LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolegice Liza, moj savjet je bio prodaja na 1660kn, tko me poslušao ima sad 100kn više po dionici,a materijala za prodaju sve više i više. osobno ne bi kupovao LKPC prije 1000kn, a vjerovatno ni tada.
Ima daleko boljih ulaganja firmi koje stvaraju veću dobit i imaju daleko bolje fundamente.

26.11.2010 - Dan D

pozdrav petina.
istina je, što si napisao, pa još jednom, dokapitalizacija je u tjeku i to punom parom, pa sada svi čekamo , da izrade model, pa da dobiju zeleno svetlo i razpišu izrednu sjed. pa da vidimo do koje visine ide cjena lkpc,
ja ju čekam na 3600 i prije je ne prodajem, a imam je nešto, pa me onda zanima što če spličo pričati ***obrisano***


Znakovita je prodaja preko 1200kom na cijeni 1600kn. Meni je očit iskrcaj, a Vama?

tebi iskrcaj, meni ukrcaj. [cool]
[/quote]
Kolega Petina, dionica je rasla na temelju 2 stvari:
Izgradnja terminala i poznavanja budućeg izvješća.CASH se ulio odavno i sad izlazi.
Možda nećete sad prodavati,al gubitak će postajati sve veći i veći.
Pratite volumene, jer ovaj je ISKRCAJ, namjerno nalupana cijena na 2000kn da mogu iskrcavati znatno veće količine.

26.11.2010 - Dan D

bok baldasan, nadam se, da bude to u relativno kratkom razdoblju, pa ču i ja onda popit sa mom dečkom paletu piva, pa šta bude neka bude, u svakum slučaju biču vesela i pijana.
cjena če biti možda još kratko razdoblje oko 1600, a onda če biti znatno veča, ,ako bude dokap, 2 prema 1 , a ako bude 3 prema 1 ili čak više,….NEBO JE GRANICA

PBZ dokupio oko 3000 komada, nije loše.


PBZ dokupio oko 3000 komada, nije loše.

Ha ha, nije loše, ako pogledate kad PBZ kupuje onda ćete lako zaključiti da kupe na VRHU.
Isti su kupovali i VDKT po 500kn

26.11.2010 - Dan D


čm dođu ovakvi kao liza mene i bilo strah [bye]

Još sam nek netko uploada tehničku analizu za LKPC, to bi bio vrhunac tresha na ovoj temi danas [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

PBZ ne kupuje, osim onih 250 komada što su spičili u jednoj transakciji što je fondovsko prebacivanje. Ostalo je Petar prebacio Jurici na skrbnički račun kako bi se Mislav trgnuo. To je 3000 komada, još visi 1000 u zraku.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


PBZ dokupio oko 3000 komada, nije loše.

a RBA prodao 4500

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Cijena kako sam i rekao (na 1660kn) će padati i dalje.
Evo mali pokazatelji trenutne cijene i fundamenata:
P/E=32,39 (previše)
BVS=893,25kn (loše)
P/S=2,42 (loše)
P/B=1,74 (loše)
K tome i prodaja ZABE i RBA navode na oprez. Probijanje 1590kn slijedi dublji pad.
Došlo je do proboja,veliki iskrcaji na 1600kn potvrđuju tezu probijanja dolje i nastavka pada.
Cijena na 1557kn i ide se dolje!

Mora se priznat da si pravi vizionar, pogotovo šta se tiče ove dionice! [lol]
Opet iznosiš stare informacije jer ne pratiš šta se piše nego upadaš s provokacijama ka padobranac. Već smo utvrdili da je onih 250kom prodano prošli tjedan od strane RBA. Ali s druge strane mene više zabrinjava prodaja ZABE, cili 1kom su prodali. [shocked]

Gledajući današnje stanje nije mi jasno kako je odjednom PBZ izronija na 4. poziciji umisto RBA:

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37
2. HZMO 37.493 16,84
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43
4. PBZ D.D. 3.567 1,60
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.362 1,51

Splićo, ne trkeljaj gluposti i ne spamaj temu, i ja i ti znamo da cijena sutra može past na 1400 ali isto tako može otići na 1800, ovo je burza. LKPC se ne može osporit veliki potencijal, dal je precjenjena na ovoj cijeni, možda, dal će kroz godinu dana bit na 3.000 kn možda, al nemoj mi tu glumit Vidovitog Milana sa svojim ukazanjima na nivou babe gatare kaj će bit kroz 10 dana.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Koliko vidim prodaja je jako jako ozbiljna, a kupnja je dala petama vjetra.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close