LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Splićo dobro govori, ne znam zašto je predmet ruganja.
Koristi vrhunske alate i nije pogriješio što se Luke tiče, uostalom, TOP 10 izlazi van.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Promjene u top 10:

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.567 1,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA NEW !
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.362 1,51 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.245 0,56 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.001 0,45 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA + 29
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 985 0,44 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 942 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. Out
Ukupno: 73,14

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa di je ta dokapitalizacija o kojoj pričaju već 5 godina,heh,rekli su da se mora obavit do 8-og mjeseca,a sad je 9.-i i još ništa,pa naravno..nesposobni ljudi,znaju samo lagat,da je ovo pravna država već bi ih bili puni zatvori i novinara i onih koji im govore štravda pišu,i niko ne odgovara za ništa,ma…….

dokap nije hoće-neće kako netko želi ili ne želi, on mora biti, kao što država mora smanjiti svoj udio u LKPC …. tko god da uđe umjesto države dionica će otići preko 2000 kn.
sad nema gužve na kupnji jer svi čekaju da uhvate što niže, ako može po 1500 super, ako bude i po 1400 još bolje. ovdje jednostavno ne možeš izgubiti, treba samo sačekati da država na ovaj ili onaj način izađe van i da dođe novi gazda s kesom

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


pa di je ta dokapitalizacija o kojoj pričaju već 5 godina,heh,rekli su da se mora obavit do 8-og mjeseca,a sad je 9.-i i još ništa,pa naravno..nesposobni ljudi,znaju samo lagat,da je ovo pravna država već bi ih bili puni zatvori i novinara i onih koji im govore štravda pišu,i niko ne odgovara za ništa,ma…….

strpljen,spasen !!!

za trgovat na hrvatskom TK treba obavezno svako jutro popiti Apaurin,Lexaurin,Normabel…..paleta ljekova je siroka i ne djeljuje na svaki organizam isto.

Strpljeni-spašeni!!
[smiley]


Gledajući današnje stanje nije mi jasno kako je odjednom PBZ izronija na 4. poziciji umisto RBA:

Vjerojatno vanburzovna transakcija… Nego zanimljivo je da li je raiffaisen ovime prodao cijeli svoj paket ili samo dio. Ako su izašli van, tj. od njihovih cca 4300 komada Pbz skrbnički je pokupio 3500+, a mali oko 800. Pritisak na prodaji bi uskoro mogao počet slabiti… [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

pozdrav ekipi
ja također dioničar, iskreno čitajući sve ovo ne znam više šta bi mislio, isto vjerujem da će ići dokap ili prodaja državnog udjela ili oboje :))
no lupim se po glavi kad vidim da sam mogao još niže kupiti,
i to kaj kažete za zse, strpljen spašen :))

hm…neobična aktivnost na lukici….pitam se pitam… [wink]

Mean people suck and nice people swallow!


hm…neobična aktivnost na lukici….pitam se pitam… [wink]

I ja baš gledam, čudna neka aktivnost na kupnji odjednom.

[rolleyes]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da, danas ovo izgleda puno bolje…tržište je mrtvo, a tu se fino kupnja naslagala.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

da nema veze sa sjednicom vlade u 14:00 [proud]

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close