LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inače današnja završna cijena je najmanja cijena dionice u zadnjih godinu dana.
52 week low.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


imam osjećaj da je ova naša takozvana burza nečija privatna prčija bez regulatora i sa mirisom mafije…zašto je ne prodaju-pa ne bi onda oni mogli raditi ovakve degenerativne manevre,stvar je jasna burzom vlada MAFIJA……..

hohohooooooooo ,hohohooooooooooooooooooooo Mery Christmas, Mery Christmas


Inače današnja završna cijena je najmanja cijena dionice u zadnjih godinu dana.
52 week low.

lp

pa to je onda 0, a neki dan lijepo piše da se moglo na ZSE zaraditi i 200 % , tko će tu kome više vjerovati [lol]

Nije 0, napisao sam najniža cijena u zadnjih godinu dana.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dobar ask

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

75kom po 1.250,00 [cool]
budi frajer pa udari po bidu [thumbsup]


75kom po 1.250,00 [cool]
budi frajer pa udari po bidu [thumbsup]

ja sam mislio kupiti malo na 1250 da pomognem prijateljima petini i zebi koji dokupljuju od 1700 kn, ali nema smisla kad vidim da i oni čekaju nisko na bidu..zato ću i ja sačekat da ode ispod 1000 kn [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

došlo je opet 75 komada na prodaju na 1250…ovo mora da se na tiho netko od mojih prijatelja iskrcaje, samo neznam još koji?? ajd budite drugari pa šapnite [wink]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

evo novih 75 kom.

Opak iskrcaj na 1.250 kn i to 2 puta!


došlo je opet 75 komada na prodaju na 1250…ovo mora da se na tiho netko od mojih prijatelja iskrcaje, samo neznam još koji?? ajd budite drugari pa šapnite [wink]

vjerojatno oni koji je hvale….a usput prodaju….ah,jos nista niste naucili ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dosta njih koji brane cijenu na ovim visinama može ostat razočarano u bližoj budućnosti ,u smislu jeftinije kupnje.

New Report

Close