje!
Pozdrav



Dosta toga je poslijednjih mjeseci duboko zaronilo, a LKPC se dobro držala.
Sad jednostavno hvata korak s ostalim dionicama. U prijevodu, što bi to luka trebala zaprimati/otpremati kad su industrije RH i BiH devastirane. Nije ni Mađarska bolja.

U prvih 10 mjeseci ove godine luka Ploče je pretovarila cca 3,6 mil. tona, a u istom razdoblju prošle godine cca 2,3 mil. t. Samo u listopadu ove godine pretovareno je 510.894 t.
[/quote]

IZVJEŠĆE za 24.11.2010. god

Ime broda / vez Vrsta i količina tereta Iskrcaj / Ukrcaj Ukupno Napomena

Thea K. / 11 ugljen – 21 198 t 21 198 t vez 24.11. u 12,45 h
započet 24.11. u 14,30 h
završen 25.11. u 03,50 h
otplovio 25.11. u 06,45 h

Razzi / 1-2 koks – 31 400 t vez 17.11. u 11,45 h
započet 17.11. u 19,30 h
ostalo 4 152 t

Ocean Trader / 6 šećer – 27 500 t vez 16.11. u 14,05 h
započet 16.11. u 15,40 h
ostalo 10 600 t

Nortdrave / 11 ugljen – 69 024 t vez 17.11. u 22,30 h
započet 18.11. u 08,00 h
ostalo 15 881 t

Tuareg / 5 sol – 5 500 t / 450 2 600 t sidro 19.11. u 09,50 h
vez 19.11. u 16,10 h
započet 19.11. u 18,30 h
ostalo 2 900 t

Uni -K / 8 bukova građa – 2 200 m3 / 44 534 m3 vez 19.11. u 17,50 h
započet 20.11. u 07,15 h
ostalo 1 666 m3

Cdry Green / 3 gredice – 7 600 t / 472 472 t sidro 21.11. u 09,15 h
vez 24.11. u 08,30 h
započet 24.11. u 16.00 h
ostalo 7 128 t

Interesantno da se vodi briga o svakodnevnim izvjestajima na njihovim stranicama a uprava ne komentira pad cijene na TK.Mozda ih ovo potonuce zabrine pa ubrzaju proces dokapa.

Rasprodaja je završila izgleda…bilo je i vrijeme.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ja ovdje nisam previše izložen, ali sam već davnih dana rekao da ne ulažem više niti kunu na ZSE, a ovo što imam neka čeka, ovo nije normalna situacija i naravno da ovdje HANFA neće ništa napraviti i zato predlažem svima da ne dokupljuju, ali niti da ne prodaju, pa nek fondići rade što ih volja. Višak kapitala usmjeriti isključivo izvan ZSE-a, jer ovdje ako se dobit uveća 10x, dionica isto toliko bez obrazloženja može pasti, još jednom kolege ne dajte svoj novac u ovu kriminalnu baruštinu. [bye]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta mislite budući ste puno duže od mene na TK ima li smisla uputiti upit Hanfi da se zaba očituje zašto prodaje, je li ona izdavatelj buduće dokapitalizacije i dali trguje insajderski. Ako imate volje a ne da vam se predstavljati imenom i prezimenom jel to traže, vi sastavite upit ja ću im ga prosljediti pa vam javim odgovor. Bog

luka radi kaošvicarska-nikada nije bilo ovoliko brodova,kakav paradox mafije…




Dosta toga je poslijednjih mjeseci duboko zaronilo, a LKPC se dobro držala.
Sad jednostavno hvata korak s ostalim dionicama. U prijevodu, što bi to luka trebala zaprimati/otpremati kad su industrije RH i BiH devastirane. Nije ni Mađarska bolja.

U prvih 10 mjeseci ove godine luka Ploče je pretovarila cca 3,6 mil. tona, a u istom razdoblju prošle godine cca 2,3 mil. t. Samo u listopadu ove godine pretovareno je 510.894 t.
[/quote]
I u kakvoj je to vezi sa trenutnom tržišnom cijenom LKPC???
Koliki je BV?
Koliki je P/E?
To može biti dobra investicija,ali na nekim drugim nižim razinama!Pogotovo sada kada ima niz daleko potcjenjenijih dionica!
Dobra dionica ,kao je previše plaćena, je loša investicija.
To je moje mišljenje!
Pozdrav
[/quote]

p/b, p/e i još neke fundamentalne podatke sami već iznio, na stranici 1020 za luku Ploče i luku Koper.
[yawn]


Šta mislite budući ste puno duže od mene na TK ima li smisla uputiti upit Hanfi da se zaba očituje zašto prodaje, je li ona izdavatelj buduće dokapitalizacije i dali trguje insajderski. Ako imate volje a ne da vam se predstavljati imenom i prezimenom jel to traže, vi sastavite upit ja ću im ga prosljediti pa vam javim odgovor. Bog

Kolega ne prodaje Zaba, prodaju klijenti sa njezinog zbirnog skrbničkog računa (margin call, ili što već….)

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Mislim da je rasprodaja završena.

New Report

Close