LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, pozivam male dioničare da razmisle o mogućnosti osnivanja Udruge malih dioničara Luke Ploče koja bi pokušala zaštititi prava nas malih dioničara s obzirom na predstojeće događaje


Dakle, pozivam male dioničare da razmisle o mogućnosti osnivanja Udruge malih dioničara Luke Ploče koja bi pokušala zaštititi prava nas malih dioničara s obzirom na predstojeće događaje

Ja sam ZA! [thumbsup]

Prva kupnja 1.551,00 [cool]

bravo za malog dionicara. trebamo i mi po uzoru na LRH osnovati udrugu jer nije za ocekivati da ce sve proci glatko. To je jedini nacin da zajednicki zastitimo svoje interese dok je jos vrijeme, a ne da poslije placemo.

Malidion imas moju podrsku

http://www.poslovni.hr/vijesti/koridor-vc-sct-zapoceo-radove-na-iskopu-prve-cijevi-na-tunelu-vijenac-158150.aspx

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.369 1,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -250kom
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.362 1,51 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.245 0,56 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 985 0,44 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. JAZIDŽIJA MARKO 972 0,44 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 942 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Znači, kupac nije u top 10
S obzirom na stanje TK, blok transakciju, cijenu i termin, to bi moglo značiti samo jedno…insajder

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Znači, kupac nije u top 10
S obzirom na stanje TK, blok transakciju, cijenu i termin, to bi moglo značiti samo jedno…insajder

je moš’ mislit [lol]
ako je tako dobar insajder, onda valjda ne bi skupio ni te 4000 uzalud.
treba vidjet kad je kupio, uopće me ne bi čudilo da je zatrejdao za burek [yawn]

PS-šta nisi ti ovo drukao za gore?šta si utek’o? [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

ne bi se štel mješati, ali moguće fondovsko prebacivanje
tko ima uvid može znati tko je kome prebacio

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

slušajte vi ranka svoga

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

*LoodyAllen, da se razumijemo, ja nikada ne drukam a LKPC nema niti potrebe drukati!

Moje dionice čekaju dokapitalizaciju, zadnju kupovinu sam imao prekjučer po 1620 a danas sam se prepucavao na 1470,07-1505,07 sa 35 kom ali zainteresiranih prodavača nije bilo…neka, ja sam uporan i pričekati ću pa možda nešto uleti prije lansiranja [cool]

A što je sa tobom, tržiš nešto ili samo kradeš bogu dane po forumiima?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

SAMO U PLOČAMA I RIJECI

Ovih dana u Luci Ploče započinje izgradnja objekta za veterinarski i fitopatološki nadzor u kjem će se izdavati certifikati za svu robu koja podliježe veterinarskom i fitopataloškom nadzoru u skladu s normama koje vrijede u zemljama članicama Europske unije.

-Ovaj je projekt od iznimnoga je značaja za luku Ploče. Osim što će se dodatno povećati kvaliteta usluga na lučkome području, olakšati će se poslovanje postojećim uvoznicima, a možemo očekivati i dolazak novih korisnika. Realizacija projekta značiti će još jedan korak prema zaštiti zdravlja ljudi. Investicija će pomoći i izvoznicima iz susjedne BiH, koji žele izvoziti robu koja podliježe veterinarskom i fitopataloškom nadzoru, a u novosagrađenome objektu zaposliti će određeni broj ljudi,-izjavio je Tomislav Batur, ravnatelj Lučke uprave Ploče.

Doznajemo da će se isti objekat raditi i Luka Rijeka pa će se mesni proizvodi iz svih zemalja svijeta, osim onih iz EU, koji u našu zemlju stižu pomorskim putem, moći uvesti jedino preko Ploča i Rijeke.

Vrijednost projekta, koji će se nalaziti na površini od oko 9000 metara četvornih, je 10 milijuna kuna, a investitor je Ministarstvo financija. Zemljište za izgradnju objekta, kojeg gradi splitska tvrtka „Tvrda stina“, ustupila je Lučka uprava Ploče, uz suglasnost Vlade RH, uz simboličnu naknadu od jedne kune godišnje. Završetak radova se očekuje za godinu dana. (J.B.)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close