LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dosta njih koji brane cijenu na ovim visinama može ostat razočarano u bližoj budućnosti ,u smislu jeftinije kupnje.

Ja mislim da će oni koji sada prodaju u bližoj budućnosti ostati razočarani, firma posluje sve bolje i bolje dobit i poslovanje raste po tronznamekastoj stopi, kupio 30 komada sada budem sačekao malo niže.

i Ovdje ne bi trebalo biti problema za one koji ulažu, kratkoročno možda da ali dugoročno sigurno dobra kupnja e sada se postavlja pitanje zašto zaba prodaje možda zato što je ona izdavatelj buduće dokapitalizacije pa možda zna neke činjenice koje drugi ne znaju ali onda je to insajdersko trgovanje i to je kažnjivo ako rasprodaje a nije izdavatelj dokapitalizacije onda je to ok.
Znam da će se neki smijati i reći kako opet zazivamo HANFU a da smo sami krivi za svoje gubitke, ovdje bi to moglo biti zaista insajdersko trgovanje a naveo sam i razlog zašto mislim da bi netko od nas trebao uputiti mail HANFI da se zaba očituje dali je ona izdavatelj buduće dokapitalizacije i da lse služi insajderskim informacijama.

Imam 30 komada i čekam malo niže pa možda još kupim ako padne.

+lkpc ,da malo smanjim prosijek [cool]

ja sam si smanjio prosijek na način da sam sve prodao na 1350. hebeš ti sve ovo pa tu su novci u pitanju nije zajebancija. računam em se ne zna koji će model biti em netko konstantno ruši pa se mislim šta meni ovo treba.. toliko čekati taj dokap a zapravo ni ne znati hoće li biti povoljan po nas. tek kad vidim objavu ulazim ili ne diram niš.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ponovo apeliram na sve male dioničare -dugoročne ulagače da razmisle još jednom o mogućnosti za osnivanje udruge malih dioničara Luke Ploče, s obzirom na rasplet koji je pred nama, a u kojem će nas male dioničare garantirano pokušat izlovatit.

Kroz Udrugu bi trebali artikulirati zaštitu naših interesa jer možemo očekivati samo još više ovakvog divljanja i iživljavanja.

A o kakvom je padu dionice trenutno riječ najslikovitije je opisao kolega ALT333 na 1049.

Dosta toga je poslijednjih mjeseci duboko zaronilo, a LKPC se dobro držala.
Sad jednostavno hvata korak s ostalim dionicama. U prijevodu, što bi to luka trebala zaprimati/otpremati kad su industrije RH i BiH devastirane. Nije ni Mađarska bolja.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovdje je očito da samo jedan prodaje, i ruši cijenu.
Pitanje je zašto i koliko još ima za prodati.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobro lik šorta [lol]


Dobro lik šorta [lol]

DA,DA

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

dokup i samo dokup ..jer stize dokap [thumbsup] top 5. i 6. imaju jos ohohooo toga za istrest….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Majko mila, lude burze….
Ovjde i malo dijete zna da se planski ruši ova dionica, a da za to nitko ne odgovara.
Slučaj za HANFU !


Ovdje je očito da samo jedan prodaje, i ruši cijenu.
Pitanje je zašto i koliko još ima za prodati.

lp

Plavi što su nam to napravili od ove perspektivne dijonice?

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close