LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

to mi izgleda kao loša vijest? [cry]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

Kolega, potiho ste i vi izgubili puno novaca na našoj burzi i pobjegli u Ameriku, pa to ne znaći da nećete moći nešto nekada i zaraditi zar ne?
5. i 6. su prodavali, ali je očito da više ne prodaju, danas je index u minusu a prošlo je sve sa aska.
Uostalom, živi bili pa vidjeli u srijedu stanje na top 10.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

Kolega, potiho ste i vi izgubili puno novaca na našoj burzi i pobjegli u Ameriku, pa to ne znaći da nećete moći nešto nekada i zaraditi zar ne?
5. i 6. su prodavali, ali je očito da više ne prodaju, danas je index u minusu a prošlo je sve sa aska.
Uostalom, živi bili pa vidjeli u srijedu stanje na top 10.

lp
[/quote]
kolega znam da si nervozan sto nisi iskipao na zadnjem DOKAPU iznad 2000 kn…ali ok DOKUP do nekih 700 kn…pa ces smanjit ulaz…a moju bilancu nisi nikad vidio niti hoces…spremi cash i DOKUP-DOKAP ..bit ce LKPC po 700 kn..hvala na paznji

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koja je granica isplativosti sudjelovanja u dokapitalizaciji LKPC po modelu 1/4po nominali?

Ako sada uđem po 1300 + 4X400=2900/5= prosjek 580kn
Hipotetski, prosjek ulaska je 580kn a broj dionica se povečava na najmanje duplo što ukazuje da ako vrijednost dionice prije dokapa padne ispod 1200kn, sudjelovanje u dokapu je garantirani gubitak!




da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

Kolega, potiho ste i vi izgubili puno novaca na našoj burzi i pobjegli u Ameriku, pa to ne znaći da nećete moći nešto nekada i zaraditi zar ne?
5. i 6. su prodavali, ali je očito da više ne prodaju, danas je index u minusu a prošlo je sve sa aska.
Uostalom, živi bili pa vidjeli u srijedu stanje na top 10.

lp
[/quote]
kolega znam da si nervozan sto nisi iskipao na zadnjem DOKAPU iznad 2000 kn…ali ok DOKUP do nekih 700 kn…pa ces smanjit ulaz…a moju bilancu nisi nikad vidio niti hoces…spremi cash i DOKUP-DOKAP ..bit ce LKPC po 700 kn..hvala na paznji
[/quote]

Iskipao sam na 2000, imaš na temi što smo tržili pogledaj.
Istina nisam sve , ali dio jesam.

Nervoze kod mene nema, dapače, nervozan si ti koliko vidim.

P.S. Molim te mi više ne šalji privatne poruke, što da se dopisujem sa nekime tko na temelju ničega napiše " biti će LKPC po 700 kn ".

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Koja je granica isplativosti sudjelovanja u dokapitalizaciji LKPC po modelu 1/4po nominali?

Ako sada uđem po 1300 + 4X400=2900/5= prosjek 580kn
Hipotetski, prosjek ulaska je 580kn a broj dionica se povečava na najmanje duplo što ukazuje da ako vrijednost dionice prije dokapa padne ispod 1200kn, sudjelovanje u dokapu je garantirani gubitak!

Malo čudna matematika, kada bi tako bilo..?
Misliš da će povečanje broja dionica dovesti do toga da se cijena prepolovi?
Ja mislim da strateški partner, ili partneri, ako ih bude, neće prodavati već dokupljivati ako ciejna padne. Ovo kupi pa prodaj je ostavljeno ipak za špekulante – male investitore.

Btw. od kuda ti taj model??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Koja je granica isplativosti sudjelovanja u dokapitalizaciji LKPC po modelu 1/4po nominali?

Ako sada uđem po 1300 + 4X400=2900/5= prosjek 580kn
Hipotetski, prosjek ulaska je 580kn a broj dionica se povečava na najmanje duplo što ukazuje da ako vrijednost dionice prije dokapa padne ispod 1200kn, sudjelovanje u dokapu je garantirani gubitak!

Finviz je napravio finu računicu……
Svatko tko kupuje neku dionicu trebao bi barem nešto saznati o firmi. Za početak odite u LP pa se na licu mjesta uvjerite dali ta firma opće radi i postoji.
Evo ja došao jučer iz berbe u okolici LP i naravno pošto sam dioničar pokušao sam od lokalac saznati što više o firmi……neću ulaziti u bespotrebne rasprave nego ću napisati svoje skromno mišljenje:
Ovo je odlična cijena i na kratke, a pogotovo na duge staze
iskoristite predbožićnu rasprodaju

plavi@ DOKUP -DOKAP na LKPC ,je najbolja strategija zasto bi bio nervozan…pa usa je napravio 30-40% a lkpc je toliko pala cjena… [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


plavi@ DOKUP -DOKAP na LKPC ,je najbolja strategija zasto bi bio nervozan…pa usa je napravio 30-40% a lkpc je toliko pala cjena… [tongue]

Istina je da je toliko pala cijena, konačno da se u nećem slažemo.
Drago mi je da ti je drago zbog toga.

Nego nisi mi rekao, kad si već spomenuo moju bilancu, želiš li da otvorim temu o tvojim kupnjama dionicama ( i minusima koje si napravio ), na temi ležerno?
Samomoram izvaditi podatke sa teme što smo tržili..[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





da da potiho je 5. i 6 . iz top 10 poceo trest po bidu stotine komada [bye] [bye]

Kolega, potiho ste i vi izgubili puno novaca na našoj burzi i pobjegli u Ameriku, pa to ne znaći da nećete moći nešto nekada i zaraditi zar ne?
5. i 6. su prodavali, ali je očito da više ne prodaju, danas je index u minusu a prošlo je sve sa aska.
Uostalom, živi bili pa vidjeli u srijedu stanje na top 10.

lp
[/quote]
kolega znam da si nervozan sto nisi iskipao na zadnjem DOKAPU iznad 2000 kn…ali ok DOKUP do nekih 700 kn…pa ces smanjit ulaz…a moju bilancu nisi nikad vidio niti hoces…spremi cash i DOKUP-DOKAP ..bit ce LKPC po 700 kn..hvala na paznji
[/quote]

Iskipao sam na 2000, imaš na temi što smo tržili pogledaj.
Istina nisam sve , ali dio jesam.

Nervoze kod mene nema, dapače, nervozan si ti koliko vidim.

P.S. Molim te mi više ne šalji privatne poruke, što da se dopisujem sa nekime tko na temelju ničega napiše " biti će LKPC po 700 kn ".

lp
[/quote]

Koliko meni računica ide ako će luke bit po 700 kako kaže kolega,onda se Plavi nemaš šta mislit prodaj odmah i kupuj na 700 [cool]



plavi@ DOKUP -DOKAP na LKPC ,je najbolja strategija zasto bi bio nervozan…pa usa je napravio 30-40% a lkpc je toliko pala cjena… [tongue]

Istina je da je toliko pala cijena, konačno da se u nećem slažemo.
Drago mi je da ti je drago zbog toga.

Nego nisi mi rekao, kad si već spomenuo moju bilancu, želiš li da otvorim temu o tvojim kupnjama dionicama ( i minusima koje si napravio ), na temi ležerno?
Samomoram izvaditi podatke sa teme što smo tržili..[tongue]

lp
[/quote]
molim te da se drzis teme LUKA -PLOČE ,mislim da investitore na zanima moja i tvoja bilanca,nego zasto TOP 10 RASPRODAJE STOTINE KOMADA….HVALA

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close